Obnoviť stránku

Tipy na darčeky

Darček
pre Teba

Darčeky pre priateľa a manžela

Videosprievodca tipov na darčeky pre priateľa a manžela

Darček pre priateľa či manžela sa väčšinou vyberá ľahko, pretože svoju drahú polovičku poznáte lepšie než ktokoľvek iný. Ak predsa len tápate a hľadáte darček pre manžela na Vianoce, darček pre priateľa k narodeninám alebo vymýšľate vhodný darček pre priateľa k výročiu, nahliadnite do nášho inšpiratívneho prehľadu a určite objavíte nejaký zaujímavý tip na darček pre priateľa. V širokej ponuke nájdete luxusné darčeky pre mužov aj praktické darčeky pre mužov, z ktorých iste vyberiete nejaký originálny darček pre priateľa či manžela, ktorý ho milo prekvapí.

Darček pre priateľa na Vianoce/Darček pre manžela na Vianoce
Aj na poslednú chvíľu riešite, aký vianočný darček pre priateľa vybrať? Vianočný darček pre priateľa či manžela väčšinou volíme z oblasti technických noviniek, a tak sa ako vhodný darček na Vianoce pre priateľa ponúka mobilný telefón, tablet, navigácia či kamera do auta. Nezabúdajte tiež, že v každom chlapovi je kus malého chlapčeka, ktorý sa rád hrá, a preto počítačovú hru, slúchadlá, okuliare na virtuálnu realitu alebo reproduktor môžete zaobstarať ako originálny darček pre frajera či manžela v akomkoľvek veku.

Darček pre priateľa k narodeninám/Darček pre manžela k narodeninám
Darček pre priateľa k narodeninám väčšinou riešime klasikou: súprava na holenie či iná kozmetická súprava, starostlivosť o fúzy, holiaci strojček, alebo zastrihávač. Nie sú to síce romantické darčeky pre priateľa, určite ich ale využije každý deň. Športovec zajasá nad novou raketou, smart hodinkami, fitness náramkom alebo posilňovacím systémom, takže darček pre priateľa na narodeniny, ktorý si rád dáva do tela je jasný. Ak zháňate darček pre manžela v staršom veku, stavte na zaujímavú knihu či predplatné niektorého z časopisov pre mužov.

Darček pre partnera k meninám
Darček pre partmera k meninám môže byť len nejaká pozornosť, ako napríklad pekná knižka, či už klasická alebo v elektronickej podobe, prehľadný diár, do ktorého si partner môže zapísať vaše narodeniny, meniny aj spoločné výročie, aby ani on nezabudol obdarovať vás.

Darček pre priateľa k výročiu/Darček pre manžela k výročiu
Oslávte vaše výročie zoznámenia či svadby romantickou večerou vo dvojici a pre túto príležitosť vyberte aj vhodný darček pre partnera. Pánske hodinky, parfum alebo kvalitná taška na notebook sú naše tipy na darček pre frajera či darček pre manžela k spoločnému výročiu.

Originálny darček pre priateľa či manžela
Nezabúdajte, že najlepší darček pre priateľa či manžela ste vy sama, takže ideálny darček pre neho vás nemusí stáť vôbec nič. Ak zapojíte svoju fantáziu a pripravíte mu voňavý kúpeľ, ktorý zakončíte relaxačnou masážou, bude to také prekvapenie pre partnera, na ktoré len tak nezabudne, a ktoré ho iste nadchne viac než nejaké fádne tričko alebo nudný hrnček na kávu.

Praktické darčeky pre mužov
Praktický darček pre mužov je ideálny pre domácich majstrov, ktorým s vhodne zvoleným darčekom pôjde práca pekne od ruky. V ponuke nájdete rôzne druhy náradia, aku skrutkovače aj multifunkčné vreckové nože, ktoré chlap využije nielen v dielni, ale aj v prírode. Obľúbený darček pre chlapca aj dospelého muža býva aj inteligentná kamera, hlasový asistent, alebo power banka, s ktorou si váš milý kedykoľvek dobije svoj mobilný telefón.

Luxusné darčeky pre mužov
Rozmaznávajte svojho milého a kúpte taký darček pre manžela či darček pre frajera, ktorým sa všade rád pochváli. Prekvapenie pre priateľa určite prichystáte, ak mu zaobstaráte digitálny fotoaparát, horský bicykel či notebook. Sú to síce darčeky, ktoré spadajú do vyššej cenovej kategórie, ten pravý muž ale isto za takto hodnotný darček stojí.

Či už vyberáte darček pre priateľa alebo darček pre manžela, vždy zohľadnite jeho záujmy a vek. Darček pre partnera k 18. narodeninám bude určite trošku iný než darček na oslavu štyridsiatky pre mužov. A ak chcete skutočne originálny darček pre frajera či manžela, nebojte sa mu niečo vyrobiť sama, pokojne len prianie. Verte, že darček od vás vybraný či vyrobený s láskou ho poteší bez ohľadu na cenu.

WEB11