MRE polievky
MRE polievky vieme doručiť už v deň objednávky! Stačí, aby bol vybraný tovar na sklade. Vytvorte si objednávku z pohodlia domova a nechajte si ju doručiť na vašu adresu, do AlzaBoxu alebo do jednej z našich pobočiek. Prečo ešte nakupovať na Alza.sk?
Pokračovať
Všetko z 20
Expres Menu Kurací vývar so zeleninou 600 g
5,19 €
8,65 €/kg
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
MRE – Meal Ready To Eat, polievka, energetická hodnota na 100 g 117,23 kJ, hlavná surovina kuracie mäso, bez laktózy a bez lepku, alergény zeler a výrobky z neho, ohrev v nádobe s...
Expres Menu Gulášová polievka 600 g
6,09 €
10,15 €/kg
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
MRE – Meal Ready To Eat, polievka, energetická hodnota na 100 g 257 kJ, hlavná surovina hovädzie mäso, príloha zemiaky, bez éčok a bez lepku, ohrev v mikrovlnnej rúre, v nádobe s...
Expres Menu Kapustová polievka s klobásou
4,09 €
6,82 €/kg
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
MRE – Meal Ready To Eat, polievka, energetická hodnota na 100 g 222 kJ, hlavná surovina bravčové mäso, bez éčok a bez lepku, ohrev v mikrovlnnej rúre, v nádobe s horúcou vodou a v...
Expres Menu Šošovicová polievka
4,79 €
7,98 €/kg
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
MRE – Meal Ready To Eat, polievka, energetická hodnota na 100 g 200 kJ, bez éčok, bez lepku a vegan, ohrev v mikrovlnnej rúre, v nádobe s horúcou vodou a v hrnci, 2 porcie,...
Expres Menu Polievka Boršč 600 g
6,09 €
10,15 €/kg
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
MRE – Meal Ready To Eat, polievka, energetická hodnota na 100 g 320 kJ, hlavná surovina hovädzie mäso, bez éčok a bez lepku, ohrev v mikrovlnnej rúre, v nádobe s horúcou vodou a v...
Expres Menu Hrachová polievka
4,79 €
7,98 €/kg
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
MRE – Meal Ready To Eat, polievka, energetická hodnota na 100 g 218 kJ, bez éčok, bez lepku a vegan, ohrev v mikrovlnnej rúre, v nádobe s horúcou vodou a v hrnci, 2 porcie,...
Expres Menu Talianska paradajková polievka s ryžou 600 g
4,79 €
7,98 €/kg
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
MRE – Meal Ready To Eat, polievka, energetická hodnota na 100 g 171 kJ, bez éčok, bez lepku a vegan, ohrev v mikrovlnnej rúre, v nádobe s horúcou vodou a v hrnci, 2 porcie,...
Expres Menu Kulajda s hríbami 600 g
5,19 €
8,65 €/kg
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
MRE – Meal Ready To Eat, polievka, energetická hodnota na 100 g 221,90 kJ, príloha zemiaky, bez lepku, alergény mlieko a výrobky z neho a vajcia a výrobky z nich, ohrev v nádobe s...
Expres Menu Zemiaková polievka
4,79 €
7,98 €/kg
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
MRE – Meal Ready To Eat, polievka, energetická hodnota na 100 g 165,11 kJ, príloha zemiaky, vegan, ohrev zmiešaním s horúcou vodou, 1 porcie, hmotnosť 600 g - 7,98 €/1 kg
Expres Menu Hovädzí vývar so zeleninou 600 g
5,59 €
9,32 €/kg
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
MRE – Meal Ready To Eat, polievka, energetická hodnota na 100 g 142,35 kJ, hlavná surovina hovädzie mäso, bez laktózy a bez lepku, alergény zeler a výrobky z neho, ohrev v nádobe s...
EXPRES MENU Hovädzí vývar 500 g
5,49 €
10,98 €/kg
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
MRE – Meal Ready To Eat, polievka, energetická hodnota na 100 g 41,87 kJ, hlavná surovina hovädzie mäso, bez laktózy a bez lepku, alergény zeler a výrobky z neho, ohrev v nádobe s...
Expres Menu Držková polievka 600 g
5,19 €
8,65 €/kg
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
MRE – Meal Ready To Eat, polievka, energetická hodnota na 100 g 173 kJ, hlavná surovina hovädzie mäso, bez éčok a bez lepku, ohrev v mikrovlnnej rúre, v nádobe s horúcou vodou a v...
EXPRES MENU Slepačí vývar 500 g
4,79 €
9,58 €/kg
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
MRE – Meal Ready To Eat, polievka, energetická hodnota na 100 g 33,49 kJ, hlavná surovina kuracie mäso, bez laktózy a bez lepku, alergény zeler a výrobky z neho, ohrev v nádobe s...
EXPRES MENU Krkonošské kyselo 600 g
5,19 €
8,65 €/kg
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
MRE – Meal Ready To Eat, polievka, energetická hodnota na 100 g 217,71 kJ, príloha zemiaky, bez lepku, alergény vajcia a výrobky z nich, ohrev v nádobe s horúcou vodou, samoohrevom...
REAL TURMAT Polievka s hovädzím mäsom 370 g
9,69 €
26,19 €/kg
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
MRE – Meal Ready To Eat, polievka, energetická hodnota na 100 g 1930,11 kJ, hlavná surovina hovädzie mäso, príloha zemiaky, alergény zeler a výrobky z neho, dehydratované jedlo,...
REAL TURMAT Kuracia polievka 370 g
8,99 €
24,30 €/kg
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
MRE – Meal Ready To Eat, polievka, energetická hodnota na 100 g 2348,79 kJ, hlavná surovina kuracie mäso, alergény obilniny obsahujúce lepok (pšenica, raž, jačmeň, ovos, špalda) a...
FOOD FORCE Kuracia polievka 60 g
5,39 €
89,83 €/kg
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
MRE – Meal Ready To Eat, polievka, energetická hodnota na 100 g 1963,61 kJ, hlavná surovina kuracie mäso, dehydratované jedlo, ohrev zmiešaním s horúcou vodou, 1 porcie, hmotnosť...
REAL TURMAT Paradajková polievka 370 g
9,19 €
24,84 €/kg
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
MRE – Meal Ready To Eat, polievka, energetická hodnota na 100 g 1930,11 kJ, alergény obilniny obsahujúce lepok (pšenica, raž, jačmeň, ovos, špalda) a sójové bôby (sója) a výrobky z...
V kategórii MRE polievky máme práve teraz na Alza.sk celkom 20 produktov.
Pokračovať
Už nepredávame
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
MRE polévky