Obnoviť stránku

Tipy na darčeky

Darček
pre Teba

Darčeky pre kamaráta

Videosprievodca tipov na darčeky pre kamaráta

Darček pre kamaráta vyberiete ľahko, pretože spolu väčšinou trávite veľa času. Darček pre kamaráta preto zvoľte podľa jeho záľub a aktivít, či už sú športové, hráčske alebo inak špecializované. Pokiaľ ale hľadáte darček pre najlepšieho kamaráta, tak to si dajte na výbere poriadne záležať. Inšpirovať vás môže aj naša darčeková ponuka, v ktorej nájdete skvelý tip na darček pre kamaráta k narodeninám, darček pre kamaráta na Vianoce, alebo darček pre kamaráta športovca. Vyberte preto nejaký originálny darček pre kamaráta, ktorým ho milo prekvapíte.

Darček pre kamaráta na Vianoce
Premýšľate, aký bude ideálny darček pre kamaráta na Vianoce? Vášnivému hráčovi môžete kúpiť nejakú novinku zo sveta počítačových hier, pre kamošov, ktorí sa radi venujú domácim prácam je vhodný multifunkčný vreckový nôž a batoh bude skvelý darček pre kamošov cestovateľov. Ak sa príliš nevyznáte v jeho záľubách, stavte na univerzálny darček pre kamaráta, ktorým je napríklad pánska kozmetická sada, pánska vôňa alebo praktický plánovací diár.

Darček pre kamaráta k narodeninám
Darček pre kamaráta k narodeninám môžete vybrať samostatne, alebo sa dohovoriť s celou partiou a vybrať hodnotnejší darček pre najlepšieho kamaráta. Tým môžu byť napríklad okuliare na virtuálnu realitu, z ktorých bude určite nadšený. Ak nechcete za darček pre kamaráta k narodeninám príliš míňať, kúpte mu selfie tyč, flash disk alebo nejakú príjemnú vôňu do auta. Zohľadnite samozrejme aj vek oslávenca, pretože darček pre kamaráta k 15. narodeninám bude určite iný než darček pre kamaráta k 30. narodeninám.

Darček pre najlepšieho kamaráta
Darček pre najlepšieho kamaráta by nemalo byť také ťažké vybrať. Určite spolu trávite veľa času, a tak máte prehľad o jeho koníčkoch aj štýle. Ak je váš kamarát nadšený športovec, určite ho potešia nové činky, batoh do fitka alebo shaker. Herný fanúšik vždy ocení darčeky zo sveta hier či chladič pod notebook. A ak si chcete užiť spoločnú zábavu, vyberte ako darček pre kamaráta niektorú zo stolových či párty hier.

Originálny darček pre kamaráta
Vlastnoručne vyrobený darček pre kamaráta môže byť originálny, avšak pre mnohých ide o neľahkú úlohu. Ak si neviete rady, ako vyrobiť darček pre kamaráta na Vianoce či k inej príležitosti, skúste vytvoriť zaujímavú koláž z vašich spoločných fotografií, ktorú mu potom dáte zarámovať. Vyrobíte tak originálny darček pre kamaráta, a možno budete prekvapení, že takýto darček kamarátovi urobí väčšiu radosť než nejaký drahý kupovaný darček.

Našli ste tip na darček pre kamaráta, alebo ešte stále váhate? Či už vyberáte vianočný darček pre kamaráta, alebo darček pre kamaráta k narodeninám, skúste si predstaviť, čo by sa naopak páčilo vám od kamaráta a zapojte do výberu či výroby darčeka svoju fantáziu. Najlepší darček pre kamaráta tak vymyslíte behom chvíľky. 

WEB1