Obnoviť stránku

Tipy na darčeky

Darček
pre Teba

Darčeky pre mužov

Videosprievodca tipov na vianočné darčeky pre mužov a ženy

Pravý muž potrebuje ten pravý darček a nezáleží na tom, či ide o darček pre otca, darček pre brata alebo darček pre frajera či manžela. Vieme, že takýto darček pre chlapa je často tvrdým orieškom, a aby sme zaobstarali naozaj originálny darček pre muža, to už si žiada chvíľku premýšľania. Či už vyberáte darček pre muža na Vianoce, darček pre muža k narodeninám či k výročiu, nechajte sa inšpirovať našou ponukou a vyberte taký darček pre muža, s ktorým určite zabodujete. Pripravili sme pre vás tipy na darčeky pre mužov, ktorí sú vám blízki. Pozrite sa, ako vybrať darček pre otca, manžela, dedka, kolegu alebo svokra.

Ako vybrať originálny darček pre muža
Darček pre muža vyberajte podľa záujmov a veku obdarovávaného. Darček pre frajera alebo darček pre manžela väčšinou nie je ťažké vybrať, ale darček pre dedka alebo darček pre otca môže byť pekným orieškom. Každý má ale väčšinou nejaký koníček, ktorému venuje čas a energiu, a ak ako darček pre muža k narodeninám či darček pre chlapa na Vianoce zvolíte práve niečo z oblasti, ktorá ho zaujíma, nemôžete šliapnuť vedľa. Ak si nie ste záujmami muža istý, vyberajte univerzálne vianočné darčeky pre mužov, čo môžu byť hodinky, parfum či kniha.

Darček pre priateľa či darček pre manžela
Darček pre priateľa a manžela vyberajte podľa jeho záujmov. Väčšinu mužov fascinuje svet techniky a inovácií, a tak rozhodne nešliapnete vedľa, ak svojho milého obdarujete nejakou technickou novinkou v podobe inteligentného telefónu, tabletu, digitálnej zrkadlovky, alebo kamery do auta. Skúste porozmýšľať aj o nových hodinkách, aj tie podliehajú módnym trendom a perfektne sa hodia ako originálny darček pre frajera či darček pre manžela na Vianoce. Pre športovcov potom budú skvelé inteligentné hodinky, ktoré môžete prepojiť s telefónom. Váš atlét na hodinkách môže sledovať rôzne výkonnostné grafy a športové úspechy, až sa bude po novoročnom predsavzatí potiť vo fitness centre.

Darček pre otca
Darček pre muža, ktorý si rozmaznáva svoje auto, je jasný. Ak aj váš otecko spadá do tejto kategórie, autodoplnky, prípravky na starostlivosť o interiér, navigácia do auta, držiak na mobilný telefón, skrátka čokoľvek, čo súvisí s jeho štvorkolesovým parťákom, ho iste nesklame. Ako originálny darček pre muža je vhodný aku skrutkovač alebo nová sada náradia, ktorá býva vďačným darčekom pre mužov každého veku. Ak sa vám tieto darčeky zdajú nudné, prekvapte otca lietajúcim dronom, doprajete mu skvelú aktívnu zábavu a tento zaujímavý darček pre muža mu budú kamaráti určite závidieť.

Darček pre dedka
Ak je dedko ešte zo starej školy, kúpte mu klasickú pánsku súpravu na holenie. Vlka samotára, ktorý rád trávi svoj čas pri vode chytaním rýb, poteší vybavenie pre rybárov, a rozhodne nič nepokazíte nejakou zaujímavou knižkou, ktorá mu bude robiť spoločnosť počas chvíľ oddychu. Každopádne stavte na nápaditejší a mimoriadne originálny darček pre muža, pretože nudné ponožky a papuče sa ako darček pre dedka na Vianoce naozaj nehodia.

Darček pre kamaráta
Darček pre kamaráta vyberajte podľa jeho záujmov. Darčeky pre chlapa v podobe nejakej rozširujúcej výbavy k jeho počítaču, ako napríklad nové reproduktory alebo slúchadlá, bývajú u kamarátov stávkou na istotu, pretože si môžete byť istý, že sa poteší. Určite neváhajte a prezrite si aj vtipné darčeky pre muža, ako spoločenské hry, s ktorými sa nepochybne zabaví celá partia.

Darček pre svokra
U otca svojej milej určite zabodujete nejakou technickou vychytávkou, ako je napríklad outdoorová kamera alebo e-book čítačka. Ak nechcete do svojej priazne príliš investovať, darček pre svokra, ktorý skutočne poteší, je predplatné niektorého z chlapských časopisov. V tomto prípade ale vyberajte vhodný titul hlavne podľa koníčkov a záujmov vášho svokra.

Darček pre brata
Bratovi nadeľte Lego Technic, nech má čo skladať počas dlhých zimných večerov, alebo ho potrápte hlavolamom a sledujte jeho zručnosť a dôvtip, až sa ho bude netrpezlivo snažiť vyriešiť. A čo taký RC model ako darček pre brata? Nevadí, že dobu detských rokov máte už dávno za sebou, prečo sa do nej občas nevrátiť a bláznivo sa nezahrať spoločne s autíčkom na diaľkové ovládanie ako za mlada. Pre počítačového maniaka vyberte novú počítačovú hru, alebo rovno hernú konzolu, a aby len brat nesedel pred monitorom, kúpte mu elektrovozidlo, na ktorom občas vyrazí von. A ak už je brat skôr usadlejší, vyberajte univerzálne darčeky pre mužov, ako je predplatné časopisu, parfum či kozmetická súprava, ale ak hladáte naozaj originálny darček pre chlapa, vsaďte na hodinky, ktoré bude obdivovať nejeden kolega v práci.

Originálny darček pre muža, s ktorým sa stretávate v práci
Darček pre muža, či už kolegu z práce alebo pre samotného šéfa nie je úplne ľahké vyberať. Ak máte skôr len pracovné vzťahy a nemáte potuchy o ich záľubách a koníčkoch, zamerajte sa na darček pre šéfa či kolegu rýdzo pracovného charakteru. Určite nič nepokazíte kvalitnou taškou na notebook, elegantným diárom, externým diskom alebo power bankou.

Dúfame, že teraz už máte jasno v otázke, ako vianočné darčeky pre mužov vyberať. Či už zvolíte luxusné darčeky pre muža vo vyššej cenovej kategórii, alebo darčeky menej nákladné, dúfame, že každý darček pre muža splní svoj účel a vykúzli dotyčnému úsmev na tvári.


P-DC1-WEB25