Cheap healthy Flours
On this page you will find healthy Flours at the lowest prices, more so all healthy Flours ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is GRIZLY Rice flour 500 g marked at 1.89 € incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 23
GRIZLY Rice flour 500 g
from
1.56 €
3.78 €/kg
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flour - Rice, 500 g - from 3.78 €/1 kg
GRIZLY Sorghum flour 500 g
2.29 €
4.58 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flour - sorghum, 500 g - 4.58 €/1 kg
Lifelike Oat Instant Flour 500g
2.49 €
4.98 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flour - Oatmeal, 500 g - 4.98 €/1 kg
Lifelike Rice instant flour 500g
2.59 €
5.18 €/kg
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flour - Rice, 500 g - 5.18 €/1 kg
Lifelike Spelt flour
Great price
2.79 €
5.58 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flour - spelt, 500 g - 5.58 €/1 kg
GRIZLY Buckwheat flour 500 g
2.99 €
5.98 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flour - Buckwheat, 500 g - 5.98 €/1 kg
Nominal Wholemeal spelt flour finely ground 1000 g
from
3.46 €
4.20 €/kg
Currently Unavailable
Flour - 342kJ/100g, weight: 1kg, flavour: natural - from 4.20 €/1 kg
Lifelike Peanut flour 500g
Amazing Deal
4.29 €
Save 5.62 €
8.58 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flour - peanut, 500 g - 8.58 €/1 kg
GRIZLY Gluten-free oat flour 1000 g
4.49 €
4.49 €/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flour - gluten-free, 1000 g - 4.49 €/1 kg
GRIZLY Coconut flour BIO 1000 g
4.99 €
4.99 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flour - coconut, 1000 g - 4.99 €/1 kg
GRIZLY Roasted peanut flour 500 g
4.99 €
9.98 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flour - peanut, 500 g - 9.98 €/1 kg
Bery Jones Coconut flour 1kg
Discounted -9 %
4.99 €
5.49 €
4.99 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flour - 2761 kJ/100 g, weight 1 kg, coconut flavour, naturally gluten-free - 4.99 €/1 kg
GRIZLY Cassava BIO 1000 g Cassava flour
5.79 €
5.79 €/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flour - cassava, 1000 g - 5.79 €/1 kg
Lifelike Hazelnut flour 500g
7.29 €
14.58 €/kg
Currently Unavailable
Flour - hazelnut, 500 g - 14.58 €/1 kg
Nominal BLP Nomix gluten-free flour 1000 g
7.66 €
7.66 €/kg
Currently Unavailable
Flour - 340kJ/100g, weight: 0,1kg, flavour: natural - 7.66 €/1 kg
GRIZLY Almond flour 500 g
8.99 €
17.98 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flour - almond, 500 g - 17.98 €/1 kg
Bery Jones Almond flour extra fine 500g
Great price
8.99 €
17.98 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flour - 2593 kJ/100 g, weight 0,5 kg, almond flavour, naturally gluten-free - 17.98 €/1 kg
NATU Tiger nut flour BIO 500 g
9.66 €
19.32 €/kg
Currently Unavailable
Flour - Tiger, 500 g - 19.32 €/1 kg
NATU Banana flour BIO 500 g
10.90 €
21.80 €/kg
Currently Unavailable
Flour - banana, 500 g - 21.80 €/1 kg
GRIZLY Pistachio flour 250 g
12.90 €
51.60 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flour - pistachio, 250 g - 51.60 €/1 kg
Bery Jones Almond flour extra fine 1kg
Great price
15.70 €
15.70 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flour - 2593 kJ/100 g, weight 1 kg, almond flavour, naturally gluten-free - 15.70 €/1 kg
GRIZLY Almond flour 1000 g
Great price
15.90 €
15.90 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flour - almond, 1000 g - 15.90 €/1 kg
Bery Jones Hazelnut flour 1kg
Discounted -11 %
22.90 €
25.90 €
22.90 €/kg
Currently Unavailable
Flour - 2525 kJ/100 g, weight 1 kg, hazelnut flavour, naturally gluten-free - 22.90 €/1 kg
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Zdravé mouky
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Egészséges lisztek