Obnoviť stránku

Tipy na darčeky

Darček
pre Teba

Darčeky pre kamarátku

Videosprievodca tipov na darčeky pre kamarátkuSÚŤAŽ: Tipy na darčeky pre ŽENY

Darček pre kamarátku sa vyberá väčšinou ľahko, pretože vás často spájajú podobné záujmy a koníčky a trávite spolu veľa času. Darček pre kamošku preto vyberte taký, ktorý by potešil vás osobne. Pokiaľ ide priamo o darček pre najlepšiu kamarátku, tak to už zaberie chvíľu premýšľania, za ktorú ale tá najlepšia kamoška určite stojí. V našej darčekovej ponuke nájdete skvelé nápady na darček pre kamarátku k narodeninám, darček pre kamarátku na Vianoce aj darček pre kamošku, ktorá rada športuje. Vyberajte preto nejaké originálne darčeky pre kamarátku, ktoré ju potešia a utužia vaše vzájomné priateľstvo.

Darček pre najlepšiu kamarátku
Darček pre najlepšiu kamarátku sa síce vyberá pomerne ľahko, ale ak zháňate darček na Vianoce pre kamarátku alebo darček pre najlepšiu kamarátku na narodeniny, pamätajte, že by to malo byť niečo špeciálne, niečo čím jej dáte najavo, ako veľmi si vášho vzájomného priateľstva vážite. Stopercentne zabodujete nejakým vkusným šperkom, súpravou kozmetiky alebo ju pokojne obdarujte voňavým parfumom. Vzhľadom k tomu, že ide o darček pre BFF, ktorú poznáte skoro tak dobre ako sama seba, určite sa jej trafíte do vkusu.

Darček pre kamarátku na Vianoce
Darček pre kamarátku na Vianoce nezaobstarávajte na poslednú chvíľu. Mohlo by sa totiž stať, že jej obľúbený parfum, ktorý ste jej chceli darovať, bude už vypredaný. V takomto prípade určite ešte zoženiete nejakú luxusnú kozmetickú súpravu alebo štýlovú šatku ku kostýmu. Vhodný darček na Vianoce pre kamarátku je aj peňaženka alebo elegantná kabelka.

Darček k narodeninám pre kamarátku
Darček k narodeninám pre kamarátku vyberajte vždy s ohľadom na jej záujmy a vek. Inak totiž bude vyzerať darček pre kamarátku na 15. narodeniny, darček na 18 kamarátke a darček pre kamošku, ktorá oslavuje tridsiatku. Pokiaľ si práve s výberom neviete rady, ponúkajú sa univerzálne tipy na darčeky pre kamarátku, ktoré potešia každú ženu bez ohľadu na vek. Univerzálnym darčekom môže byť napríklad nejaká sladká pozornosť ako bonboniéra alebo darčeková čokoláda. Pokiaľ k takej pochutine pridáte ešte čokoľvek z dekoratívnej či pleťovej kozmetiky, máte skvelý darček pre kamarátku na narodeniny.

Praktický darček pre kamarátku
Máme aj nápady na darček pre kamarátku, ktorá je skôr prakticky zameraná a kozmetika alebo šperky jej nič nehovoria. Ako darček pre najlepšiu kamarátku takého typu zvoľte napríklad power banku, slúchadlá či flah disk, skrátka taký darček, ktorý kamarátka využije napríklad pri práci alebo pri svojom koníčku. Ak je kamarátka športovo založená, určite ju potešia nejaké športové doplnky či náčinie, takže ako darček pre kamarátku športovkyňu sa ponúka napríklad podložka na cvičenie alebo gymnastická lopta.

Vtipný darček pre kamarátku
Darček pre kamošku, s ktorou si užijete vždy plno zábavy a veľa sa spolu nasmejete, vyberiete ľahko. Ako darček pre BFF, ktorá sa rada baví, sa ponúka napríklad nejaká spoločenská párty hra, pri ktorej sa spoločne zasmejete, alebo vtipná audiokniha plná humoru.

Originálny darček pre kamarátku
Vlastnoručne vyrobený darček pre kamarátku môže byť originálny, avšak pre mnohých ide o neľahkú úlohu. Ak si neviete rady, ako vyrobiť darček pre kamarátku, kúpte jej nejaký pekný hrnček, ktorý pomaľujete vhodnými farbami, alebo jej naň napíšete vlastnú básničku. Vytvoríte tak originálny darček pre kamarátku, s ktorým sa kamoška rada pochváli. Možno budete prekvapený, že takto vyrobený hrnček pre kamarátku pre ňu bude mať väčšiu hodnotu než nejaký drahý kupovaný darček.

P-DC1-WEB21