Vietnamese Teas
Vietnamese Teas – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 7
Tea Garden Vietnam Oolong Kim Tuyem Red 50 g
13.01 €
260.20 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - green and oolong, loose, single varietal, Vietnamese, weight 50 g - 260.20 €/1 kg
Tea Garden - Vietnam OP Green - green tea, 90 g
8.22 €
91.33 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - green, loose, single varietal, Vietnamese, weight 90 g - 91.33 €/1 kg
Tea Garden Vietnam OP Ho Chi Black - black tea, 90g
8.22 €
91.33 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single varietal, Vietnamese, weight 90 g - 91.33 €/1 kg
Tea Garden - Vietnam OP Green - green tea, 500 g
43.47 €
86.94 €/kg
In stock 1 pcs at the supplier's
Tea - green, loose, single-species, Vietnamese, weight 500 g - 86.94 €/1 kg
Tea Garden Vietnam Oolong Kim Tuyem Red 500 g
95.70 €
191.40 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - green and oolong, loose, single varietal, Vietnamese, weight 500 g - 191.40 €/1 kg
In the category Vietnamese Teas on Alza.sk, we currently have a total of 7 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Vietnamské čaje
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Vietnámi teák