Obnoviť stránku

Tipy na darčeky

Darček
pre Teba

Darčeky pre psov

Nie nadarmo sa hovorí, že pes je najlepší priateľ človeka. A rovnako ako ľudskému priateľovi, aj tomu štvornohému chceme počas Vianoc či narodenín urobiť radosť. Vybrať správny darček pre psíka našťastie vôbec nie je ťažké, pretože k radosti im stačí málo. Zábavná hračka pre psov, pochúťka na hryzenie a pohodlný pelech nikdy nie sú krokom vedľa. Ale vybrať môžete aj taký darček, ktorý poteší vás rovnako tak, ako vášho psíka a uľahčí vám vaše spoločné spolužitie. Pozrite sa, aké darčeky pre psy sú momentálne v móde.

Maškrty
Pes, ktorý by nemiloval maškrty, snáď ani neexistuje. Práve taký pamlsok pre psov je preto ideálnou voľbou. Zabudnite ale na piškóty pre psa – dnešné maškrty sú nutrične vyvážené, vďaka čomu prispievajú k zdravej kondícii vášho psíka a predstavujú skvelý doplnok ústnej hygieny. A ak chcete svojho psíka obdarovať niečím originálnejším, môžete mu kúpiť napríklad paroh pre psa alebo špeciálne pivo a šampanské. Nemusíte sa báť, tieto drinky alkohol neobsahujú, ale psíkom náramne chutia.

Hračky a pelechy
Hračka pre psa je tiež skvelou voľbou. Ak váš psík hračky príliš nelikviduje, plyšová hračka pre psov bude vhodná. Ak ale potrebujete odolnejšiu hračku, vyberať môžete z množstva pískacích hračiek, preťahovadiel a hlavolam pre psov je tiež populárny. Ten sa perfektne hodí pre zvedavých psíkov, ktorí neznášajú nudu. Psa, ktorý miluje aport, potom zaručene poteší nová loptička, frisbee pre psa alebo rovno praktický vrhač loptičiek.

Pohodlné miesto na odpočinok potrebuje každý pes. A aj keď sa s psíkom možno radi podelíte o gauč alebo posteľ, rovnako by mal mať svoje vlastné „miesto“. Pelech pre psa ako vianočný darček tak nikdy nie je nevhodný a ak vyberiete mäkký a dostatočne priestranný pelech pre psa, váš psík z neho určite bude mať radosť.

Oblečenie a obojky pre psov
Kombinézy, bundy, svetre a mikiny pre psov síce patria medzi praktické darčeky, zimomravé plemená ale taký darček tiež poteší. Vyberať môžete z najrôznejších veľkostí, materiálov aj farieb. Ľahko tak môžete svoj outfit zladiť s oblečením pre psíka.

Keď ako darček zvolíte obojok pre psov, nadšeného vrtenia chvostíka sa zrejme nedočkáte, ale kvalitný a pohodlný obojok psovi rozhodne príde vhod. Vyberať môžete z komfortných a štýlových obojkov na stále nosenie, ergonomických postrojov na prechádzky a na trhu nájdete tiež špeciálny svietiaci obojok pre psa, vďaka ktorým svojho spoločníka bez problémov uvidíte aj počas večerného venčenia.

Adventné kalendáre a darčekové balíčky pre psov
Adventný kalendár pre psov síce vášmu štvornohému miláčikovi počítanie do Štedrého dňa neuľahčí, ale zato mu prinesie každodennú porciu radosti a pochúťok. Darčekové balíčky pre psov potom predstavujú ideálny darček pre psa na Vianoce aj na narodeniny.

P-DC1-WEB25