Cheap protein Bars
On this page you will find protein Bars at the lowest prices, more so all protein Bars ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is Nutrend Protein Bar! 55 g, raspberry cheesecake marked at 1.49 € incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 126
Nutrend EXCELENT protein bar, 6 x 85 g, chocolate with nuts
21.90 €
3.65 €/ks
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 24.8 g protein per 100 g, the manufacturer's energy value per 100 g is 437.33 kcal, weight 510 g, flavour chocolate - 3.65 €/ks - from 42.94 €/1 kg
Nutrend EXCELENT Bar double, 6 x 85 g, lemon + curd + raspberry with cranberries
21.90 €
3.65 €/ks
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 24.8 g protein per 100 g, the manufacturer's energy value per 100 g is 424 kcal, weight 510 g, Cranberry flavor, lemon and raspberry - 3.65 €/ks - from 42.94 €/1 kg
Nutrend EXCELENT protein bar, 6 x 85 g, peanut butter in milk chocolate
21.90 €
3.65 €/ks
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 24,8 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 434 kcal, weight 510 g, peanut flavour - 3.65 €/ks - from 42.94 €/1 kg
Nutrend EXCELENT Bar double, 6 x 85 g, almonds+pistachios with pistachios CZ/SK
21.90 €
3.65 €/ks
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 25 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 437 kcal, weight 510 g, flavour almond and pistachio - 3.65 €/ks - from 42.94 €/1 kg
Nutrend EXCELENT protein bar, 6 x 85 g, pineapple with coconut
21.90 €
3.65 €/ks
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 24,6 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 441 kcal, weight 510 g, pineapple and coconut flavour - 3.65 €/ks - from 42.94 €/1 kg
Nutrend EXCELENT Bar double, 6 x 85 g, chocolate + nougat with cranberries
21.90 €
3.65 €/ks
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 25 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 425 kcal, weight 510 g, flavour cranberry, chocolate and nougat - 3.65 €/ks - from 42.94 €/1 kg
Nutrend QWIZZ Protein Bar, 6 x 60 g, chocolate+coconut
23.90 €
3.98 €/ks
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 35 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 363.05 kcal, weight 360 g, chocolate and coconut flavour - 3.98 €/ks - from 66.39 €/1 kg
Nutrend QWIZZ Protein Bar, 6 x 60 g, almond+chocolate
23.90 €
3.98 €/ks
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 35 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 356,84 kcal, weight 360 g, chocolate and almond flavour - 3.98 €/ks - from 66.39 €/1 kg
Nutrend QWIZZ Protein Bar, 6 x 60 g, chocolate brownies
23.90 €
3.98 €/ks
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 35 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 357 kcal, weight 360 g, brownie flavour - 3.98 €/ks - from 66.39 €/1 kg
Nutrend QWIZZ Protein Bar, 6 x 60 g, chocolate + raspberry
23.90 €
3.98 €/ks
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 35 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 355 kcal, weight 360 g, chocolate and raspberry flavour - 3.98 €/ks - from 66.39 €/1 kg
Nutrend QWIZZ Protein Bar, 6 x 60 g, peanut butter
23.90 €
3.98 €/ks
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 35 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 368,54 kcal, weight 360 g, peanut flavour - 3.98 €/ks - from 66.39 €/1 kg
Nutrend QWIZZ Protein Bar, 6 x 60 g, cookies&cream
23.90 €
3.98 €/ks
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 35 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 357 kcal, weight 360 g, flavour cookies - 3.98 €/ks - from 66.39 €/1 kg
MaxiNutrition Creamy Core Protein Bar peanut caramel 15 × 22,5 g
26.90 €
1.79 €/ks
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 32.28 g protein per 100 g, the manufacturer's energy value per 100 g is 404 kcal, weight 337,5 g, peanut and caramel flavour - 1.79 €/ks - from 79.70 €/1 kg
Mars High Protein Bar, 12 × 59 g Original
Discounted -3 %
27.90 €
28.90 €
2.33 €/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 2.33 €/ks - from 39.41 €/1 kg
Bounty High Protein Bar, 12 × 52 g Coconut
31.90 €
2.66 €/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 2.66 €/ks - from 51.12 €/1 kg
Snickers White Low Sugar High Protein Bar, 12 × 57 g White Chocolate
31.90 €
2.66 €/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 2.66 €/ks - from 46.64 €/1 kg
Snickers High Protein Bar, 12 × 55 g Original
31.90 €
2.66 €/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 2.66 €/ks - from 48.33 €/1 kg
MaxiNutrition Waffle protein bar hazelnut spread 12 × 39 g
35.90 €
2.99 €/ks
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 25 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 518 kcal, weight 468 g, hazelnut flavour - 2.99 €/ks - from 76.71 €/1 kg
MaxiNutrition Creamy Core Protein Bar blueberry muffin 12 × 45 g
35.90 €
2.99 €/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 32,28 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 404 kcal, weight 540 g, blueberry flavour - 2.99 €/ks - from 66.48 €/1 kg
MaxiNutrition Waffle protein bar milk and coconut 12 × 40 g
35.90 €
2.99 €/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 22 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 436 kcal, weight 480 g, chocolate and coconut flavour - 2.99 €/ks - from 74.79 €/1 kg
MaxiNutrition Creamy Core Protein Bar white chocolate coconut 12 × 45 g
35.90 €
2.99 €/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 33 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 406 kcal, weight 540 g, flavour white chocolate and coconut - 2.99 €/ks - from 66.48 €/1 kg
MaxiNutrition Waffle protein bar Double Milk 12 × 39 g
37.29 €
37.29 €/ks
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 79.68 €/1 kg
MaxiNutrition Waffle protein bar Dark Cookie 12 × 39 g
37.29 €
37.29 €/ks
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 79.68 €/1 kg
MaxiNutrition Creamy Core Protein Bar peanut caramel 12 × 45 g
37.29 €
37.29 €/ks
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 69.06 €/1 kg
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Proteinové tyčinky