Obnoviť stránku

Sprievodca výberom

Ako vám moderné tlakové hrnce uľahčia varenie?

Zabudnite na staré tlakové hrnce. Tie súčasné vás prekvapia svojou bezpečnosťou a ľahkým otváraním aj zatváraním. Najlepšie modely sú vybavené aj elektrickou minútkou, ktorá po ukončení nastaveného času varenia spustí zvukový signál, a ďalším radom užitočných detailov a funkcií, s ktorými je varenie pod tlakom hračka. Objavte spolu s nami pomocníka, ktorý je právom súčasťou mnohých domácností a vyskúšajte, ako chutí napríklad bravčový guláš v tlakovom hrnci. Poradíme, ako dlho variť hovädzie v tlakovom hrnci a nahliadneme tlakovému hrncu trochu viac pod pokrievku. Podľa čoho sa riadiť pri výbere?

Ako vybrať výrobník ľadu a zmrzlinovač

V horúcich letných mesiacoch hľadáme každú príležitosť, ako sa ochladiť. Veľmi účinným – a často tiež chutným – spôsobom, je ľad v nápoji alebo zmrzlina. Veľmi jednoducho si oboje v dostatočnej miere môžete vyrobiť doma. Stačí mať tie správne zariadenia – výrobník ľadu alebo zmrzliny. V našom sprievodcovi poradíme, ako tieto zariadenia vybrať.

Ako vybrať slúchadlá

Prečítajte si, ako vybrať slúchadlá tak, aby vyhovovali vašim potrebám. Poradíme vám, ako sa zorientovať a na aké parametre sa pri výbere zamerať.

Ako čistiť zuby deťom

Zaujíma vás, kedy je najvhodnejší čas začať s čistením zubov pri deťoch a akú zubnú kefku používať pre dojčatá, batoľatá či predškolákov? A od akého veku je dieťa schopné o zuby sa starať samo? V našom sprievodcovi nájdete odpovede na najčastejšie otázky týkajúce sa ústnej hygieny detí, ktoré si kladie každý rodič.

Ako vybrať domáce výčapné zariadenie

Pokiaľ človek usporadúva letnú párty u seba na záhradke alebo si chce dopriať chuť čapovaného piva z pohodlia vlastného domova, je pre neho ideálnou voľbou domáce výčapné zariadenie. Na čo všetko si ale pri jeho výbere musíte dať pozor a na čo sa sústrediť?

Ako správne sušiť bielizeň

Správnym sušením bielizne zaistíte, že sa vaše oblečenie nezrazí, nezdeformuje či inak nepoškodí. Vaša bielizeň môže byť suchá a ako nová, či už sušíte na sušiaku, na šnúre alebo v sušičke.

Ako správne vyprať bielizeň (NÁVOD)

Ak vás zaujímajú zásady správneho prania, vďaka ktorým vydrží vaša bielizeň dlhšie a v lepšom stave, nájdete ich tu. Okrem toho vám poradíme, ako na pranie určitých špeciálnych typov bielizne ako termobielizeň, oblečenie pre bábätká alebo záclony. A nezabudli sme ani na to, ako prať zafarbené prádlo či bielenie prádla.

Ako vybrať ventilátor

Ventilátor je jedným z najefektívnejších spôsobov, ako sa ochladiť v sparných letách. Na trhu je celý rad typov ventilátorov v rôznych cenových hladinách. V našom sprievodcovi vám poradíme, aký ventilátor vybrať v závislosti na vašich potrebách a tiež vysvetlíme, na aké parametre sa pri výbere zamerať.

Ako správne roztriediť bielizeň

Správne triedenie bielizne je základ, ak nechcete, aby sa vám odfarbila či začala blednúť. Viete, ako bielizeň správne triediť a ako následne jednotlivé várky vyprať? Poradíme vám s tým v tomto článku.

Ako na upratovanie kúpeľne a toalety

Kúpeľňa a toaleta sú miestnosti, ktorým sa pri upratovaní musí venovať maximálna pozornosť. Vďaka zvýšenej vlhkosti sú náchylné na vznik plesne na stenách a vo vlhku sa skvele darí aj baktériám. Začítajte sa do nášho článku, kde sa dozviete všetko, čo vás okolo upratovania kúpeľne zaujíma – ako vyčistiť sprchovací kút, čo funguje na pleseň na stenách, čo vám pomôže v boji s vodným kameňom a ako vyčistiť obkladačky v kúpeľni.

Ako vybrať kopačky

Kopačky sú zásadné, ak to myslíte s futbalom vážne. V našom sprievodcovi vám poradíme, ako kopačky vybrať, aké existujú ich druhy a na aký typ sa zamerať v závislosti na vašich potrebách.

Ako vybrať prilbu na bicykel

Máte nový bicykel a kupujete aj ďalšiu cyklistickú výbavu? Potom práve pre vás je určený náš návod, ktorý vás prevedie dostupnými typmi prilieb.

Ako vybrať svetlo na bicykel

Máte nový bicykel a zariaďujete jeho osvetlenie? Potom je práve vám určený náš článok, ktorý vás prevedie dostupnými svetlami a ich variantmi.

Ako vybrať psí pelech

Každý pes potrebuje svoj pelech. Viete ale, ako vybrať ten správny? Ako by mal byť veľký alebo ktorý materiál bude vášmu psíkovi vyhovovať najlepšie?

Ako vybrať karimatku (NÁVOD)

Karimatka je nevyhnutnou súčasťou výbavy na kempovanie. V našom sprievodcovi poradíme, akú vybrať, aby boli vaše noci v prírode čo najpohodlnejšie.

Ako vybrať tvrdené sklo a ochrannú fóliu na mobil

Displej telefónu je jednou z jeho najdôležitejších súčastí a zároveň je aj najkrehkejší a najviac ohrozený. Je preto potrebné ho dôkladne chrániť. Ponúkajú sa dve možnosti – ochranné sklo a ochranná fólia. Čo ale vybrať? Poradíme v našom sprievodcovi.

Ako vybrať outdoorovú obuv

Ak si neviete dať rady s výberom outdoorových topánok, my vám radi pomôžeme. Dozviete sa, akú výšku a materiál topánok zvoliť, či kúpiť radšej uzavretú, alebo otvorenú obuv a oveľa viac. Skrátka všetko, čo potrebujete vedieť pred nákupom.

Ako vybrať nabíjačku na mobil

Mobilný telefón je bez nabíjačky nanič. V našom sprievodcovi vám pomôžeme vybrať tú správnu a ujasníme, ako sa medzi jednotlivými typmi nabíjačiek a spôsobmi nabíjania mobilných telefónov zorientovať.

Ako vybrať turistické palice

Trekingové palice sa čoraz viac dostávajú do povedomia verejnosti. Niet divu – ide o skvelého pomocníka ako pri kratších vychádzkach, tak aj počas dlhých túr v náročnom teréne. Ako ich vybrať a podľa čoho sa riadiť?

Ako vybrať puzdro na mobilný telefón

Či už kvôli ochrane, alebo ako dizajnový doplnok, kryt na mobilný telefón je v súčasnej dobe takmer nutnosťou. V obrovskej ponuke ale nemusí byť ľahké sa orientovať. My vám pomôžeme správne vybrať puzdro na mobilný telefón.

20 ďalších...
P-DC1-WEB25