Cheap vietnamese Teas
On this page you will find vietnamese Teas at the lowest prices, more so all vietnamese Teas ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is Tea Garden - Vietnam OP Green - green tea, 90 g marked at 8.22 € incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 7
Tea Garden - Vietnam OP Green - green tea, 90 g
8.21 €
91.22 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - green, loose, single varietal, Vietnamese, weight 90 g - 91.22 €/1 kg
Tea Garden Vietnam OP Ho Chi Black - black tea, 90g
8.21 €
91.22 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single varietal, Vietnamese, weight 90 g - 91.22 €/1 kg
Tea Garden Vietnam Oolong Kim Tuyem Red 50 g
13 €
260 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - green and oolong, loose, single varietal, Vietnamese, weight 50 g - 260 €/1 kg
Tea Garden - Vietnam OP Green - green tea, 500 g
43.43 €
86.86 €/kg
In stock 1 pcs at the supplier's
Tea - green, loose, single-species, Vietnamese, weight 500 g - 86.86 €/1 kg
Tea Garden Vietnam OP Ho Chi Black - black tea, 500g
43.43 €
86.86 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single varietal, Vietnamese, weight 500 g - 86.86 €/1 kg
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Vietnamské čaje
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Vietnámi teák