Obnoviť stránku

Tipy na darčeky

Darček
pre Teba

Darčeky pre mačky

Mačky sú maškrtné, hravé a milujú pohodlie, preto sa darček pre ne vyberá veľmi ľahko. Každej z nich urobí radosť hračka pre mačky, s ktorou sa zabaví počas dlhej chvíle, alebo lahodné kapsičky pre mačky. Moderné darčeky si užije nielen váš štvornohý maznáčik, ale aj vy. Aký darček pre mačku bude ideálny práve pre tú vašu?

Maškrty
Radostné vrnenie a prítulnosť vašej mačky si zaručene vyslúžite dobrým jedlom. Lahodné paštéty a prémiové kapsičky pre mačky sú darček, ktorým sa mačke rozhodne zavďačíte. Ak sa vám tieto tradičné pochúťky zdajú nudné, môžete zvoliť aj niektorú z tých originálnejších. Medzi ne patrí napríklad super zdravá tráva pre mačky (kocúrnik obyčajný) či sušené mäsové kocky.

Klasické darčeky pre mačky
Mačky sa rady hrajú v každom veku, takže správnym tipom na darček je jednoznačne zábavná hračka pre mačky. Najobľúbenejšie sú myši, ktoré v mačke podporujú jej inštinkty. Skvelú spoločnú zábavu zabezpečí tiež laserová hračka pre mačky a voliť môžete aj z originálnych guľových dráh či moderných elektronických hračiek. Mačacie škrabadlo je potom úplná klasika, ktorá zaháňa nudu a umožňuje mačkám brúsiť si pazúriky. Vyberať môžete zo škrabadiel najrôznejších tvarov a veľkostí, pričom niektoré z nich sú doplnené o ďalšie interaktívne prvky, vďaka ktorým sa mačka skvele zabaví.

Pelech pre mačky
Mačky zbožňujú leňošenie a pohodlné miesto na spanie dokážu patrične oceniť. Pri výbere pelechu majte na pamäti, že mačka sa cíti bezpečne skôr v užších priestoroch, preto sú ideálnou voľbou najrôznejšie domčeky pre mačky či kukane.

Adventné kalendáre a vianočné darčeky pre mačky
Adventný kalendár ako darček pre mačku? Prečo nie. Každý deň adventu si s vami užije vďaka vybraným pochúťkam, ktoré na ňu v kalendári budú čakať. Slastné vrnenie pri otváraní kalendára je zaručené.

WEB16