Obnoviť stránku

Naše pobočky sú otvorené.

Využite bezpečné nakupovanie z pohodlia domova a skúste jeden z našich 170 AlzaBoxov.

Alebo si tovar nechajte doručiť rovno domov.

Milí zákazníci, veľmi nás teší váš veľký záujem o nakupovanie ❤️. Prosíme vás o trpezlivosť pri doručení objednávok, robíme všetko preto, aby sme ich doručili čo najskôr. Ďakujeme, tím Alza.sk 👍🏻.

Somfy One+

-23%
Doručujeme aj v sobotu a v nedeľu
Akciová ponuka
388,90 €
297,90 €
248,25 € bez DPH

Somfy One+

Zabezpečovací systém Somfy One+

Somfy predstavuje komplexné riešenie All-in-One, s ktorým budete mať váš dom vždy pod kontrolou, aj keď ste práve preč. Či už ste v práci alebo napríklad na cestách, kedykoľvek si môžete overiť, či je doma všetko v poriadku. Somfy One Plus je vybavený vstavanou kamerou s vysokým rozlíšením, sirénou s hlasitosťou 90+ dB, smart pohybovým snímačom a záložnou batériou. Získate tiež patentovaný detektor proti vniknutiu IntelliTAG a hands-free kľúčenku KeyFob. Kombinácia týchto funkcií zaistí vám i vašej rodine maximálnu bezpečnosť za všetkých okolností. Somfy One+ si vás získa tiež mimoriadne jednoduchým ovládaním cez aplikáciu vo smartfóne. 

Jednoduchá a rýchla inštalácia

Somfy One+ umiestnite na požadované miesto a pripojte ho. Potom už stačí len niekoľko kliknutí vo vašej mobilnej aplikácii „Somfy Protect" a bezpečnostný systém sa pustí do práce. Inštalácia trvá iba pár minút. Somfy One+ potom môžete ľubovoľne premiestňovať a nemusíte sa zdržiavať s opätovnou inštaláciou.

Moderné zariadenie pre vysokú bezpečnosť

Somfy One Plus je ideálne do bytu alebo jednogeneračného rodinného domčeka. Zastáva funkciu bezpečnostnej kamery, sirény, detektora výpadku prúdu a požiarneho poplachu (rozpozná zvuk vášho dymového hlásiča a pošle vám varovanie do mobilu) i reproduktora a mikrofónu pre obojsmernú komunikáciu. Vďaka patentovanému snímaču pohybu SomfyVision na 5 metrov ho nezneistia ani domáci maznáčikovia. Zariadenie Somfy One+ je škálovateľné, takže ho môžete rozšíriť o rôzne bezpečnostné príslušenstvo z radu „Somfy Protect“. Prispôsobí sa tak vašim individuálnym potrebám.

Zabezpečovací systém Somfy One + - HD kamera

HD kamera


Full HD 1 080p 30 fps kamera s nočným videním 6 m, pre ktoré využíva mechanický infračervený filter.

Zabezpečovací systém Somfy One + - 90dB siréna

Siréna

Vstavaná 90+ dB siréna s možnosťou automatického alebo manuálneho zapínania.

Zabezpečovací systém Somfy One + - upozornění

Upozornenie

V momente, keď zariadenie One+ detekuje potenciálne nebezpečenstvo, zašle vám varovné upozornenie.

Zabezpečovací systém Somfy One + - kompatibilita

Rozšíriteľné

Somfy One+ je kompatibilné so senzormi IntelliTAG, hands-free kľúčenkami, sirénami, rádiovými extendermi a 3 ďalšími kamerami. Snímač IntelliTAG a kľúčenka KeyFob sú súčasťou balenia.

Hlasná vstavaná siréna

Ak Somfy One+ detekuje neoprávnené vniknutie do vášho domu, automaticky spustí 90+ dB sirénu, ktorá zlodeja spoľahlivo vydesí a upozorní okolie, že je niečo v neporiadku. So Somfy One Plus sa nemusíte báť falošného alarmu, je totiž vybavený tým najlepším pohybovým snímačom s infračervenou a obrazovou analýzou. Nebude vás zbytočne upozorňovať na pohyb domácich maznáčikov ani konáre rozhojdané vetrom proti oknu. Sirénu môžete zapnúť aj ručne cez váš smartfón. Výhodou zariadenia One+ je tiež zabezpečenie proti premiestneniu a rušeniu signálu. Ak sa niekto bude pokúšať Somfy One+ presunúť alebo dokonca zničiť, alarm sa automaticky zapne. 


Zaobstará foto a video ako dôkaz

Akonáhle kamera zachytí vo vašom dome votrelca, okamžite ho vyfotí a nahrá video dlhé až 10 sekúnd, ktoré celú akciu zdokumentuje. Video je možné uložiť po dobu 1 dňa. To všetko je pre vás úplne zadarmo, nemusíte platiť žiadne peniaze navyše. Iste vás poteší aj vynikajúca kvalita s 8X digitálnym zoomom. Somfy One+ má navyše široké zorné pole až 130°. Plusové body získava One+ tiež za možnosť zdieľať prístup do systému s ostatnými používateľmi, napríklad susedmi, rodinou alebo priateľmi. Môžu tak zasiahnuť pri potenciálnemu poplachu vtedy, keď vy budete príliš ďaleko či nedostupní.


Plne rešpektuje vaše súkromie

Somfy One Plus je spolu s bezpečnostnou kamerou Somfy jediným bezpečnostným systémom na trhu vybaveným motorizovanou záklopkou, ktorá vám doma zaručí 100 % súkromie. Záklopku môžete ovládať cez váš smart telefón stlačením jediného tlačidla, alebo zvoliť automatické nastavenie. Záklopka sa potom sama otvára, keď je alarm aktivovaný a sama zatvára, keď je alarm vypnutý. Skrátka sa zavrie, keď dorazíte domov, aby vám kamera zariadenia Somfy One+ nenarušovala súkromie.

Bezpečnosť vyladená do detailov

Vďaka patentovanej technológii IntelliTAGTM  zachytí systém Somfy One+ vniknutie skôr, než k nemu vôbec dôjde. Využíva na to analýzu vibrácií na chránených prístupových miestach. Somfy pamätá aj na prípady, akými sú napríklad výpadky elektrického prúdu alebo internetu. Zabezpečovací systém One+ je preto vybavený záložnou batériou až na 6 hodín a nechýba ani miestne úložisko, ak by dočasne vypadol internet. Prednosťou je aj bezplatná záložná rádiokomunikácia SomfyAround, pomocou ktorej zariadenie cez dlhé vlny (LPWA) komunikuje so susedovým Somfy One+ a ponúka možnosť odoslania notifikácie pre prípad nefunkčnej siete WiFi. Samozrejmosťou je vysoko zabezpečený prenos (SSL/TLS s RSA) a šifrovaný úložný priestor v cloude pre video.

Jednoduché a efektívne

Inštalácia aj samotné používanie prostredníctvom aplikácie „Somfy Protect“ sú intuitívne a veľmi pohodlné. S múdrou aktiváciou sa systém dokáže automaticky vypnúť po vašom príchode domov a naopak pri odchode z domu vám pošle pripomienku, aby ste ho nezabudli aktivovať.


Parametre a špecifikácia

Pripojenie

Pripojenie Bluetooth , WiFi

Konektivita

Podporované OS Android , iOS
Kompatibilita Google Assistant, Amazon Alexa
Napájanie Zo siete
Jazyk aplikácie V češtine

Vlastnosti

Použitie vnútorná
Rotácia nie
Nočné videnie Áno
Funkcie digitálny zoom, detekcia pohybu, vstavaný mikrofón, vstavaný reproduktor, cloud platforma

Video

Rozlíšenie displeja 1920 × 1080 px
Max. dosvit nočného videnia 6 m
Zorný uhol 130 °
Typ snímača CMOS

Vstupy a výstupy

Rozhranie WiFi
Slot na pamäťovú kartu SD

Rozmery

Šírka 90 mm
Výška 110 mm
Hĺbka 90 mm

Využitie

Rozšíriteľnosť Uzatvorený systém
Oblasť využitia Zabezpečenie

Počet zariadení

Max. počet zariadení 50

Typ detekcie

Typ detekcie pohybu

Signalizácia

Hlasitosť signalizácie 90 dB
Kód:  SOMA02
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  2401493
P-DC1-WEB11