Obnoviť stránku

Koniec BLACK FRIDAY sa blíži!⏱️ Nenechajte si utiecť tie najnižšie ceny za posledný rok!

Naše predajne zostávajú otvorené a obslúžime všetkých zákazníkov. Viac informácií o aktuálnych opatreniach nájdete tu.

BABYBIO OPTIMA 2 Bio 800 g

Doručujeme aj v sobotu a v nedeľu
Akciová cena
19,90 €
16,58 € bez DPH

BABYBIO OPTIMA 2 Bio 800 g

Hľadáte kvalitné pokračovacie mlieko pre svoje bábätko, ktorým by ste doplnili jeho stravu? BABYBIO OPTIMA 2 Bio predstavuje pokračovaciu mliečnu dojčenskú výživu určenú pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca. Obsahuje sušené odstredené dojčenské mlieko v bio kvalite a vyvážený pomer bielkovín, esenciálnych mastných kyselín, vitamínov a minerálov, ktoré podporujú správny vývoj dieťaťa. Mlieko je obohatené o probiotickú zložku Bifidus, ktorá podporuje zdravú črevnú mikroflóru a uľavuje tak od častého bolenia bruška. V dojčenskom mlieku od BABYBIO sa nenachádza palmový olej, pridaný cukor či GMO a jeho receptúra spĺňa nariadenie EÚ platné od 22. 2. 2020 (regula 2016/127).Kľúčové vlastnosti dojčenského mlieka BABYBIO OPTIMA 2 Bio, 800 g

 • Pokračovacia mliečna dojčenská výživa
 • OPTIMA 2 obsahuje sušené odstredené dojčenské mlieko v bio kvalite
 • Určené na zvláštnu výživu dojčiat od ukončeného 6. mesiaca do 12. mesiaca veku
 • Dojčenské mlieko obsahuje Omega 3 a 6 nenasýtené mastné kyseliny DHA a ARA
 • Mlieko od BABYBIO s vyváženým pomerom bielkovín, esenciálnych mastných kyselín, vitamínov a minerálov
 • Bez palmového oleja, pridaného cukru a GMO
 • OPTIMA 2 s obsahom probiotík podporuje zdravú črevnú mikroflóru
 • Súčasťou mlieka sú aj prebiotiká FOS a GOS
 • Mlieko pochádza od kráv z chovov ekologického poľnohospodárstva
 • Balené v ochrannej atmosfére
 • Receptúra OPTIMA 2 svojím zložením spĺňa nariadenie EÚ platné od 22. 2. 2020 (regula 2016/127)

V súlade s Európskou legislatívou obsahuje BABYBIO OPTIMA 2:

PCL polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom z rodiny Omega 3 (DHA)

Prebiotiká: Fruktooligosacharidy (FOS) a galalaktooligosacharidy (GOS)

Polynenasýtené mastné kyseliny pochádzajúce z rýb a probiotiká a PLC rodiny Omega 6 mastných kyselín (ARA)


Dôraz na pôvod a kvalitu surovín

BABYBIO je francúzsky výrobca, ktorý dbá na kvalitu svojich produktov a pôvod používaných surovín. Kravské mlieko obsiahnuté v OPTIMA 2 pochádza výlučne od kráv z chovov ekologického poľnohospodárstva. Kravy sú v súlade so zásadami ekologického poľnohospodárstva kŕmené najmä trávami alebo organickými krmivami, majú zabezpečené dobré životné podmienky a nie sú im preventívne aplikované antibiotiká.


Príprava fľaše:
Fľašu aj cumlík dôkladne umyte a sterilizujte (štvrť hodiny vo vriacej vode alebo za studena v sterilizačnom prístroji). Do fľaštičky nalejte zodpovedajúce množstvo vlažnej vody s maximálnou teplotou 40 °C (voda ľahko mineralizovaná) a pomocou odmerky pridajte potrebné množstvo prášku. Fľašu uzavrite a dobre pretrepte. Teplotu mlieka skontrolujte na svojom zápästí.Odporúčané dávkovanie:
3 fľaše/24 hodín
1 fľaštička = 7 odmeriek na 210 ml vody

Uvedené množstvá sú orientačné, v prípade potreby sa poraďte s vaším pediatrom. Po príprave môžu vo fľaštičke zostať jemné čiastočky prášku. Toto nemá vplyv na nutričnú kvalitu produktu.Pre zdravie dieťaťa nezabudnite, že:
Pred prípravou si vždy umyte ruky. Mlieko si nepripravujte dlho pred použitím, ideálne je fľaštičku s mliekom pripraviť tesne pred jeho podaním. Nedopitý zvyšok pripraveného mlieka bábätku už nepodávajte. Používajte výhradne odmerku vloženú v tomto balení. Po každom použití balenie vždy dobre uzavrite. Uchovávajte na suchom mieste a po otvorení spotrebujte do 4 týždňov. Po jedle fľaštičku aj všetko príslušenstvo dôkladne umyte. Dbajte na správnu polohu dieťaťa počas doby, keď pije.


Dôležité upozornenie:
Výrobok je vhodný len na zvláštnu výživu dojčiat starších ako šesť mesiacov a mal by tvoriť iba súčasť pestrej stravy. Odstavenie, a to aj pred 6. mesiacom veku dieťaťa, by sa malo vykonávať len na odporúčanie odborníka na výživu dojčiat. Pokračovacie mlieko by nemalo byť používané ako náhrada materského mlieka počas prvých šiestich mesiacov života dieťaťa.


Zloženie:
 

Parametre a špecifikácia

Vlastnosti

Hmotnosť 800 g
Počet ks v balení 1 ks

Typ mlieka

Typ mlieka Pokračovacie

Zloženie

Zloženie Bez konzervantov a umelých farbív, Pridané vitamíny a minerály, S probiotikami, S prebiotikami, Bez pridaného cukru, S kravským mliekom (mliečny tuk), Bio kvalita, bez palmového oleja

Odporúčaný vek

Odporúčaný vek od 6 mesiacov
Kód:  BABY10452
Záruka: 24 mesiacov (IČO 12)
Produktové číslo:  3288131580326
P-DC1-WEB31