Black Tea Pangea Tea
Black Tea Pangea Tea – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 8
Pangea Tea Tea advent calendar pink-green 24g
5.68 €
123.48 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Advent Calendar advent calendar, pink-green design, two-sided, weight of contents 46g, 24 servings, 13 types of tea, tea in bags with a string and a tag, Green, oolong, Black,...
Pangea Tea Tea advent calendar black-blue
5.68 €
123.48 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Advent Calendar advent calendar, black and blue design, two-sided, weight of contents 46g, 24 servings, 13 types of tea, tea in bags with a string and a tag, Green, oolong, Black,...
Pangea Tea black loose tea Puerh 50g
3.27 €
65.40 €/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea black powdered, weight of contents 50g, in a three-layer bag with Al foil to preserve freshness - 65.40 €/1 kg
Pangea Tea black pressed Puerh tea 70g
3.93 €
56.14 €/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea black pressed, in the shape of a chocolate table, weight of contents 70g, 16 pieces = 16 servings - 56.14 €/1 kg
Pangea Tea black loose tea Lapsang Souchong 50 g
3.27 €
65.40 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - 65.40 €/1 kg
Pangea Tea black loose tea Living dead 50g
3.27 €
65.40 €/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea black powdered, weight of contents 50g, in a three-layer bag with Al foil to preserve freshness - 65.40 €/1 kg
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Černé čaje