Obnoviť stránku

MSI GS65 8RF-071CZ Stealth Thin

Doručujeme aj v sobotu a v nedeľu
Na sklade 4 ks
€2 319
€1 932,50 bez DPH

MSI GS65 Stealth Thin

Noteboky MSI radu GS65 patria medzi extra štýlové herné notebooky, ponúkajúce používateľovi vysoký výkon najmodernejších komponentov vo veľmi tenkom, ľahkom a skvele vyzerajúcom tele. Sú to svetovo prvé notebooky so 144 Hz displejom, ktorý je navyše umiestnený do ultratenkého rámčeka s hrúbkou len 4,9 mm. Vďaka tomu zaberá veľkosť displeja celých 82 % plochy veka notebooku.

  • Procesor Intel Core i7 8. generácie
  • Windows 10 Home
  • GeForce GTX 1070 8 GB GDDR5
  • Rýchly 144 Hz displej s dobou odozvy 7 ms
  • Štýlový dizajn s váhou iba 1,9 kg a hrúbkou 18 mm
  • SteelSeries klávesnica s nastaviteľným podsvietením každého klávesu

Notebooky MSI GS Stealth sú dizajnové šperky, navrhnuté pre používateľov bez kompromisov. Vďaka svojim schopnostiam získali ocenenie inovatívny produkt roku na výstave CES.

MSI GS65 Stealth Thin, CPU

6-jadrové Intel procesory

Najnovšia 8. generácia šesťjadrových procesorov ponúka úžasný, až o 40 % vyšší, výkon oproti minulej generácii. Vďaka šiestim jadrám zvládne procesor naraz spracovať až 12 vlákien, čo urýchľuje výkon v hrách a pri renderingu.

MSI GS65 Stealth Thin, dizajn

Minimalistický dizajn

GS65 Stealth Thin je prenosný 15,6" notebook s neuveriteľne tenkým rámčekom okolo displeja a štýlovým čierno-zlatým prémiovým dizajnom. Nová konštrukcia batérie umožňuje až 8 hodín prevádzky a zaistí neprerušovanú produktivitu a zábavu pri maximálnej mobilite.

MSI GS65 Stealth Thin, RGB

RGB SteelSeries klávesnica

Klávesy SteelSeries klávesnice sú samostatne nastaviteľné, čo dáva plnú kontrolu nad ich možnosťami. Pomocou aplikácie SteelSeries Engine 3 je možné programovať jednotlivé klávesy a vďaka ich podsvieteniu tak možno získať údaje z hry (napríklad počet nábojov) priamo na klávesnici.


MSI GS65 Stealth Thin, displej

Nekompromisný displej

GS65 Stealth Thin notebooky sú vybavené neuveriteľne rýchlym displejom s obnovovacou frekvenciou 144 Hz a dobou odozvy 7 ms. Najrýchlejší herný displej prináša krásne živý obraz, výborný jas a kontrast a umožňuje tak užiť si hry a grafiku na maximum.

MSI GS65 Stealth Thin, Dragon Center

Špeciálny herný mód

Dragon Center 2.0. je MSI aplikácia, umožňujúca okrem detailného nastavenia systému nový, herný mód. Aplikácia teraz nielen monitoruje, ale aj optimalizuje výkon systému prostredníctvom rôznych prispôsobiteľných profilov a uvoľňuje pamäť systému pre hry.

MSI GS65 Stealth Thin, audio

Špičkové ozvučenie

Roky spolupráce medzi MSI a Dynaudio viedli k najjemnejšiemu zvukovému systému v notebooku vôbec. Vychutnajte si hry a hudbu so špičkovým zvukovým systémom. Pre audiofilov je k dispozícii podpora Hi-Res audia so vzorkovacou frekvenciou až 24 bitov/192 kHz.


MSI GS65 Stealth Thin, sieťovka

Herná sieťovka Killer

Herná sieťová a WiFi karta Killer umožňuje nastaviť priority a zabrániť lagom. Ľahko je možné nastaviť, aké aplikácie majú mať prednosť a nemôže tak dôjsť k nechcenému sťahovaniu na pozadí a obmedzeniu hrania. Všetko je ľahko nastaviteľné v dodávanej aplikácii.

MSI GS65 Stealth Thin, chladenie

Výkonné chladenie

MSI Cooler Boost Trinity sa skladá z 3 ventilátorov, ktorých špeciálne navrhnuté lopatky účinne zvyšujú tlak a prúdenie vzduchu pri rovnakých otáčkach. Nezávislé tepelné riešenia so 4 tepelnými odvodmi ako pre CPU, tak aj pre GPU zabezpečujú najlepší herný výkon aj pri extrémnych zaťaženiach.

MSI GS65 Stealth Thin, rýchle USB

Thunderbolt 3

Jeden port pre ultrarýchly prenos dát, prenos obrazu v 4K a pre nabíjanie externých zariadení, to je Thunderbolt 3 na MSI herných notebookoch. Umožní rýchlosti prenosu dát až 40 Gb/s, pripojenie externého zobrazovača alebo rýchle nabíjanie vďaka 5 V/3 A výstupu.

Typ procesora Intel Core i7
Modelové označenie procesoru Intel Core i7 8750H Coffee Lake
Frekvencie procesora 2,2 GHz (2 200 MHz)
Core Boost Frekvence 4,1 GHz (4 100 MHz)
TDP 45 W
Funkcie procesora Automatické pretaktovanie, HyperThreading, Podpora Virtualizácie
Typ Dedikovaná
Čip grafickej karty NVIDIA GeForce GTX 1070
Operačný systém Windows 10 Home
Farba Čierna
Intel Optane Nie
Frekvencia pamäte 2 400 MHz (2,4 GHz)
Výbava Čítačka pamäťových kariet, Operačný systém, Numerická klávesnica, Podsvietená klávesnica
Hmotnostná kategória Štandardný - 2 kg až 3 kg
Hmotnosť 1 800 g
Grafické výstupy HDMI, mini DisplayPort
Bluetooth Bluetooth v4.1
WiFi WiFi 802.11ac
Ďalšie rozhrania Výstup na sluchátka, Vstup pre mikrofón, Thunderbolt 3 (USB-C)
Optická mechanika Bez mechaniky
Šírka 357 mm
Hĺbka 247 mm
Kód:  NB068m1h4
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  GS65 8RF-071CZ
Odkazy: Stránky výrobcu