AlzaPlus+ deals - Spray Fresheners
Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩
- The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
- Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 4
AIR WICK Spray Pure Fresh Breeze 240 ml
Amazing Deal
3.79 €
Save 1.40 €
15.79 €/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Air Freshener - spray, will keep your interior fresh for hours - 15.79 €/1 l
AIRWICK Pure Cherry Blossom Spray 250 ml
3.79 €
15.16 €/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Air Freshener - spray, will keep your interior fresh for hours - 15.16 €/1 l
AMBI PUR Aloha 185 ml
4.79 €
25.89 €/l
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Air Freshener - spray, will keep your interior fresh for hours - 25.89 €/1 l
CLEAMEN Perfume Zone Zephyr Air 550 ml
6.99 €
12.71 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Air Freshener - spray, will keep your interior fresh for hours - 12.71 €/1 l