Cheap protein Bars
On this page you will find protein Bars at the lowest prices, more so all protein Bars ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is Nutrend Protein Bar! 55 g, raspberry cheesecake marked at 1.49 € incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 126
Bombus Crunchy Banana 6 x 50 g
8 €
1.33 €/ks
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar -, 392kcal per 100g - 1.33 €/ks - from 26.67 €/1 kg
Bombus Crunchy Chocolate 6 x 50 g
8 €
1.33 €/ks
Currently Unavailable
Protein Bar -, 390kcal per 100g - 1.33 €/ks - from 26.67 €/1 kg
Extrifit Exxe Iso Protein Bar 31% 4 x 65 g coconut
8.90 €
8.90 €/ks
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - - 34.23 €/1 kg
Amix Nutrition Exclusive Protein Bar, 6 x 85g, Pistachios-Caramel
9.08 €
1.51 €/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 27,6 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 430 kcal, weight 510 g, flavour caramel and pistachio - 1.51 €/ks - from 17.80 €/1 kg
Amix Nutrition Exclusive Protein Bar, 6 x 85g, Forest Fruits
9.08 €
1.51 €/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 26,3 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 420 kcal, weight 510 g, berry flavour - 1.51 €/ks - from 17.80 €/1 kg
Amix Nutrition Exclusive Protein Bar, 6 x 85g, Carribbean Punch
9.08 €
1.51 €/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 25,4 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 403 kcal, weight 510 g, flavour coconut - 1.51 €/ks - from 17.80 €/1 kg
Amix Nutrition Exclusive Protein Bar, 6 x 85g, White-Chocolate-Coconut
9.08 €
1.51 €/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 26,1 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 419 kcal, weight 510 g, flavour white chocolate and coconut - 1.51 €/ks - from 17.80 €/1 kg
Amix Nutrition Exclusive Protein Bar, 6 x 85g, Pineapple-Coconut
9.08 €
1.51 €/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 27,3 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 413 kcal, weight 510 g, flavour pineapple and coconut - 1.51 €/ks - from 17.80 €/1 kg
Corny Protein 30% 6 x 50 g, salted caramel
9.39 €
1.57 €/ks
Currently Unavailable
Protein Bar -, 371kcal per 100g - 1.57 €/ks - from 31.30 €/1 kg
Isostar 25% protein bar 6 x 35g, peanut
9.39 €
1.57 €/ks
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 25,1 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 381 kcal, weight 210 g, flavour nuts - 1.57 €/ks - from 44.71 €/1 kg
Corny Protein Soft 6 x 45 g, peanut caramel
11.90 €
1.98 €/ks
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar -, 392kcal per 100g - 1.98 €/ks - from 44.07 €/1 kg
Nutrend Protein Minis 16 × 20 g, mix of flavours
Discounted -7 %
12.90 €
13.90 €
12.90 €/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - mini mix, 4 varieties, smart snack for energy and protein replenishment, smaller size for controlled intake - 40.31 €/1 kg
SENS Pleasure Protein tasting pack of cricket protein bars 3 × 2 pcs - 6 × 40 g
13.90 €
Currently Unavailable
Gift Set - tasting set of six fruit protein pleasure bars, 2 × pineapple & coconut, 2 × dark chocolate & cherry, 2 × dark chocolate & orange
Isostar HighProtein30 6 x 55g, Chocolate Crispy Bar
15.90 €
2.65 €/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 30 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 387 kcal, weight 330 g, chocolate flavour - 2.65 €/ks - from 48.18 €/1 kg
Nutrend DELUXE, strawberry cheesecake 6 x 60 g
16.90 €
2.82 €/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 32 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 365 kcal, weight 360 g, flavour cheesecake and strawberry - 2.82 €/ks - from 46.94 €/1 kg
SENS Dark chocolate protein tasting pack 3 × 2 pcs - 6 × 60 g
Discounted -5 %
17.90 €
18.90 €
Currently Unavailable
Gift Set - tasting set of six dark chocolate protein bars, 2 × banana & chocolate, 2 × caramel & peanut butter, 2 × chocolate brownie
SENS Cricket Protein Bars in gift pack - starter pack 6 bars
Discounted -5 %
17.90 €
18.90 €
Currently Unavailable
Gift Set - six protein bars, a selection of the best flavours, suitable as a tasty gift
Nutrend EXCELENT protein bar, 6 x 85 g, vanilla with pineapple
21.90 €
3.65 €/ks
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 24,8 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 425 kcal, weight 510 g, vanilla flavour - 3.65 €/ks - from 42.94 €/1 kg
Nutrend EXCELENT protein bar, 6 x 85 g, salted caramel
21.90 €
3.65 €/ks
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 24.8 g protein per 100 g, the manufacturer's energy value per 100 g is 428.25 kcal, weight 510 g, flavour salted caramel - 3.65 €/ks - from 42.94 €/1 kg
Nutrend EXCELENT protein bar, 6 x 85 g, marzipan with almonds
21.90 €
3.65 €/ks
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 24.8 g protein per 100 g, the manufacturer's energy value per 100 g is 432.79 kcal, weight 510 g, almond flavour - 3.65 €/ks - from 42.94 €/1 kg
Nutrend EXCELENT protein bar, 6 x 85 g, blackcurrant with cranberries
21.90 €
3.65 €/ks
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 24,6 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 433 kcal, weight 510 g, flavour cranberry and blackcurrant - 3.65 €/ks - from 42.94 €/1 kg
Nutrend EXCELENT protein bar, 6 x 85 g, lime with papaya
21.90 €
3.65 €/ks
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 24.6 g protein per 100 g, the manufacturer's energy value per 100 g is 429.68 kcal, weight 510 g, flavour lime - 3.65 €/ks - from 42.94 €/1 kg
Nutrend EXCELENT protein bar, 6 x 85 g, strawberry cake
21.90 €
3.65 €/ks
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 24,8 g protein per 100 g, energy value per 100 g is 421 kcal, weight 510 g, strawberry flavour - 3.65 €/ks - from 42.94 €/1 kg
Nutrend EXCELENT protein bar, 6 x 85 g, chocolate+coconut
21.90 €
3.65 €/ks
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 24.8 g protein per 100 g, the manufacturer's energy value per 100 g is 433.27 kcal, weight 510 g, flavour coconut - 3.65 €/ks - from 42.94 €/1 kg
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Proteinové tyčinky