Obnoviť stránku

Naše predajne zostávajú otvorené a obslúžime všetkých zákazníkov. Viac informácií o aktuálnych opatreniach nájdete tu.

Výber TOP gadgetov 4

Aktualizované • Autor: Redakcia

Pokračujeme ďalším dielom seriálu o TOP gadgetoch. Výrobcovia rôznych vychytávok na mobilné zariadenia neotáľajú, preto na trhu stále nájdeme výnimočné príslušenstvo nielen na smart telefóny, ktoré sa vám bude hodiť. Do dnešného článku sme vybrali toto.

TOP gadgety 4, úvod

Výber TOP gadgetov 4 – OBSAH

  1. PopSockets PopGrip Gen. 2 – držiak mobilu s Baby Yodou
  2. Eloop Orsen W5 Wireless Charging Station + Powerbank – všetko v jednom na to najpohodlnejšie nabíjanie
  3. Moza Mini-MX – inteligentný stabilizátor vašich videí s možnosťou ovládania gestami
  4. Samsung Galaxy SmartTag – prívesok, ktorý vám postráži to najcennejšie
  5. Epico Magnetic 2 in 1 Wireless Charger – MagSafe nabíjačka na iPhone aj AirPods

PopSockets PopGrip Gen. 2 – držiak mobilu s Baby Yodou

Už sme pre vás pripravili prvý, druhý a tretí diel výberu TOP gadgetov a dnes tu máme ďalší. Prvou vychytávkou v ňom je praktický držiak na upevnenie telefónu v aute, ktorý sa bude hodiť nejednému motoristovi. V prípade PopSockets PopGrip Gen. 2 ide o štýlovku, pretože potlač držiaku sa pýši obrázkom Baby Yodu z filmovej série Star Wars. V ponuke však máme ten istý držiak PopSockets PopGrip aj v mnohých iných potlačiach, to ak vám sága Star Wars nič nehovorí.

Pripevnenie k palubnej doske alebo čelnému sklu prísavkou umožňuje flexibilitu a jednoduché prichytenie aj odobratie. Prispôsobiť si mobilný telefón do správnej polohy na sledovanie navigácie či vybavenie telefónneho hovoru je preto praktické a jednoduché. 

TOP gadgety 4, Popsockets Popgrip
Jednoduchý, a pritom účinný dizajn držiaku nechýba. Vyberať môžete medzi rôznymi potlačami.

Eloop Orsen W5 Wireless Charging Station + Powerbank – všetko v jednom na to najpohodlnejšie nabíjanie

Pokiaľ hľadáte vhodný spôsob nabíjania vášho smartfónu, mohlo by vás zaujať riešenie od firmy Eloop. Je ním nabíjacia súprava Eloop Orsen W5 Wireless Charging Station + Powerbank 10 000  mAh. Už z názvu je zrejmé, že ide o súpravu základne a power banky. Do nabíjacej základne je položená power banka, ktorá je zároveň stojanom. Tá bezdrôtovo dobíja mobilný telefón. Do základne možno cez 4 USB-A a 1 USB-C konektor zapojiť ďalšie zariadenia, napríklad tablet alebo slúchadlá. Celkom teda doplní energiu až 6 zariadeniam súčasne.

Čo je však veľkou výhodou, je podpora rýchlych nabíjaní rôznych protokolov ako USB Power Delivery, Quick Charge a i. Na cesty jednoducho powerbanku od základne odpojíte. Dostatok energie jej rozhodne nechýba. Vďaka kapacite 10 000 mAh váš mobilný telefón nabije viac ako 1×, väčšinu telefónov aj viac ako 2×.

TOP gadgety 4, Eloop Orsen W5
Súčasťou balenia je základňa, powerbanka a napájací adaptér.
i Výber TOP gadgetov 3

Moza Mini-MX – inteligentný stabilizátor vašich videí s možnosťou ovládania gestami

Máte ambície zlepšiť svoje videá točené mobilným telefónom? Netreba hneď investovať do drahého vybavenia. Stabilizátor Moza Mini-MX určite nesmie uniknúť vašej pozornosti. Praktická je možnosť ho zložiť do kompaktnej podoby vhodnej na prenášanie. Otrasy pri behu či chôdzi sú minimalizované a rozdiel v profesionalite videa bude viditeľný na prvý pohľad.

Konštrukcia je pevná. Do čeľustí stačí mobil zacvaknúť a potom už jednou rukou uchopiť ergonomický držiak. Všetky tlačidlá sú nablízku, nie je treba si dopomáhať druhou rukou. Parádnym pomocníkom je aj funkcia FPV, ktorá dokáže zaostriť a udržať v pozornosti aj pohybujúce sa objekty. Na úpravu nahrávok je od výrobcu pripravená špeciálna aplikácia. Ku stabilizátoru cez závit pripojíte ďalšie príslušenstvo, napríklad teleskopickú tyč. Nahrávanie môžete ovládať diaľkovo iba gestami.

TOP gadgety 4, Mozo Mini-MX
Všetky tlačidlá máte doslova pod palcom, váha stabilizátora je rovnako príjemná a ruku neodtrhne. Zdroj: cined.com

Samsung Galaxy SmartTag – prívesok, ktorý vám postráži to najcennejšie

Inteligentný lokátor príde vhod určite každému z nás. Ten od Samsungu sa volá Samsung Galaxy SmartTag. Že lokalizátor nepoznáte a neviete, na čo sú dobré? Je to jednoduché, stačí ich pripevniť k veciam, ktoré často strácate alebo o ktorých chcete mať prehľad. Typicky ide o kľúče, peňaženku, ale napríklad aj o vášho domáceho maznáčika. Vďaka aplikácii v telefóne budete vždy schopný lokalitu prívesku odhaliť.

Prívesok má dosah prostredníctvom nízkoenergetického Bluetooth spojenia až 120 metrov, čo iste postačí v rámci vášho domova aj záhrady. Pokiaľ stále stratenú vec s pripojeným príveskom nedokážete odhaliť ani podľa polohy na mape, je možné SmartTag prezvoniť a nájsť podľa zvuku. Výrobca vás nechá vybrať z dvoch farebných variantov – čiernej a béžovej.

TOP gadgety 4, Samsung Galaxy SmartTag
Potrebujete skontrolovať polohu vašich kufrov, cenností či zvieracích maznáčikov? Tento malý pomocník to zvládne hravo. Zdroj: samsung.com
i Aké sú jednotlivé technológie rýchleho nabíjania?

Epico Magnetic 2 in 1 Wireless Charger – MagSafe nabíjačka na iPhone aj AirPods

Nové modely telefónu iPhone 12 dostaly funkcionalitu MagSafe na pripojenie príslušenstva, najmä nabíjačiek. Práve s týmito modelmi je kompatibilná nabíjačka Epico Magnetic 2 in 1 Wireless Charger. Zvládne si magneticky prichytiť mobilný telefón a bezdrôtovo ho nabíjať rýchlou technológiou Quick Charge. To však nie je všetko. Nabíjačka je 2 v 1 s výkonom 18 W a do spodnej časti si môžete položiť a nabíjať napríklad svoje AirPody. Na jednom mieste tak budete mať prehľadne dobíjané svoje zariadenia. V balení je tiež kábel USB-A na USB-C s dĺžkou 1 meter.

TOP gadgety 4, Epico Magnetic 2in1 Wireless Charger
Na stojan si iPhone prichytíte natočený na výšku aj pozdĺžne, čo umožní napríklad pohodlné sledovanie videí. Zdroj: myepico.com
i Mohlo by vás zaujímať

Predstavili sme si doplnky na ľahšie nabíjanie, praktický Bluetooth lokalizátor, držiak do auta či video stabilizátor. Vybrali ste si medzi týmito gadgetmi svojho favorita? 

P-DC1-WEB28