Obnoviť stránku

Tipy na darčeky

Darček
pre Teba

Darčeky pre ženy

Videosprievodca tipov na darčeky pre ženy a mužovSÚŤAŽ: Tipy na darčeky pre ŽENY

Stále si neviete rady, aký darček pre ženu na Vianoce tento rok zaobstarať, alebo aký zvoliť darček pre ženu k narodeninám či k meninám? Ak vás práve nič nenapadá, nezúfajte. Vianočné darčeky pre ženy sa totiž väčšinou vymýšľajú ľahšie než darčeky pre mužov. Ako teda vybrať tie správne darčeky pre ženu?

Ako vybrať darček pre ženu
Pre ženy sa ponúka celý rad univerzálnych darčekov, ktoré nezávisia na veku ženy, ani na jej záľubách, a dokonca ani na vzťahu, ktorý k príslušnej žene máte. Každú ženu potešíte napríklad luxusným balením kvalitnej čokolády, voňavou súpravou kúpeľovej kozmetiky alebo aróma lampou pre chvíle odpočinku a relaxovania. Takýto darček pre ženy môžete zvoliť v prípade, že zháňate napríklad vhodný darček pre kolegyňu z práce, darček pre šéfku alebo riešite darček pre učiteľku svojich detí. Ak ale chcete vybrať naozaj originálny darček pre ženu, musíte ju aspoň trochu poznať a vedieť o jej záujmoch a jej životnom štýle. Ponúkame preto prehľad darčekov, ktorými sa môžete nechať inšpirovať a vybrať ten najlepší darček pre ženu blízku vášmu srdcu.

Darček pre ženu na Vianoce
Darček pre ženu na Vianoce vyberajte s rozvahou a nezáleží na tom, či vyberáte darček pre manželku, mamičku, babku alebo inú blízku ženu. Verte, že žehličky, práčky, či rotačné mopy síce obdarovanej uľahčia domáce práce, avšak oveľa viac sa poteší napríklad z nejakého krásneho šperku, náramkových hodiniek, luxusnej kabelky alebo štýlovej peňaženky. Radosť jej urobíte určite aj značkovým parfumom alebo kozmetickou súpravou, prípadne stavte na istotu a kúpte jej nový mobilný telefón, nech ste stále v spojení. Zvlášť potom vianočný darček pre ženu vášho srdca neradno podceniť a jeho výberu sa oplatí venovať čas aj energiu.

Darček pre ženu k narodeninám
Darček k narodeninám pre ženu by mal byť úmerný jej veku, záľubám a vášmu vzájomnému vzťahu. Mladšie ženy poteší kozmetika, peňaženka, štýlová power banka alebo technologické vychytávky. Ako darček k narodeninám pre ženu stredného veku sa hodí luxusná kabelka, šperk, hodinky či notebook. Staršie dámy potom iste tiež ocenia šperky a ďalšie doplnky, mali by už ale byť v triezvom a elegantnom dizajne. Medzi klasické tipy na darčeky pre ženy, ktoré vždy potešia, patrí aj predplatné dámskych časopisov, kniha či e-book čítačka.

Darček pre ženu k meninám
Darčeky pre ženu k meninám nemusia byť príliš honosné, každú ženu poteší aj drobnosť. Medzi klasické darčeky pre ženy, ktorými možno ženu obdarovať na meniny, patrí predplatné dámskych časopisov, diár, e-book čítačka či kozmetická súprava. Keď darček pre ženy k meninám doplníte kvetinou či sladkosťami, úspech je zaručený.

Luxusné darčeky pre ženy
Ako luxusné darčeky pre ženy na Vianoce sa priamo ponúkajú darčekové súpravy šperkov, kvalitné dámske hodinky či krásna kabelka. Ak aspoň trochu poznáte vkus obdarovanej, týmito darčekmi málokedy šliapnete vedľa. Ak sa lepšie orientujete vo svete technológií, vyberte žene štýlový notebook či mobilný telefón, ktorý ju ohromí svojím dizajnom.

Originálne darčeky pre ženy
Originálne darčeky pre ženy je nutné dobre premyslieť. Pri výbere vychádzajte predovšetkým z jej záujmov – športovkyňu poteší napríklad fitness náramok, nadšenú fotografku instantný fotoaparát a vášnivú čitateľku napríklad špeciálna edícia kníh od jej autora. Ak koníčky ženy, ktorú chcete obdarovať nepoznáte alebo si na výber netrúfate, originálny darček pre ženu môže byť aj poukaz do známej reštaurácie či nejaký zážitok.

Nechajte sa inšpirovať naším darčekovým radcom a nájdite ideálny tip na darček pre ženu k narodeninám aj na Vianoce. Vhodný darček pre ženu blízku vášmu srdcu poteší nielen obdarovávanú, ale vyčarí úsmev na tvári aj vám. A keď ho ozvláštnite vlastnoručne vyrobeným prianím, získate originálny darček pre ženu, ktorý ju poteší hneď dvakrát.


P-DC1-WEB25