Obnoviť stránku

Tipy na darčeky

Darček
pre Teba

Darčeky pre ocka

Videosprievodca tipov na darčeky pre ocka

Darček pre ocka je niekedy ťažké vybrať. Muži sa príliš so svojím prianím nezverujú, a tak sa darček oteckovi vymýšľa oveľa horšie ako darček pre mamičku. Pri výbere je dobré uvedomiť si v prvom rade oslávencove záujmy a vek. Aby sme vám uľahčili premýšľanie, prichystali sme pre vás tipy na darček pre ocka k Vianociam, k narodeninám či k sviatku, ktoré potešia či zaujmú. Tipov na darček pre otecka je celý rad, takže máte z čoho vyberať.

Darček pre otecka majstra
Trávi váš otecko väčšinu svojho voľného času v dielni? Ak áno, ako darček pre otecka zvoľte super aku vŕtačku alebo špičkovú súpravu ručného náradia. Býva otec často a rád na záhrade? Potom sa javí ako ideálny darček pre ocka nová sekera, záhradné nožnice alebo nová pílka. Pokiaľ bol otecko dobrý celý rok, potom ako darček pre ocka k Vianociam môžeme zvoliť aj hodnotnejší darček, ako je napríklad kosačka alebo záhradný kultivátor.

Darček pre otca elegána
Darček pre otca, ktorý sa rád štýlovo oblieka a kladie dôraz aj na kvalitné doplnky, sa vyberá pomerne ľahko. Nadeľte mu napríklad značkové hodinky, vôňu, holiaci strojček, alebo rovno celú holiacu súpravu. Štýlovú tašku na notebook ocení každý businessman, rovnako ako prehľadný diár alebo nejakú zaujímavú knihu na chvíle oddychu. Tú mu môžete kúpiť napríklad v elektronickej verzii spolu s ebook čítačkou, nech ide tatko s dobou.

Darček pre otca motoristu
Darček pre otecka, pre ktorý je jeho automobil koníčkom číslo jeden, môžete vyriešiť vybavením, ktoré skrášli, prevonia alebo akokoľvek vylepší jeho vozidlo. Potešiť ho môžete rádiom alebo kamerou do auta, otec ale určite zajasá aj nad drobnosťami, ako sú vône do auta, nový držiak na mobil, prípadne držiak na GPS navigáciu. Ako darček pre ocka k Vianociam môžete zvoliť aj vyhrievaný a masážny autopoťah. Tatko si potom bude užívať pohodlie, ktoré mu tento praktický darček nielen v zimných mesiacoch prinesie.

Darček pre otca aj syna
Spojte príjemné s užitočným a kúpte taký darček pre otca, s ktorým sa zabaví spoločne s vašimi deťmi. Oteckovia a ich väčšie či menšie ratolesti budú nadšení napríklad z elektrovozidla, dronu alebo RC modelu. Pre väčšie i menšie hračičky sa hodí nejaká pekná stavebnica, pri ktorej sa zabaví pokojne celá rodina. A čo takto elektrobicykel? Cez týždeň sa na ňom otecko môže pohodlne dopravovať do práce, cez víkendy potom vyrážať s deťmi na výlety do prírody.

Darček pre otecka rybára
Darček pre otca, ktorý je členom rybárskeho klubu, sa priamo ponúka. Určite mu urobíte radosť novou rybárskou výbavou, prípadne nejakým pekným vybavením na kempovanie v prírode. Rybárske ležadlá alebo stoličky im zaistia pohodlie v priebehu čakania na poriadny úlovok, v kvalitnom stane potom môžu prečkať aj nepriazeň počasia. Ako darček pre otca k narodeninám či Vianociam môžete zvoliť aj čelovku alebo multifunkčný nožík a do batohu im pre istotu pribaľte power banku, pre prípad, že sa im v prírode vybije mobilný telefón.

Darček pre otecka od detí
Otecka mladších aj starších detí najviac poteší vlastnoručne vyrobený darček od detí. Takýto vyrobený darček pre otca mnohokrát zaujme viac, než nejaký kupovaný. Pokiaľ tápate a pýtate sa, ako vyrobiť darček pre otecka, skúste zapojiť vlastnú fantáziu a kreativitu, popremýšľajte o oteckových záujmoch a koníčkoch, a určite vás nejaký originálny darček pre ocka napadne. A nemusí to byť nič zložité, veľkú radosť urobí napríklad vlastnoručne vymaľovaný hrnček na kávu, štýlovo ozdobený rámček s fotkou detí či s láskou naložený hermelín v originálne ozdobenej fľaši.

Ak vyberáte darček pre otca k narodeninám, zohľadnite aj jeho vek. Darček športového charakteru sa hodí skôr ako darček pre otecka k 40. narodeninám, darček pre otca k 60. narodeninám by potom mal byť striedmejší, aby sme oslávenca nedostali do rozpakov. Najlepší darček pre otca k Vianociam, k narodeninám i k inému jubileu je predovšetkým ten s láskou darovaný.

WEB11