Obnoviť stránku

Tipy na darčeky

Darček
pre Teba

Darčeky pre babku

Videosprievodca tipov na darček pre babičkuSÚŤAŽ: Tipy na darčeky pre ŽENY

Darček pre babku sa vyberá ľahko, stačí si spomenúť, čo má rada a čo ju baví. Ak vyberáte darček pre babičku nezabúdajte, že babičky nám často venovali veľký kus svojej lásky, kus zo seba samej. Darček pre babku k narodeninám alebo vianočný darček pre babku berte naozaj zodpovedne. Pripravili sme pre vás veľa návrhov, takže určite nájdete správny tip na darček pre babku.

Darček pre babku kuchárku
Originálny darček pre babku priamo nabáda orientovať ho smerom k voňavým vareným aj pečeným dobrotám, ktoré babička vždy vytvára v kuchyni. Ak je vaša babička vášnivá kuchárka, nadeľte jej niečo, čo jej uľahčí jej obľúbenú činnosť v kuchyni. Babičkin džem môže byť ešte lahodnejší vďaka hrncu na zaváranie a koláč ešte vláčnejší vďaka cestu spracovanému novým kuchynským robotom. Šikovní kuchynskí pomocníci predstavujú skvelý darček pre babku na Vianoce či k narodeninám. Babičku kuchárku určite poteší aj nová súprava plechov na pečenie alebo farebne zladené koreničky s kuchynským interiérom.

Darček pre elegantnú babičku
Darček pre babku, ktorý ju skrášli a poteší je cestou istoty, pretože keď babička opustí kuchyňu aj starostlivosť o vás, nepochybne sa rada stará aj sama o seba. Ak chcete babičke dopriať tú najlepšiu starostlivosť a relax, tak ju prekvapte krásnymi súpravami vlasovej či pleťovej kozmetiky, alebo jej darujte súpravu na manikúru a pedikúru. Kozmetikou alebo parfumom rozhodne nič nepokazíte a vyriešite tak napríklad aj darček pre babku k narodeninám. A verte, že na veku nezáleží – parfum či kozmetika sú vhodné aj ako darček pre 80-ročnú babku. Originálny darček na Vianoce pre babku je tiež štýlová šatka či kabelka.

Darček pre babku záhradníčku
Darček pre babičku, ktorá sa rada venuje svojej záhrade, sa vyberá ľahko. Ak aj vaša babička chvíľku neposedí a namiesto v hojdacom kresle trávi radšej svoj čas v záhradke, o ktorú sa stará a rozmaznáva ju, ponúkame vám aj v takomto prípade niekoľko tipov na zaujímavý darček pre babku. Môžete babičku obdarovať peknými samozavlažovacími kvetináčmi alebo jej zaobstarať nové záhradnícke náradie. Tiež slušivé a praktické oblečenie do záhradky môže byť originálny darček pre babku.

Darček pre babku k odpočinku
Babičky si rozhodne zaslúžia vo svojom veku čo najviac oddychovať. Aj to sa dá využiť pri výbere vhodného darčeka. Okrem peknej knihy ocení babička hlavne v chladnejších mesiacoch vyhrievaciu deku alebo ju poteší kvalitná sviečka, ktorá vyplní domov príjemnou vôňou. Geniálny darček pre babku na Vianoce je napríklad tiež masážny valček, ktorý uľaví svalom a zlepší ich prekrvenie a regeneráciu.

Darček pre babku pestúnku
Pre babičky bývajú často najväčšou radosťou vytúžené vnúčatká, o ktoré sa s láskou starajú, učia ich spoznávať nové veci a chodia s nimi na výlety do prírody. Na takéto prechádzky jej kúpte športovú trekingovú palicu, ktorá babičke pomôže zvládnuť chôdzu aj v náročnejšom teréne. Vhodný darček pre babičku s práve narodeným vnúčatkom môže byť v tomto prípade aj nový mobilný telefón s kvalitným fotoaparátom, aby si malého drobčeka mohla odfotiť a kedykoľvek si obrázky prezrieť.

Vyberte si ten najlepší tip na darček pre babku a uvidíte, že jej vyčarujete úsmev na tvári. Tiež vyrobené darčeky pre babku majú svoje osobné čaro, a tak neváhajte a skúste vytvoriť potrebné niečo z keramiky alebo nejakú dekoráciu, ktorou si babička ozdobí svoju domácnosť. Ako doplnkový darček pre babku sa hodí pekný fotorámik s rodinnou fotkou, ktorý si môže babička kdekoľvek vystaviť. A nezabudnite, že najlepší darček pre babičku je ten z lásky darovaný.

P-DC1-WEB21