Obnoviť stránku

Rozhýbte deti pomocou hodiniek WowME Kids Play

Aktualizované

Stal sa z vášho dieťaťa v posledných mesiacoch leňoch a len zložito ho prehovárate k fyzickým aktivitám? Vyskúšajte smart hodinky WowME Kids Play, ktoré hravým spôsobom znovu naštartujú záujem o pohyb. Čo všetko vedia hodinky zmerať? A ako fungujú v každodennej praxi?

Rozhýbte deti pomocou hodiniek WowME Kids Play – OBSAH

 1. Aktivujte v deťoch radosť z pohybu
 2. Predstavujeme hodinky WowME Kids Play
 3. Ako sa WowME Kids Play ovládajú a aké ponúkajú funkcie?
 4. Prehľad hier v hodinkách WowME Kids Play
 5. Špecifikácia hodiniek WowME Kids Play
 6. WowME Kids Play – varianty a dostupnosť

Aktivujte v deťoch radosť z pohybu

Koronavírus, ktorý u nás na dlhé mesiace uzavrel školy aj všetky krúžky, mal silný vplyv na športovanie detí. Dáta z rôznych prieskumov ukazujú, že zhruba 40 percent ich športuje menej ako pred začiatkom pandémie. Razantné obmedzenie krúžkov často deti od športu jednoducho odradilo. 

Zníženie športových aktivít u detí taktiež ovplyvnilo ich hmotnosť. Každé druhé dieťa uviedlo, že počas pandémie pribralo. Lekári sa zhodujú, že sa vo svojej praxi stretávajú s deťmi, ktoré počas lockdownu pribrali pokojne až 15 kilogramov. Čo s tým? Zaobstarajte deťom smart hodinky WowME Kids Play, ktoré budú jednoducho sledovať ich fyzickú aktivitu, ale zároveň ich v pravidelných intervaloch upozornia na nutnosť pohybu. 

WowME Kids Play, detské hodinky
Detské smart hodinky WowME Kids Play sú dostupné v niekoľkých farebných vyhotoveniach. 

WowME Kids Play nemajú bezpečnostné funkcie v podobe vzdialeného zisťovania polohy GPS či upozornenia na opustenie bezpečnej zóny. Koniec-koncov, nemajú ani integrovaný slot na SIM kartu, takže nepodporujú volanie priamo z hodiniek. Ak hľadáte hodinky, ktoré vám umožnia mať priebežný prehľad, kde vaše dieťa práve je, potom odporúčame rad WowME Kids Smile alebo Kids 4G.

i

Pokiaľ naopak chcete deti z bezpečnostných dôvodov sledovať, odporúčame hodinky WowME Kids so sledovaním polohy, telefonovaním aj SOS tlačidlom.

WowME Kids Play sú určené skôr pre už samostatnejšie deti, ktoré majú vlastný smartfón a chcú svoje prvé smart hodinky so športovými funkciami. Máme pocit, že podobne ladené hodinky na trhu chýbajú, je totiž celý rad rodičov, ktorí deťom dôverujú a nechcú ich nijako vzdialene sledovať. 

Predstavujeme hodinky WowME Kids Play

WowME Kids Play zdieľajú veľmi podobnú a je potrebné konštatovať, že aj osvedčenú konštrukciu s ostatnými smart hodinkami WowME. Tá je v prípade puzdra tvorená z väčšiny plastom vrátane sklíčka displeja. Dobre čitateľná dotyková obrazovka s 1,4" uhlopriečkou sa prezentuje živými farbami a lákavými ciferníkmi. Niekoľko základných dopĺňa zhruba 500 ďalších prístupných jednoducho zo sprievodnej mobilnej aplikácie. Rozhodne si z nich vyberie úplne každý typ používateľa. Hodinky WowME Kids Play využívajú silikónový pásik typu 20mm Quick Release. V prípade problémov tak pôjde úplne jednoducho vymeniť. 

WowME Kids Play WowME Kids Play WowME Kids Play
K hodinkám WowME Kids Play vždy dostanete základný opasok vo farbe hodiniek + ďalšie dva bonusové remienky v hravejšom prevedení.

Vhod potom rozhodne príde aj zvýšená ochrana voči vode a prachu. Hodinky WowME Kids Play sa môžu pochváliť štandardom IP67. V praxi to znamená, že dobre odolajú bežnému vystaveniu prachu a tečúcej vode (napríklad pri umývaní rúk alebo pri daždi). Na letné vyčíňanie v bazéne však nie sú ani tak priamo určené.

Ako sa WowME Kids Play ovládajú a aké ponúkajú funkcie?

Ovládanie hodiniek prebieha najmä cez dotykový displej. Rozhranie hodiniek je pritom navrhnuté na mieru deťom a je kompletne v češtine – rovnako ako aplikácia HitFit Pro (dostupná pre Android a iOS). Hodinky WowME Kids Play majú už spomínaný 1,4“ TFT displej. Vedľa dotykového displeja hodinky disponujú aj jedným fyzickým tlačidlom. Vzhľadom na chýbajúce energeticky náročné senzory (WiFi, GPS alebo LTE) vás poteší, že vstavaná batéria ponúkne pokojne aj jeden týždeň prevádzky, za čo rozhodne dávame palec nahor. 

WowME Kids Play, detské hodinky
Dizajnovo atraktívne ciferníky.

Dotykové ovládanie je pre deti úplne samozrejmé a prebieha pomocou gest. Stačí prejsť displej prstom doprava a objaví sa: Zobrazenie funkcií displeja -> Denná aktivita, Hry, Budíky, Šport, Športový záznam, Srdcový tep, Spánok, Počasie, Štýl, Časovač, Nastavenie. Prejdením prstom hore a dole sa pohybujete v zozname a kliknutím na funkciu ju vyberiete. Pokiaľ naopak v predvolenom Menu prejdete prstom dole, hneď naskočí: Batéria, Bluetooth, Dátum, Jas, Hry, Budíky a Nastavenia. Pohyb prstom hore potom vyvolá Informácie o úložisku, Monitorovanie srdcového tepu a Dennú aktivitu. Posledný možný pohyb prstom doľava potom zobrazí statické ikony najčastejších funkcií. 

WowME Kids Play, detské hodinky
Detské smart hodinky WowME Kids Play majú aj monitoring zdravia. 

Sami vidíte, že detské smart hodinky WowME Kids Play sú doslova preplnené zaujímavými funkciami. Iste tiež musíme pripomenúť hneď 6 špeciálnych športových režimov, pri ktorých je možné sledovať osobné štatistiky. Motivovať k pohybu môže prepojenie krokomeru s hrou Zvieratko (dozviete sa ďalej v texte). Ďalšou zaujímavou funkciou je monitoring spánku, vďaka ktorému získate prehľad o dĺžke spánkových fáz a možné rady, ako spánok skvalitniť, a dosiahnuť tak lepšie sústredenie. 

WowME Kids Play, detské hodinky
Vďaka inteligentným upozorneniam – prispôsobeným individuálne rôznym aktivitám dňa, môžete svojmu dieťaťu pomocou notifikácií s obrázkami pravidelne pripomínať jeho povinnosti, ako je pravidelné čistenie zubov, čas na domáce úlohy alebo sa postarať, nech nezabudne odísť na športový tréning. 

Prehľad hier v hodinkách WowME Kids Play

Je jasné, že relatívne malý displej (v porovnaní so smartfónom) vyžaduje pri dizajnovaní hier aj trochu viac nápaditosti. Je tak potešujúce, že v hodinkách WowME Kids Play nájdete hneď niekoľko zaujímavých hier. Z nich rovno vypichujeme Zvieratko, kedy sa v hodinkách bude dieťa starať o svojho virtuálneho zvieracieho kamaráta. Na jeho pravidelné kŕmenie je nutné uraziť 200 krokov, čo zábavnou formou podporuje zvýšenie pohybovej aktivity. 

 1. 2048 – na začiatku sa na hracej ploche náhodne objavia dve čísla, pričom číslo, ktoré sa objaví, môže byť iba 2 alebo 4. Hráč si môže vybrať štyri smery – hore, dole, doľava a doprava. Ak sa čísla na hracej ploche posunú alebo spoja, považuje sa to za platný ťah. Pokiaľ sa v smere zvolenom hráčom vyskytujú rovnaké čísla, spoja sa.
 2. Candy Crush – spojte tri rovnaké obrazce v priamke počas 6 sekúnd a vymažte ich. Za každé vyradenie môžete zbierať body. Pokiaľ počas 6 sekúnd nedôjde k žiadnemu vyradeniu, hra končí. V ľavom hornom rohu je aktuálne skóre, uprostred je odpočítavanie 6 sekúnd a v pravom hornom rohu je najlepší výsledok.
 3. Skladačka – náhodne skladajte hádanky a posunutím obnovujte zakódované obrazce.
 4. Lietanie s lietadlom – body získavate prejdením doľava a doprava, čím strieľate prekážky, mince a drahokamy. V každom kole máte 3 pokusy. Keď narazíte na prekážky, je vám ubratý pokus. Po vyčerpaní 3 pokusov sa body vyrovnajú. V ľavom hornom rohu je aktuálne skóre a v pravom hornom rohu je najlepšie skóre v histórii. V ľavom dolnom rohu sú aktuálne zostávajúce pokusy. 
 5. Pretekárske vozidlo – ťahaním doľava a doprava sa vyhýbajte vozidlám a zvyšujte svoje skóre triafaním drahokamov a mincí. V každom kole sú k dispozícii 3 pokusy. 
 6. Bludisko – posúvaním ovládate činnosť postavy, farba dlaždíc, po ktorých postava chodí, stmavne. Po prejdení celej mapy bude úloha splnená. 
 7. Basketbal – keď sa žltý a zelený obrazec prekrývajú, stlačte obrazovku a vložte basketbalovú loptu do obrúčky. Pokiaľ je strela chybná, hra končí. Na ľavej strane je najlepšie skóre a na pravej strane je aktuálne skóre.
WowME Kids Play, detské hodinky
Nápaditá kolekcia hier v hodinkách WowME Kids Play.

Špecifikácia hodiniek WowME Kids Play

Pozrite sa na základné parametre smart hodiniek WowME Kids Play. Musíme vyzdvihnúť elegantný dizajn, veľký displej, české rozhranie aj pomerne atraktívnu cenovku. 

Model WowME Kids Play
Displej 1,44", dotykový, TFT TN
Hmotnosť 19 gramov
Stupeň krytia IP67
Určovanie polohy GPS v telefóne
Bezpečnostné funkcie
Konektivita Bluetooth
Zdravotné a športové funkcie Krokomer, tepová frekvencia, výpočet kalórií, monitoring spánku, pripomenutie pohybu
Inteligentné funkcie Predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, vlastné ciferníky, hry
Výdrž batérie 168 h
Vymeniteľný remienok
Typ remienka Silikónový 20 mm Quick Release
Cena 47,90 €

WowME Kids Play – varianty a dostupnosť

Iste vás zaujíma, v akom vyhotovení sa dajú hodinky WowME Kids Play zohnať. Samozrejme, máme variant Pink/White pre dievčatá, neutrálne Blue/White a Black/Green pre chlapcov. Po funkčnej stránke ide pochopiteľne o identické kúsky a líšia sa skutočne len farebným vyhotovením. Hodinky sú bez problémov dostupné a môžete ich mať pokojne už dnes. 

Smart hodinky WowME Kids Play

i Mohlo by vás zaujímať

Smart hodinky WowME Kids Play naučia vaše deti monitorovať zdravie aj fyzickú aktivitu. Svojím poňatím a pomerne nízkou cenou rozhodne stoja za vyskúšanie.

Na vašom súkromí nám záleží

My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.

Viac informácií
Rozumiem Podrobné nastavenia Odmietnuť všetko
P-DC1-WEB28