Cheap protein Bars
On this page you will find protein Bars at the lowest prices, more so all protein Bars ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is Nutrend Protein Bar! 55 g, raspberry cheesecake marked at 1.49 € incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 126
Barebells Soft Protein bar caramel with chocolate 55 g
from
2.44 €
2.44 €/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 28 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 370 kcal, weight 55 g, flavour caramel - from 54.36 €/1 kg
Barebells Protein Salted peanuts and white chocolate 55 g
from
2.44 €
2.44 €/pcs
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar -, 55 g - from 54.36 €/1 kg
Barebells Protein Creamy Crisp 55 g
from
2.44 €
2.44 €/pcs
Currently Unavailable
Protein Bar - 36 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 367 kcal, weight 55 g, chocolate flavour - from 54.36 €/1 kg
Barebells Protein, Cookies & Cream, 55g
from
2.44 €
2.44 €/pcs
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar generated - from 54.36 €/1 kg
Barebells Protein Salted Peanuts 55 g
from
2.44 €
2.44 €/pcs
Currently Unavailable
Protein Bar - 36 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 370,22 kcal, weight 55 g, peanut flavour - from 54.36 €/1 kg
Barebells Protein Caramel and Cashew 55 g
from
2.44 €
2.44 €/pcs
In stock 1 pcs
Protein Bar - 36 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 370,94 kcal, weight 55 g, flavour caramel - from 54.36 €/1 kg
Barebells Protein White Chocolate/Almond 55 g
from
2.44 €
2.44 €/pcs
Currently Unavailable
Protein Bar - 36 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 370,94 kcal, weight 55 g, white chocolate flavour - from 54.36 €/1 kg
MaxiNutrition Waffle protein bar Dark Cookie 39 g
3.09 €
0.26 €/ks
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 0.26 €/ks - from 79.23 €/1 kg
MaxiNutrition Waffle protein bar Double Milk 39 g
3.09 €
0.26 €/ks
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 0.26 €/ks - from 79.23 €/1 kg
MaxiNutrition Soft Bar Caramel Schoko 45 g
3.09 €
0.19 €/ks
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 0.19 €/ks - from 68.67 €/1 kg
MaxiNutrition Soft Bar Peanut Caramel 45 g
3.09 €
0.19 €/ks
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 0.19 €/ks - from 68.67 €/1 kg
MaxiNutrition Soft Bars Caramel Banana 45 g
3.09 €
0.19 €/ks
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 0.19 €/ks - from 68.67 €/1 kg
MaxiNutrition Creamy Core Bar Salted Pistachio 45 g
3.09 €
0.26 €/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 0.26 €/ks - from 68.67 €/1 kg
MaxiNutrition Creamy Core Protein Bar white chocolate coconut 45 g
from
2.62 €
0.22 €/ks
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 33 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 406 kcal, weight 45 g, flavour white chocolate and coconut - from 0.22 €/ks - from 68.67 €/1 kg
MaxiNutrition Creamy Core Protein Bar blueberry muffin 45 g
from
2.62 €
0.22 €/ks
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 33 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 426 kcal, weight 45 g, blueberry flavour - from 0.22 €/ks - from 68.67 €/1 kg
MaxiNutrition Waffle protein bar milk and hazelnut 40 g
3.19 €
0.27 €/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 22 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 437 kcal, weight 40 g, chocolate and hazelnut flavour - 0.27 €/ks - from 79.75 €/1 kg
Powerlogy Collagen Protein Bar 50 g
3.29 €
3.29 €/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 34 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 412 kcal, weight 50 g, flavour coconut and cinnamon - 65.80 €/1 kg
Powerlogy High Protein Bar 50 g
3.29 €
3.29 €/ks
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 14 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 433 kcal, weight 50 g, flavour yoghurt and cocoa - 65.80 €/1 kg
Powerlogy Organic Vegan Protein Bar 50 g
3.59 €
3.59 €/ks
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 20.1 g protein per 100 g, the manufacturer's energy value per 100 g is 491 kcal, weight 50 g, almond flavor, nuts and cinnamon - 71.80 €/1 kg
Powerlogy Upgraded Collagen Bar Strawberry 50 g
3.69 €
3.69 €/ks
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 25 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 389 kcal, weight 50 g, strawberry and coconut flavour - 73.80 €/1 kg
Powerlogy Upgraded Vegan Protein Bar 50 g
3.69 €
3.69 €/ks
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 20 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 449 kcal, weight 50 g, chocolate and coconut flavour - 73.80 €/1 kg
Powerlogy Upgraded Whey Protein Bar 50 g
3.69 €
3.69 €/ks
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 22 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 425 kcal, weight 50 g, chocolate and coconut flavour - 73.80 €/1 kg
Bombus Crunchy Vanilla 6 x 50 g
8 €
1.33 €/ks
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar -, 390kcal per 100g - 1.33 €/ks - from 26.67 €/1 kg
Bombus Crunchy Raspberry 6 x 50 g
8 €
1.33 €/ks
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar -, 389kcal per 100g - 1.33 €/ks - from 26.67 €/1 kg
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Proteinové tyčinky