AlzaPlus+ deals - Soy Candles
Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩
- The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
- Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 75
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Afternoon Scrapbooking 567 g
28.90 €
5.10 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 5.10 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 Wicks Hand Tied Blooms 567 g
28.90 €
5.10 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 5.10 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Mystical Tarot Card 567 g
Discounted -9 %
28.90 €
31.90 €
5.10 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 5.10 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Pink Cherry & Vanilla 567 g
Discounted -14 %
28.90 €
33.90 €
5.10 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 5.10 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature two wicks Aloe & Agave 567 g
28.90 €
5.10 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 5.10 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Vanilla Flurries 567 g
Discounted -9 %
28.90 €
31.90 €
5.10 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 5.10 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Santa On Skis 122 g
Discounted -7 %
11.90 €
12.90 €
9.75 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 9.75 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Wild Orchid 567 g
29.90 €
5.27 €/100 g
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 5.27 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Enchanted Orchard 567 g
Discounted -9 %
28.90 €
31.90 €
5.10 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 5.10 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Art In The Park 567 g
28.90 €
5.10 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 5.10 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature glass 2 wicks Soft Wool & Amber 567 g
28.90 €
5.10 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - festive / Christmas and fresh scent, - 5.10 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 Wicks Baby Powder 567 g
28.90 €
5.10 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 5.10 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature two wicks Stargazing 567 g
28.90 €
5.10 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 5.10 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks A Calm & Quiet Place 567 g
28.90 €
5.10 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 5.10 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Glistening Leaves 567 g
Discounted -9 %
28.90 €
31.90 €
5.10 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 5.10 €/100 g
YANKEE CANDLE Sig Woodland Weekend Memories 122 g
8.89 €
7.29 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 7.29 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Spiced Pumpkin 110g
11.90 €
10.82 €/100 g
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 10.82 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Summit Stargazing 122 g
11.90 €
9.75 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 9.75 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Midnight Jasmine 567 g
28.90 €
5.10 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 5.10 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Bayside Cedar 567 g
28.90 €
5.10 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 5.10 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Sugared Cinnamon Apple 110g
Discounted -5 %
11.90 €
12.53 €
10.82 €/100 g
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 10.82 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Sparkling Cinnamon 110g
New arrival
11.90 €
10.82 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 10.82 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Midsummer's Night 110g
Discounted -5 %
11.90 €
12.53 €
10.82 €/100 g
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 10.82 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Autumn Daydream 110g
New arrival
11.90 €
10.82 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 10.82 €/100 g