Obnoviť stránku

Pripravujeme pre Vás novú, väčšiu a modernejšiu centrálu v Bratislave. S radosťou ju otvoríme vo štvrtok 30.9.2021 v priestoroch Nivy centrum na Mlynských Nivách.

Novinky na Alza.sk

Ako vybrať rozširujúce SSD pre PlayStation 5?

Veľkosť hier sa dramaticky navyšuje, preto sa skôr či neskôr dostane k slovu rozšírenie kapacity vašej konzoly PlayStationu 5. Aký disk vo vyhotovení M.2 odporúčame?

Varíme, pečieme, sušíme a zavárame v rúre

Teplovzdušná rúra je základným vybavením každej domácnosti a nemusí slúžiť len na klasické varenie a pečenie. Je skvelým pomocníkom napríklad aj pri sušení alebo zaváraní rôznych druhov potravín, takže sa nebojte pustiť do práce a vyskúšajte naše recepty vhodné pre teplovzdušnú rúru.

Nové vylepšené IPL epilátory Braun už nie len dámskou záležitosťou

Krásne hladká pokožka na celom tele je snom mnohých dám a prekvapivo sa k tomuto trendu začínajú hlásiť aj páni. Práve pre nich predstavuje spoločnosť Braun novinku v podobe epilátora IPL, ktorý je určený výhradne pre mužov. Avšak ani dámy nezostávajú pozadu. Aké novinky v oblasti IPL epilácie pre nich spoločnosť Braun pripravila a aké výsledky možno očakávať pri použití IPL epilácie?

Lost Judgment (RECENZIA) – Poriadne zamotaná pomsta

Jakuza, pojem vzbudzujúci v obyčajných Japoncoch strach a rešpekt zároveň. Podsvetie v krajine vychádzajúceho slnka sa totiž ukazuje v mnohých svetlách – ako drsná organizácia trestajúca každý prehrešok proti pravidlám, ale aj ako vlastný svet, v ktorom má svoj priestor úcta a rešpekt. Práve v týchto kulisách sa odohráva pokračovanie spin-offu série Yakuza s názvom Lost Judgment, v ktorom sa opäť stretneme so sympatickým detektívom Takayukim Yagamim. Viac v našej recenzii.

Mobil a fotoaparát: Sú fotoaparáty lacných telefónov naozaj tak dobré?

Fotomodul so štyrmi objektívmi a množstvom megapixelov dnes nie je ničím výnimočným aj v nižších cenových kategóriách smartfónov. Tieto parametre však nie sú vždy zárukou, že ide o skvelý fotoaparát. Ktoré parametre by ste mali sledovať podrobnejšie a aké sú fotoaparáty nižšej triedy v porovnaní s modelmi zo strednej triedy?

Ako na Bitcoin Privacy pomocou OXT – časť 2/4

Súkromie transakcií pri používaní Bitcoinu nie je jednoduchá záležitosť. Bitcoin nie je anonymný, ale len pseudoanonymný. Čo to znamená a čo z toho môžeme vyvodiť? Na čo si dávať pozor a ako sa nepopáliť? Nasledujúcim štvordielnym rýchlokurzom vás prevedie Ergo, hlavný bitcoinový stopár projektu OXT Research od Samourai Wallet. Na konci kurzu budete mať základné znalosti, ktoré vám pomôžu chrániť vaše súkromie pri používaní Bitcoinu.

Najlepšie hry na Xbox Series X/S

Xbox Series X je vlajkovou loďou konzol Xbox, a hoci nie je na svete príliš dlho, aj vďaka výborne zvládnutej spätnej kompatibilite už od prvého dňa ponúka tisíce hier. Práve preto je tu náš rebríček najlepších hier na Xbox Series X/S, vybrať si totiž z takého nepreberného množstva titulov nie je jednoduché. V našom zozname nájdete ako nové hry, tak aj staršie tituly, ktoré sa vďaka vysokému výkonu Series X a technológiám spätnej kompatibility hrajú lepšie, než kedykoľvek predtým. V každom prípade ale ide o tie najlepšie hry, ktoré si na Xboxe Series X, ale aj na Series S, môžete zahrať.

Ako fungujú rúry so samočistiacou funkciou

Moderné rúry s inovatívnou samočistiacou funkciou výrazne uľahčujú údržbu a riešia častú otázku, ako vyčistiť rúru. Samočistiacich funkcií je však viacero, preto vám prinášame stručný prehľad a popis toho, ako prebieha pyrolýza rúry, katalytické čistenie alebo parné čistenie rúry.

Dostupnosť PlayStation 5 (AKTUALIZOVANÉ)

Zohnať PlayStation 5 je mnoho mesiacov po jeho oficiálnom vydaní ohromný problém. Aký je vlastne odporúčaný postup na jeho kúpu na Alza.sk? Je lepšie urobiť predobjednávku, alebo čakať, až bude skladom? Všetko sa dozviete z nášho článku.

TOP 9: Najlepšie herné stoličky 2021

Dizajn nie je všetko, herná stolička musí byť predovšetkým pohodlná a udržiavať telo v zdravej polohe. Stručný návod, ako kvalitnú hernú stoličku vybrať, rovnako ako tipy na zaujímavé kúsky, vám prinášame v tomto článku.

Dyson prispieva svojimi novinkami k ešte čistejšej domácnosti

Dyson aktuálne predstavuje aku vysávače s laserovou technológiou, ktorá zviditeľňuje aj neviditeľný prach. Zoznámte sa s ich nespornými výhodami a urobte maximum pre to, aby ste svoju domácnosť udržiavali v čistote.

Mobil a gaming: Kvalita herných telefónov stále rastie a hráčov pribúda

S rozvojom herných mobilných telefónov prichádzajú výrobcovia s novými a kvalitnejšími komponentmi. Spolu s tým rastie nielen počet hráčov, ale aj počet nových mobilných hier. V našom článku sa pozrieme na gaming všeobecne, na to, čo všetko takéto telefóny dokážu, ale aj na vývoj e-športu.

Farming Simulator 22: dátum vydania, multiplayer a ďalšie info

Pokračovanie farmárskej simulácie od švajčiarskych vývojárov z Giants Software ponúkne niekoľko zaujímavých noviniek aj možnosť zahrať si s kamarátmi. Čo konkrétne majú vývojári pre Farming Simulator 22 pripravené a na čo sa môžeme tešiť, sa dozviete v tomto článku.

Defragmentácia a čistenie disku (PODROBNÝ NÁVOD)

Naozaj len ťažko nájdete disk, na ktorom by neboli žiadne duplicitné či nadbytočné dáta. Tieto dáta nielen ukrajujú z dostupnej kapacity úložiska, ale tiež spomaľujú chod celého počítača. Raz za čas (napr. za štvrťrok) by ste preto mali svoj disk aspoň čiastočne prečistiť, teda odstrániť nepoužívané inštalačné, spúšťacie a ďalšie súvisiace súbory. Ako na to vám poradíme v našom článku.

Gigabyte GeForce RTX 3070 Ti GAMING OC 8G (RECENZIA A TESTY)

Jedným z najnovších prírastkov veľmi populárnej hernej série grafických kariet GAMING spoločnosti GIGABYTE je grafická karta GeForce RTX 3070 Ti GAMING OC 8G, ktorú sme pre vás na Alza.sk samozrejme nezabudli tiež dôkladne otestovať! Ako teda táto grafická karta dopadla v našich testoch?

Samsung Galaxy S22 (ŠPEKULÁCIE): rozmery displejov a podrobnosti o foťákoch a procesoroch

Svoje najlepšie kvality Samsung pravidelne vkladá do telefónov radu Galaxy S. Fanúšikovia sa začínajú dohadovať, ako bude vyzerať a čo bude ponúkať modelový rad Samsung Galaxy S22 v budúcom roku. O čom kolujú zvesti a aké zmeny budú tie najdôležitejšie?

Marvel's Wolverine: trailer a ďalšie info

Drsňák Wolverine patrí medzi najobľúbenejšie postavy, ktoré vzišli z marvelovského univerza. Večne nevrlého mutanta s výnimočnými regeneračnými schopnosťami a vysúvacími pazúrmi nájdeme nielen v partičke X-Menov, ale aj ako externého člena Avengers, pri ktorých platí za brutálneho mlátiča vrhajúceho sa bez strachu do víru bitiek. Práve jeho si vybralo štúdio Insomniac Games (Marvel's Spider-Man) ako ďalší charakter, ktorému sa budú venovať v samostatnom akčne adventúrnom spracovaní. čo všetko o Marvel's Wolverine vieme, sa dočítate v našom článku.

Tyčový vysávač Electrolux WQ81-ALRS (RECENZIA)

Tyčový vysávač sa stal dôležitou súčasťou našej domácnosti už pred niekoľkými mesiacmi. Pomáha nám udržiavať chaotickú domácnosť s dvoma malými deťmi v primeranom poriadku a čistote. Testovanie tyčového vysávača Electrolux WQ81-ALRS je zaujímavou príležitosťou na porovnanie rôznych modelov. Ako testovanie prebiehalo, a ako tyčový vysávač Electrolux obstál v našej domácnosti, sa dozviete v recenzii.

Xiaomi 11T a 11T Pro (PREVIEW): Skvelý fotoaparát a 120 W rýchle nabíjanie

Od vydania vlajkových lodí Xiaomi Mi 11 uplynulo približne pol roka, a tak je čas na novinky. Xiaomi 11T, 11T Pro a 11T Lite, ktorý však príde neskôr, stavajú na pevnom základe, ale prinášajú výrazne vylepšený fotoaparát a až 120 W rýchle nabíjanie. To umožňuje nabiť celú batériu za niekoľko minút. Sú tu však aj na kompromisy.

Čo je ray tracing?

Máme pre vás nachystané predstavenie technológie ray tracing, ktorá ohromným spôsobom pozdvihla grafické detaily v moderných hrách. Ako to vlastne celé funguje? A aký budete potrebovať hardvér?

20 ďalších...
P-DC1-WEB11