Obnoviť stránku

Tipy na darčeky

Darček
pre Teba

Darčeky pre sestru

Videosprievodca tipov na darčeky pre sestruSÚŤAŽ: Tipy na darčeky pre ŽENY

Darček pre sestru nie je zložité vybrať, napriek tomu je dobré popremýšľať, aký darček pre sestru bude ten pravý. Vychádzajte vždy z jej koníčkov a záľub, podľa ktorých iste vymyslíte ten najlepší darček pre sestru. Iste záleží aj na príležitosti, ku ktorej darček pre sestru vyberáte. Pokiaľ zháňate darček pre sestru k meninám, určite postačí nejaká maličkosť pre radosť. Ak však hľadáte darček pre sestru na Vianoce alebo darček pre sestru k narodeninám, potešte ju niečím hodnotnejším. Inšpirujte sa našou ponukou a vyberte z nej nejaký originálny darček pre sestru, z ktorého bude skákať radosťou.

Darček pre sestru na Vianoce
Ako vianočný darček pre sestru vyberte nejakú rýdzo dámsku záležitosť, ako napríklad jej obľúbený parfum alebo nejakú luxusnú kozmetickú súpravu. Elegantne sa obliekajúcu dámu poteší nejaká štýlová šatka ku kostýmu alebo kvalitnej kabelke. Ako darček na Vianoce pre sestru sa hodí aj nejaký pomocník na úpravu účesu, ako je napríklad fén, kulma alebo žehlička na vlasy. Originálny darček pre sestru môže byť aj instantný fotoaparát či zábavná párty hra. 

                                       

Darček pre sestru k narodeninám
Darček pre sestru k narodeninám vyberajte starostlivo. Na narodeniny svojho súrodenca je dôležité pamätať a rozhodne je na mieste zaobstarať k tejto príležitosti nejaký skvelý darček pre sestru. Nezabudnite ale zohľadniť vek. Ako darček pre sestru k 18 sa hodí šperk, ktorý jej bude pripomínať toto významné jubileum. Krásny šperk či luxusný parfum je vhodný darček pre sestru k 20. a 30. narodeninám, ako darček pre sestru k 40. narodeninám odporúčame dámske hodinky, kabelku či kvalitnú peňaženku. Ďalší tip na darček pre sestru k narodeninám je pekná súprava dekoratívnej kozmetiky s kozmetickým zrkadlom.

                                     

Darček pre sestru k meninám
Meniny niektorí ľudia príliš neoslavujú, avšak nejakou drobnosťou pre radosť rozhodne nič nepokazíte. Môže to byť maskara, pekná kniha, vonná sviečka alebo balzam na pery. A čo napríklad rúž v sestrinom obľúbenom farebnom odtieni? Vyberte nejaké pekné darčeky pre sestru aj k tejto príležitosti, veď aj zdanlivá maličkosť dokáže priniesť veľkú radosť.

Darček pre sestru k promóciám 
Darček pre sestru k promóciám by sa mal niesť v slávnostnom duchu. Ak vaša sestra úspešne dokončila vysokoškolské štúdium, je to určite dôvod na rodinnú oslavu. Takýto životný úspech treba riadne oceniť, a tak sa skúste dohovoriť s ostatnými členmi rodiny a obdarujte sestru nejakým darčekom, ktorý jej bude navždy pripomínať túto slávnostnú chvíľu. Obľúbený darček pre sestru k promóciám je napríklad súprava luxusných šperkov, k častým darčekom patrí aj nejaká technologická novinka, ako napríklad notebook, tablet či mobilný telefón.

Darček pre mladšiu sestru
Darček pre sestru, ktorá je mladšia ako vy, sa vyberá celkom ľahko. Spomeňte si, čo vás bavilo v jej veku. Mladšiu sestričku určite potešíte nejakou peknou hračkou alebo zaujímavou detskou knižkou. Ak má však vaša sestra detské roky už za sebou, potom ako darček sestre v období dospievania bude ideálne nejaké príslušenstvo k počítaču alebo k mobilnému telefónu, ako je napríklad flash disk, power banka, alebo slúchadlá na počúvanie obľúbenej hudby. Pokiaľ sa sestra rada hrá, ako darček pre sestru vyberte nejakú počítačovú hru, alebo ešte lepšie nejakú spoločenskú stolovú hru, ktorú si zahráte spoločne.

                                   

Darček pre staršiu sestru
Staršiu sestru obdarujte klasickou knihou či zvukovou knihou, záleží na tom, čomu sestra dáva prednosť. Mixér na smoothie je ideálny darček pre sestru, ktorá vyznáva zdravý životný štýl, fitness náramok, podložka na cvičenie či gymnastická lopta nadchne športovo založenú sestru, pre ktorú je pohyb každodennou záležitosťou. Ak poznáte sestrin vkus, ako darček pre sestru sa skvele hodí aj náramok či prívesok.

Najlepší darček pre sestru na Vianoce, k narodeninám aj ďalším príležitostiam nemusí byť vždy drahá kupovaná vec. Ak zapojíte svoju fantáziu a kreativitu, môžete skúsiť nejaký originálny darček pre sestru vyrobiť. Ak nemáte žiadny nápad a neviete, ako vyrobiť darček pre sestru sami, zapojte do akcie celú rodinu a vyrobte jej nejaký spoločný darček. Uvidíte, že takým darčekom sestru potešíte oveľa viac než nejakou predraženou neosobnou vecou.

P-DC1-WEB26