Obnoviť stránku

Naše pobočky sú otvorené.

Využite bezpečné nakupovanie z pohodlia domova a skúste jeden z našich 120 AlzaBoxov.

Alebo si tovar nechajte doručiť rovno domov.

Tipy na darčeky

Darček
pre Teba

Darčeky pre brata

Videosprievodca tipov na darčeky pre brata

Darček pre brata môžete vybrať jednoducho a rýchlo vďaka našej prehľadnej ponuke, v ktorej nájdete veľa skvelých tipov na darček pre brata na Vianoce alebo na darček pre brata k narodeninám. Stačí, keď popremýšľate nad tým, aké koníčky a záujmy váš brat má. Tým sa inšpirujte a uvidíte, že vhodné vianočné darčeky pre brata vyberiete raz dva.

Darček pre brata na Vianoce
Čo kúpiť bratovi na Vianoce? Tak takáto otázka už vás trápiť nebude. Ako darček pre brata na Vianoce sa hodí napríklad e-book čítačka s nejakou zaujímavou elektronickou knihou alebo akékoľvek príslušenstvo k počítaču či notebooku, ako napríklad externý disk, flash disk alebo reproduktory.

Darček pre brata k narodeninám
Ak váš brat práve neoslavuje okrúhle narodeniny, potom stavte na klasiku a ako darček bratovi darujte nejakú kozmetickú či holiaci sadu, pánsky parfum alebo prípravky na starostlivosť o fúzy. K významnejšiemu jubileu vyberajte zodpovedajúci darček pre brata k narodeninám. Môže to byť napríklad nový mobilný telefón, tablet či outdoorová kamera. Tieto tipy sa skvele hodia ako darček pre brata k 18. narodeninám rovnako ako darček pre brata k 30. narodeninám.

Darček pre brata k meninám
Darček pre brata k meninám nemusí byť drahý a môže byť aj veľmi užitočný. Určite prekvapíte, ak ako darček bratovi zaobstaráte nejaký doplnok k mobilnému telefónu, čo môže byť napríklad selfie tyč, držiak na mobil alebo power banka. Aj tričko je tiež skvelý tip na darček pre brata k meninám, vždy sa hodí a môžete vybrať aj nejaký vtipný variant, z ktorého sa všetci zasmejete.

Originálny darček pre brata
Nájsť originálny darček pre brata, to je celkom náročná úloha. Medzi takéto originálne darčeky pre brata môžeme zaradiť okuliare na virtuálnu realitu k mobilu, čo je hit posledných mesiacov a ak ich zvolíte ako vianočný darček pre brata, zaručene ho pod stromčekom potešia. Tento darček ukáže vásmu bratovi nové možnosti a technologické vychytávky a určite z neho bude nadšený.

Darček pre mladšieho brata
Darček pre brata v mladšom veku bude radosť vyberať. Prekvapte ho zábavnou stolovou alebo spoločenskou hrou, RC modelom, kolobežkou či frisbee na vonkajšie aktivity. Počítačový nadšenec zajasá nad počítačovou hrou alebo hernou konzolou. Aby si mohol hranie na počítači poriadne užiť a nerušil pri tom okolie, kúpte ako vianočný darček pre brata poriadne slúchadlá.

Darček pre staršieho brata
Starší brat, ktorý je športovec telom aj dušou, určite ocení nejakú športovú výbavu. Ako darček pre brata športovca sa hodí fitness náramok či smart hodinky, ktoré mu poskytnú dokonalý prehľad o jeho fyzickej výkonnosti. Činky, závažia a posilňovacie systémy kúpte ako darček bratovi, ktorý maká na svojej postave a potrebuje nabrať svalovú hmotu. A aké kúpiť darčeky pre brata dobrodruha? Kvalitný spací vak, vreckový nôž, alebo batoh váš brat určite použije pri svojich dobrodružných výpravách.

Darček pre brata na Vianoce, k narodeninám či k inej príležitosti nemusí byť vždy len kupovaný. Zapojte svoju fantáziu a kreativitu a skúste nejaký originálny darček pre brata vytvoriť. Ak nemáte žiadny nápad a neviete, aký darček pre brata vyrobiť, zapojte do akcie celú rodinu a vymyslite mu nejaký spoločný darček. Uvidíte, že takéto vianočné darčeky pre brata mu urobia oveľa väčšiu radosť, než čokoľvek iné.

P-DC1-WEB25