ASUS VivoMini UN45H-VM194M
Príslušenstvo k tovaru
Parametre a špecifikácia
Operačný systém
Operačný systém Bez operačného systému
Použitie
Typ zostavy Mini PC
Procesor
Rad procesora Intel Celeron
Modelové označenie procesora Intel Celeron N3000
Frekvencia procesora 1,04 GHz (1 040 MHz)
Core Boost Frekvencia 2,08 GHz (2 080 MHz)
Max TDP 4 W
Funkcie procesora Podpora Virtualizácie
GPU rad/model
Rad grafickej karty Intel
Model grafickej karty Intel HD Graphics
Výbava
Základná výbava Bluetooth, WiFi
WiFi 802.11g, 802.11b
Farba a vyhotovenie
Farba Modrá
Zdroj
Zdroj 45 W
Operačná pamäť
Frekvencia pamäte 1 600 MHz
Typ pamäte DDR3L
Maximálna kapacita RAM 8 GB
Počet slotov RAM 2 ks
Výstupy
Grafické HDMI
Ďalšie Combo Audio Jack, LAN, mini DisplayPort
Optická mechanika Bez mechaniky
Skrinka
Šírka 131 mm
Výška 52 mm
Hĺbka 131 mm