Obnoviť stránku

Tipy na darčeky

Darček
pre Teba

Darčeky pre mamičku

Videosprievodca tipov na darčeky pre mamičkuSÚŤAŽ: Tipy na darčeky pre ŽENY

Darček pre mamičku je potrebné vyberať s láskou a dobre premýšľať, čo jej skutočne urobí radosť. Zamerajte sa teda hlavne na to, ako vaša mamička trávi voľný čas, aké má koníčky a o čo sa zaujíma. Pre inšpiráciu navrhujeme niekoľko okruhov, z ktorých môžete čerpať tipy na vkusný darček pre mamičku k narodeninám i k sviatku, darček pre mamičku k Vianociam alebo len ako poďakovanie za láskavú a obetavú starostlivosť, ktorú mamička venuje celej rodine. Pozrite sa, ako taký darček pre mamku vybrať.

Darček pre mamičku na chvíle pohody
Mamička iste rada strávi chvíľu voľného času so svojou obľúbenou knižkou a vonnou sviečku, aby sa mohla na moment len tak posadiť do kresla a relaxovať. Pri tom si môže pustiť oddychovú hudbu z nového prehrávača, ktorým ju môžete obdarovať. Hlavne po vianočnom zhone určite ocení chvíľky pokoja, takže darček pre mamičku k Vianociam v podobe aróma difuzéra, zaujímavej eknihy alebo celoročného predplatného obľúbeného dámskeho časopisu bude zaručene to pravé. Pokiaľ neviete čo kúpiť mamičke k Vianociam, s týmito tipmi nešliapnete vedľa.

Kozmetický darček pre mamičku
Darček pre mamku v podobe kozmetiky nie je síce príliš originálna záležitosť, zato ide vždy o stávku na istotu. Môžete tak vyriešiť darček pre mamičku k 45. narodeninám, rovnako ako darček k 60. alebo 70. narodeninám, voňavé darčeky sú jednoducho vhodné pre akýkoľvek vek. Ak teda ako darček pre mamu kúpite darčekovú kazetu telovej, pleťovej či vlasovej kozmetiky, určite nikdy nešliapnete vedľa. Každú ženu poteší tiež kvalitný parfum, pri výbere vône však berte do úvahy vkus a štýl obdarovávanej. Ako darček pre mamu sa tiež hodí nejaký šikovný pomocník na úpravu vlasov, napríklad kulma, žehlička na vlasy alebo multifunkčný fén. Hitom posledných rokov sú elektrické zubné kefky a zubné sprchy, ktoré sa postarajú o mamičkin žiarivý a zdravý úsmev.

Darček pre mamku športovkyňu
Darček pre mamu, ktorá žije športom, sa vyberá ľahko. Pre mnohé dnešné mamičky je športovanie životným štýlom, pri ktorom si oddýchnu, vyčistia hlavu a zároveň si udržujú stále peknú postavu. Pokiaľ vaša mamička spadá do tejto kategórie, ako darček pre mamku sa priamo nabádajú športové pomôcky. Mamičku tenistku poteší nová raketa alebo taška na tenis, na jogu sa mame bude hodiť penová podložka na cvičenie. Akákoľvek športovkyňa bude nadšená z fitness náramku alebo z inteligentných hodiniek, ktoré vedia zmerať pulz, spočítať spálené kalórie, ukázať profil trate a obsahujú ďalšie moderné vymoženosti.

Darček pre mamu do domácnosti
Darček pre mamičku, ktorý jej uľahčí starostlivosť o domácnosť, je síce praktický, ale radšej buďte pri tejto kategórii darčekov opatrný a naozaj sa uistite, že nový mixér, súprava hrncov, nová žehlička alebo práčka mamičku naozaj poteší. Nechcete ju predsa obdarovať niečím, čo potom bude používať k bežnej údržbe domácnosti, a ona sama z toho nebude mať príliš radosť. Ak je však pre mamičku varenie a pečenie koníčkom číslo jeden, neváhajte a kúpte jej napríklad nový kuchynský robot. Praktický darček pre mamku môže byť aj robotický vysávač, ktorý jej uľahčí upratovanie.

Elegantný darček pre mamičku k Vianociam i k narodeninám
Darček pre mamičku k Vianociam a k narodeninám vyberajte starostlivo. Ideálnou voľbou je taký darček pre mamku, ktorý ju skrášli. Každá žena iste zajasá, pokiaľ v darčekovej krabičke objaví nejaký krásny šperk, ktorý ju bude zdobiť, ide teda o ideálny darček mamičke. Výberom náušníc, náramku alebo náhrdelníka určite zabodujete, rovnako ako novými náramkovými hodinkami. Aby si mala mamička svoje poklady kam uložiť, kúpte jej elegantnú šperkovnicu. Krásny darček pre mamičku k Vianociam môže byť aj luxusná kabelka, štýlová peňaženka alebo hodvábna šatka.

Nechajte sa inšpirovať našimi tipmi a vyberte darček pre mamku, ktorý ju naozaj poteší. Tí zručnejší a šikovnejší môžu zapojiť kreativitu a vlastnoručne originálny darček pre mamičku vyrobiť, menší gratulanti jej určite radi nakreslia nejaké pekné prianie. Takýto darček pre mamku určite vyčarí úsmev na jej tvári a mamička sa s ním rada všade pochváli. Najlepší darček pre mamičku k Vianociam, narodeninám i k iným príležitostiam totiž nemusí stáť vôbec nič.

WEB16