Obnoviť stránku

Tipy na darčeky

Darček
pre Teba

Darčeky pre dedka

Videosprievodca tipov na darčeky pre dedka

Darček pre dedka a jeho výber môže byť pekný oriešok. Už ste premýšľali nad tým, aký darček pre dedka by mohol byť ten pravý k narodeninám či Vianociam? Vybrali sme pre vás lákavú ponuku s tipmi na darček dedovi presne podľa jeho záujmov. Potešte tento rok dedka darčekom presne podľa jeho vkusu.

Originálny darček pre dedka dobrodruha
Dedo dobrodruh rád podniká rôzne výpravy do prírody, a tak sa mu iste hodí potrebná výbava. Ocení napríklad kvalitný vreckový nôž, ďalekohľad, nový batoh alebo teleskopické trekové palice, ktoré mu budú oporou v náročnejšom teréne. Ako vianočný darček mu kúpte napríklad navigáciu, nech sa počas svojich dobrodružstiev nestratí.

Darček pre dedka rybárov
Pokiaľ váš dedko rád vo voľnom čase rybárči, určite ho milo prekvapí nová výbava pre rybárov, pohodlné vonkajšie rybárske kreslo alebo prenosné rádio, z ktorého si môže pustiť obľúbenú hudbu.

Darček dedovi, ktorý má rád domácu pohodu
Trávi váš dedko najradšej čas v hojdacom kresle s knihou alebo s televíznym ovládačom v ruke? Hneď máte nápad na originálny darček pre dedka k narodeninám! Ak dedo oslavuje okrúhle narodeniny, nový multimediálny televízor bude určite skvelý darček pre dedka k 70. alebo 80. narodeninám. K menej významnému jubileu mu darujte peknú detektívku alebo napríklad gramofón, pri ktorého počúvaní rád zaspomína na staré časy.

Darček pre dedka kutila
Nachádzate dedka často na záhrade alebo v dielni? Pokiaľ áno, potom by možno ocenil kvalitné pracovné náčinie alebo poriadne vybavenie v podobe novej vŕtačky či multifunkčného náradia. V zimných mesiacoch dedo v dielni využije kvalitný ohrievač a prácu mu môže spríjemniť napríklad aj prenosné rádio. Vďačným darčekom dedovi je potom súprava ručného náradia, vďaka ktorej bude mať svoje nástroje pekne po ruke a bude v nich mať poriadok.

Darček pre dedka športovca
Dnešní dedovia bývajú často v dobrej kondícii, ktorú si priebežne udržujú. Ak váš dedo patrí do skupiny starých otcov športovcov, tipov na darčeky máte tiež veľa. Od hitovky posledných rokov, ktorou je bezpochyby elektrobicykel, cez technické doplnky, ako sú tachometre, navigácia a ďalšie vymoženosti, až k rôznemu novému športovému vybaveniu, ktoré ho bude motivovať k ďalším športovým výkonom. Krokomer je zase skvelou voľbou na darček pre novopečeného dedka, ktorého bude motivovať k vychádzkam s kočíkom.

Darček pre dedka elegána
Darček pre dedka elegána sa tiež vyberá pomerne ľahko. Vďačným darčekom sú kvalitné hodinky, ktoré potešia každého muža bez ohľadu na vek, rovnako tak i holiaci strojček či kozmetická súprava obsahujúca potreby na holenie. Ako darček pre dedka k Vianociam sa potom skvelo hodí parfum či darčeková kazeta pánskej kozmetiky.

Pozrite sa aj na ďalšie tipy na darčeky pre dedka, ktoré by ho mohli zaujať a potešiť. Darček pre dedka k Vianociam nezabudnite obohatiť o vlastnoručne vyrobené originálne vianočné prianie s nejakým vtipným textom.

WEB1