Obnoviť stránku
Aktuálna rýchlosť doručenia:
Alza predajne
Alzaboxy
Doručenie na adresu
Partnerské odberné miesta

0-1 deň
0-1 deň
0-2 dni
1-2 dni

Honor MagicWatch 2 (RECENZIA) – najvýhodnejšie smart hodinky mainstreamu?

Aktualizované

Čínska spoločnosť Huawei predáva smart hodinky ako pod vlastným názvom, tak pod značkou Honor. A práve pod druhou zmienenou nálepkou vyšli historicky len druhé smart hodinky, ktoré dostali názov MagicWatch 2. Naše praktické skúsenosti s nimi odhaľuje nasledujúci text.

honor magic watch 2; smart hodinky; smartwatch; nositeľná elektronika; wearables

Honor MagicWatch 2 – OBSAH

 1. Repríza menom Honor MagicWatch 2
 2. Displej MagicWatch 2? Radosť pozerať
 3. Silný výkon a vzorová výdrž
 4. MagicWatch 2 ako prehliadka funkcií na každú príležitosť
 5. MagicWatch 2 aktivite medze nekladú
 6. Honor MagicWatch 2 – špecifikácia, dostupnosť a cena

Repríza menom Honor MagicWatch 2

MagicWatch 2 sú často prirovnávané k totožne vybaveným smart watch Huawei Watch GT 2, ktoré sme recenzovali už skôr. Oba modely pritom pochádzajú od prepojených spoločností, a ich podobnosť, a teda aj preťahovanie o rovnakú cieľovú skupinu, je tak trochu prekvapivým javom. Na druhej strane sa dá pochopiť, že Honor nechcel žiadnu z vymožeností ponechať bokom, aby neodradil niektorú skupinu zákazníkov.

Smart hodinky Honor MagicWatch 2 sa na rozdiel od prvej verzie vyrábajú v dvoch rozmeroch. 42 mm veľkosť si môžete kúpiť vo variantoch Agate Black a Sakura Gold, ktoré sú prakticky na nerozoznanie od modelov Huawei Watch GT 2. Naopak väčšia 46 mm edícia ponúka vlastný originálny dizajn a k dispozícii je vo farbách Charcoal Black a Flax Brown. Nám sa do redakcie dostal 46 mm variant Charcoal Black, ktorého lunetu zdobí tachymetrická stupnica a celkové spracovanie pôsobí príjemným športovým dojmom. 46 mm veľkosť však na zápästí chudších pánov môže vyzerať trochu masívne, a zváženie 42 mm modelu tak rozhodne nie je od veci. Bohužiaľ, každá veľkosť má k dispozícii veľmi rozdielne dizajny, čo výber trochu sťažuje. To už je ale otázka vkusu a dispozície každého zákazníka.

Honor magic watch 2; smart hodinky; smartwatch; nositeľná elektronika; wearables;
Prehľad všetkých dostupných variantov smart watch Honor MagichWatch 2. Vľavo 46 mm verzie, vpravo 42 mm modely.

Honor MagicWatch 2 rozhodne poteší dojmom kvalitného a solídneho spracovania, obzvlášť pri pomerne nízkej cene smart watch. Konštrukcia tela je z nehrdzavejúcej ocele a od pohľadu sa zdá, že toho veľa vydrží. Stláčanie bočných tlačidiel na pravej strane je komfortné, tiché a zároveň je cítiť zreteľné kliknutie, čo používateľovi dáva potrebnú istotu. Horné tlačidlo slúži na spustenie menu s prehľadom aplikácií a funkcií, prípadne k návratu na hlavnú plochu. Spodné tlačidlo defaultne ponúka zoznam pohybových aktivít, čo samozrejme ocenia najmä športovci. Jeho funkciu je však možné zmeniť a vybrať si môžeme rovno z 21 možností, medzi ktorými nechýbajú ani informácie o srdcovom tepe alebo spánku. Veľmi pohodlný a odolný je tiež remienok, ktorý možno navyše ľahko vymeniť v priebehu niekoľkých sekúnd, a to aj bez špeciálneho náradia.

Displej MagicWatch 2? Radosť pozerať

Displej smartwatch Honor MagicWatch 2 sa pochopiteľne líši podľa zvoleného variantu. Pri 46 mm nájdeme 1,39-palcový panel so 454 × 454 pixelmi, zatiaľ čo 42 mm rozmer disponuje 1,2 palcami a 390 × 390 pixelmi. To v oboch prípadoch znamená špičkový obraz s jemnosťou 326 PPI. Rozhodne poteší aj displej typu AMOLED, ktorý sa preslávil famóznymi farbami, vernou čiernou a dokonalými pozorovacími uhlami. Niet divu, že si ho obľúbila valná väčšina výrobcov aj zákazníkov.

…
Pohľad na špičkovo spracovanú konštrukciu smartwatch Honor MagicWatch 2.

Daňou za to je však vyššia spotreba, kvôli ktorej displej nebeží stále, ale zapína sa až pri používaní. Honor MagicWatch 2 zároveň ponúka neustále zobrazovanie zjednodušeného ciferníka v rámci funkcie Always-On, ktorá však výdrž skracuje na polovicu. Oproti transflektívnemu displeju nie je AMOLED zároveň tak dobre čitateľný na priamom slnku, čo je dôvod, prečo čisto športové smart hodinky AMOLED mnohokrát nevyužívajú.

Smart hodinky Honor MagicWatch 2 disponujú radom predinštalovaných ciferníkov, medzi ktorými možno ľahko a svižne prepínať. Až na jednu výnimku ich však nemožno editovať, a k dispozícii je iba tzv. personalizovaný ciferník. Ten ponúka možnosť zvoliť si dizajn a umiestnenie času, zatiaľ čo na pozadí možno umiestniť ľubovoľnú fotografiu z nášho mobilného telefónu. Fotografií možno vybrať dokonca aj viac, vďaka čomu sa následne automaticky striedajú. Týmto spôsobom môžeme odfotiť napríklad vzor aktuálneho trička, a vytvoriť tak dokonale zladený outfit. Je však trochu škoda, že Always-On aktuálne ponúka len dva typy ciferníkov, hoci každý je k dispozícii v troch farbách.

… …
Vľavo zoznam športových režimov, vpravo prehľad dennej aktivity.

Silný výkon a vzorová výdrž

Inteligentné hodinky Honor MagicWatch 2 vynikajú tiež výkonom. Sú totiž osadené čipom Huawei Kirin A1, ktorý zabezpečuje plynulý chod a okamžité načítanie požadovaného obsahu. Úplne bezproblémovo beží aj operačný systém, ktorý je mimochodom totožný s tým na smart watch Huawei. Systém je celkovo intuitívny a ponúka prvotriedny dizajn. Trochu sklamať naopak môže miestami prílišné zjednodušenie, ktorého vplyvom napríklad aplikácia Počasie zobrazuje iba aktuálnu situáciu bez predpovede na ďalšie dni. Podobne funkcia Spánok nám síce odhalí dobu odpočinku, avšak nevidíme jeho vyhodnotenie (skóre) ani rozloženie podľa fáz spánku. Podrobnosti možno zobraziť až v mobilnej aplikácii Zdravie.

Honor MagicWatch 2 rozhodne zaujmú aj viac ako slušnou výdržou. Tá pri 46 mm verzii dosahuje až 14 dní, zatiaľ čo pri rozmere 42 mm až 7 dní. Súčasťou balenia je aj magnetická nabíjačka, ktorá k hodinkám sama priľne a batériu dobije len za 2 hodiny. Na druhej strane kábla nájdeme USB, a priamo zo zásuvky tak bez príslušenstva nabíjať nemožno.

…
Jeden zo základných ciferníkov smartwatch Honor MagicWatch 2.

MagicWatch 2 ako prehliadka funkcií na každú príležitosť

Softvérová výbava je pri smart watch Honor MagicWatch 2 vyložene nadpriemerná. Základ tkvie vo funkciách ako budík, stopky, časovač, svietidlo, nájdi môj telefón, počasie alebo pripomienka neaktivity. O všetkom dôležitom nás pre zmenu informujú notifikácie, hoci možnosť odpovedí tu chýba. Z celkového úložiska 4 GB sú k dispozícii 2 GB, a do smart watch tak môžeme uložiť až 500 hudobných skladieb. Na Androide možno piesne nahrávať priamo prostredníctvom Bluetooth telefónu, čím odpadá hľadanie kábla. Následné počúvanie možno uskutočniť ako priamo z hodiniek, tak pomocou bezdrôtových slúchadiel. Vďaka vstavanému mikrofónu možno s pripojeným mobilným telefónom a 46 mm variantom MagicWatch 2 vybavovať tiež telefónne hovory. V neposlednom rade poteší možnosť nastaviť silu vibrácií a hlasitosť zvukov, čím zabezpečíme úplne komfortné upozornenia.

MagicWatch 2 nechýba ani zdravie. Vedľa celodenného merania tepu (TruSeen™ 3.5) je k dispozícii aj pomerne vzácna funkcie – nepretržité merania stresu. To nesie označenie HUAWEI TruRelax™ a nestráži ani tak stres psychický, ako skôr celkovú záťaž organizmu, vrátane fyzického vyťaženia či prebiehajúceho ochorenia. To využijeme pri lepšom plánovaní, pretože vieme, kedy je čas odpočívať. Na Androide možno spustiť tiež funkciu Dychové cvičenia, a svoj organizmus do určitej miery upokojiť. Opomenúť nesmieme ani analýzu spánku, o ktorej už bola zmienka. Aktivovať možno aj prídavnú funkciu TruSleep™, ktorá ponúka podrobnejšie dáta a diagnostikuje tiež šesť typov spánkových porúch.

… …
Celodenný záznam srdcového tepu (vľavo) a stresu (vpravo).

MagicWatch 2 aktivite medze nekladú

Pre aktívnejších z nás je pripravených hneď 15 športových režimov, medzi ktorými nájdeme behanie vonku, behanie vnútri, chôdzu vonku, chôdzu vnútri, cyklistiku vonku, cyklistiku vnútri, plávanie v bazéne, plávanie v otvorenej vode, prevýšenie, turistiku, cezpoľný beh, triatlon, orbitrek, veslovací trenažér a „iné“ ako univerzálnu voľbu na ostatné aktivity. Pri každom režime si možno nastaviť aj cieľ, a to hneď podľa niekoľkých parametrov. V závislosti od konkrétneho športu môže ísť o vzdialenosť, čas, ale napríklad aj spálené kalórie.

Čerešničkou na torte je potom 13 bežeckých kurzov, ktoré sú delené podľa obtiažnosti, typu a cieľa – napríklad spaľovanie tukov či lepšia kondícia. Nejde však o dlhodobý plán tréningov, ale o konkrétnu aktivitu, ktorú si práve v onú chvíľu chceme zabehnúť. Vykonané cvičenie je zároveň vyhodnotené pomocou VO2Max, čím získame informácie o účinkoch tréningu. Vďaka tomu vieme, do akej miery išlo o aeróbny či anaeróbny tréning, rovnako ako poznáme potrebnú dobu k úplnému zotaveniu pred ďalším tréningom.

xiaomi mi band 4; recenzia; fitness náramok
Smart hodinky Honor Magic Watch 2 na oficiálnom obrázku výrobcu.

Honor MagicWatch 2 nezabúdajú ani na vonkajšie aktivity, a sú preto vybavené kompasom, barometrom či výškomerom. K dispozícii je tiež duálny polohovací systém GPS a GLONASS, ktorý zaznamená rýchlosť a trasu pri chôdzi, behu alebo jazde na bicykli. Zásluhou vodotesnosti 5 ATM nie je problém ani plávanie, avšak potápaniu by sme sa s MagicWatch 2 mali radšej vyhnúť.

Honor MagicWatch 2 – špecifikácia, dostupnosť a cena

Smart hodinky Honor MagicWatch 2 v sebe zahŕňajú snáď všetko, čo si bežný aj náročnejší používateľ môže priať. Cena sa pritom nevyšplhala príliš vysoko, a smart hodinky si tak kúpime za zhruba 200 €, prípadne 240 € pri verzii 42 mm Sakura Gold. Nečakane nízka cena týchto smartwatch vystrelila rovno medzi špičku v pomere cena/výkon. Aktuálnu dostupnosť a cenu odhalíte prostredníctvom zeleného tlačidla nižšie. Stačí kliknúť na veľkosť, ktorá vás zaujíma.

chytré hodinky; smartwatch; wearables;

Honor MagicWatch 2

Smart hodinky (smart watch)

Hoci sú Honor MagicWatch 2 jasnou replikou modelu Huawei Watch GT 2, stále ponúkajú slušný výkon, výborný displej, nadštandardnú výdrž, monitorovanie stresu aj vodotesnosť. MagicWatch 2 majú jednoducho všetko podstatné a výhodnejší pomer cena/výkon budeme v tejto cenovej relácii hľadať len ťažko. Inam možno siahnu snáď len náročnejší športovci, ktorým môžu chýbať niektoré pokročilé funkcie, prípadne majitelia iPhonu, ktorí nevyužijú plný potenciál smart watch.

Klady

 • Špičkový pomer cena/výkon
 • Famózny displej
 • Monitorovanie záťaže (stresu)
 • 15 športových režimov
 • Výdrž až 14 dní
 • Vodotesnosť 5 ATM

Zápory

 • Absencia NFC
 • Chýbajú pokročilé športové funkcie
 • Niektoré funkcie nepodporujú iPhone

Honor MagicWatch 2 (PREVIEW)

Honor MagicWatch 2 – OBSAH

 1. Miesto činu? Konferencia v Pekingu
 2. MagicWatch2 vo veľkosti 42 mm a 46 mm
 3. Smart funkcie, ktoré vás nesklamú
 4. Honor MagicWatch 2 pre šport vnútri aj vonku
 5. Tep srdca, stres a spánok. MagicWatch 2 vás postrážia
 6. Honor MagicWatch 2 – špecifikácie, dostupnosť a cena

Miesto činu? Konferencia v Pekingu

Hoci sme o chystaných smart watch Honor MagicWatch 2 vedeli s predstihom, pred oficiálnym predstavením bol známy iba dizajn. Všetky detaily tak odhalila ešte len konferencia v Pekingu, kde MagicWatch 2 zažiarili po boku telefónov Honor V30 (Pro), MagicBooku 14 a 15 alebo slúchadiel FlyPods 3. Aj tento rok sme sa predstavenia smart watch dočkali pred blížiacimi sa Vianocami, a tak je zrejmé, že sa Honor rád blysne najmä v čase nakupovania darčekov.

MagicWatch 2 vo veľkosti 42 mm a 46 mm

Na rozdiel od prvého modelu ponúkajú smart hodinky Honor MagicWatch 2 výber hneď z dvoch odlišných veľkostí. Tie sa však od seba líšia len rozmermi, výdržou batérie a samozrejme tiež počtom pixelov, čo má za následok zachovanie rovnakej kvality displeja pri oboch variantoch. Puzdro je vyrobené z obzvlášť odolnej a pritom ľahkej 316L nehrdzavejúcej ocele, ktorá sa okrem iného využíva tiež v leteckom priemysle. Podľa neoficiálnych informácií navyše majú smart hodinky MagicWatch 2 hrúbku iba 9 mm, a patria tak medzi najtenšie inteligentné hodinky vôbec.

honor magic watch 2; chytré hodinky; smartwatch; nositelná elektronika; wearables
Honor MagicWatch 2 vo variante 46 mm.

Väčšia 46 mm verzia ponúka 1,39-palcový displej s rozlíšením 454 × 454 pixelov, zatiaľ čo menší 42 mm model disponuje 1,2-palcovým displejom s 390 × 390 pixelmi. Obe možnosti tak ponúkajú famóznu jemnosť 326 PPI, vďaka čomu sa kostrbaté hrany stanú obyčajnou minulosťou. Či už si teda zvolíte ktorýkoľvek z predpripravených vzhľadov ciferníku, výsledok bude pôsobiť jednoducho skvele.

MagicWatch 2 navyše dostali displej typu AMOLED, teda v podstate najlepšiu a najdrahšiu zobrazovaciu technológiu. Tá zaručuje úžasné farby, vernú čiernu, dokonalé pozorovacie uhly, ale napríklad aj úsporu energie. AMOLED zároveň ponúka viac ako solídnu čitateľnosť na slnku, ktorú navyše zlepšuje aj relatívne vysoká maximálna svietivosť dosahujúca krásnych 800 nitov.

honor magic watch 2; chytré hodinky; smartwatch; nositelná elektronika; wearables
Honor MagicWatch 2 vo variante 42 mm.

Smart funkcie, ktoré vás nesklamú

Smart hodinky Honor MagicWatch 2 spoliehajú na moderný čip Kirin A1 od Huawei, ktorý má byť zárukou plynulého chodu všetkých dostupných aplikácií. Open source systém Huawei LiteOS nám potom ponúkne vcelku všedné funkcie, ako je budík, časovač, nájdenie mobilného telefónu, predpoveď počasia či upozornenia na SMS, e-maily, kalendár a sociálne siete.

Honor MagicWatch 2 však poteší aj o niečo vzácnejšími funkciami, ako je napríklad možnosť sprostredkovať telefónny hovor po pripojení k telefónu pomocou Bluetooth 5.1, a to až na neuveriteľnú vzdialenosť 150 metrov. Pokojne tak môžeme nechať mobilný telefón doma a vyraziť napríklad na záhradu bez toho, aby sme prišli o dôležité hovory alebo správy. Nové oficiálne informácie však odhalili, že inteligentné hodinky Honor MagicWatch 2 ukrývajú zabudovaný mikrofón a reproduktor iba vo variante 47 mm. Menší 42 mm variant teda telefonovanie neponúka.

Tým sa dostávame k hudbe, ktorú síce možno počúvať aj cez spomínaný repráčik, avšak prvou voľbou používateľov samozrejme bude počúvanie prostredníctvom bezdrôtových slúchadiel. Do samotných smartwatch totiž vďaka voľnému priestoru 2 GB (z celkových 4 GB) môžeme nahrať až 500 piesní. Či už si teda chceme pustiť hudbu pri športe, alebo kdekoľvek inde, absencia mobilného telefónu už nebude prekážkou.

Moderných trendov sa napokon dočkala aj konektivita. Popri WiFi sa tak MagicWatch 2 chvália aj najnovšou verziou Bluetooth 5.1, ktorá sa objavila až tento rok. Ďalej sa môžeme oprieť o dvojfrekvenčnú GPS, ktorá zaručuje rýchlu a presnú lokalizáciu polohy, čo oceníme najmä pri zázname svojich pohybových aktivít.

Vôbec najväčším lákadlom smart watch Honor MagicWatch 2 však zrejme je parádna výdrž batérie. Pri 46 mm verzii sa vďaka 455 mAh batérii môžeme spoľahnúť až na 14-dňovú výdrž, zatiaľ čo 42 mm verzia s 215 mAh vydrží „len“ týždeň. Hoci ide o zásadný rozdiel, sedem dní je vo svete smart hodiniek stále veľmi slušnou hodnotou, ktorá hravo prekoná mnohú konkurenciu.

honor magicwatch 2; chytré hodinky; smartwatch; nositelná elektronika; wearables
Honor MagicWatch 2 ponúka tiež funkciu VO2 Max.

Honor MagicWatch 2 pre šport vnútri aj vonku

Smart hodinky dnes už bežne zvládajú monitorovanie pohybových aktivít, a ani Honor MagicWatch 2 tak samozrejme nie sú výnimkou. Vedľa klasického základu v podobe záznamu ušlých krokov, vzdialenosti či spálených kalórií, máme k dispozícii aj 15 športových režimov. Osem z nich je zameraných na vonkajšie aktivity a sedem zostávajúcich potom na pohyb vo vnútri.

Zaznamenať tak môžeme napríklad beh, cyklistiku, turistiku, triatlon, veslovací trenažér alebo plávanie, pri ktorom inteligentné hodinky zmerajú dokonca aj srdcový tep. Honor MagicWatch 2 teda neprekvapí vodotesnosťou 5 ATM, ktorá odolá všetkému okrem hlbšieho potápania. Pre začínajúcich aj skúsených bežcov je pre zmenu pripravených hneď 13 profesionálnych kurzov vrátane hlasového sprievodcu, ktorý je však dostupný iba v angličtine. Vedľa snímania srdcového tepu zákazníci určite ocenia aj funkciu VO2 Max ukazujúcu hodnotu maxima kyslíka, ktorý športovec zvládne využiť (súvisí s celkovou kondíciou).

honor magic watch 2; chytré hodinky; smartwatch; nositelná elektronika; wearables
Smart hodinky Honor MagicWatch 2 vo variante 42 mm.

Tep srdca, stres a spánok. MagicWatch 2 vás postrážia

Honor MagicWatch 2 je produktom dcérskej spoločnosti Huawei, a pochopiteľne tak využívajú úplne rovnaké aplikácie. Analýzu spánku zaisťuje HUAWEI TruSleep™2.0, ktorý dokonca zvláda diagnostikovať šesť bežných typov porúch spánku a ponúkne aj viac ako 200 odporúčaní pre lepší spánok.

O monitorovanie srdcového tepu 24/7 sa zase stará HUAWEI TruSeen 3.5™, ktorý upozorní na akékoľvek neštandardné výkyvy. Pre mobilné telefóny s Androidom je potom pripravená tiež funkcia HUAWEI TruRelax™ pre nepretržité zaznamenávanie psychickej aj fyzickej záťaže organizmu. Všetky dáta o našom zdraví potom môžeme na smartfóne synchronizovať s aplikáciou Huawei Health, ktorá podporuje ako iOS, tak Android.

honor magic watch 2; smart hodinky; smartwatch; nositeľná elektronika; wearables
Smart hodinky Honor Magic Watch 2 sú vybavené čipom Kirin A1

Honor MagicWatch 2 – špecifikácie, dostupnosť a cena

Médiá aj zákazníci si rýchlo všimli, že Honor MagicWatch 2 sa nečakane podobajú hodinkám Huawei Watch GT 2, ktoré sú vlastne od rovnakej spoločnosti. Totožné sú veľkosťou puzdier a displejov, rozlíšením aj typom panelu. Úplne zhodná je aj výdrž, čip, Bluetooth 5.1, vodotesnosť 5 ATM, všetky aplikácie a okrem remienka tiež celkový dizajn. Sú tieto hodinky tak dokonalé, že už ich nie je možné vylepšiť, alebo výrobca jednoducho nič nové nevymyslel? To necháme na zváženie čitateľa.

Prvá vlna predaja smartwatch Honor MagicWatch 2 započne už 12. decembra 2019 v 20 štátoch po celom svete. A zatiaľ čo napríklad Spojené štáty, Švédsko alebo Slovensko sa hodiniek nedočkajú, Česká republika v onom dátume inteligentné hodinky získa. Odporúčaná cena začína na 179 eurách pri 42 mm verzii a 189 eurách pri väčšej, 46 mm veľkosti.

Na výber je pritom z niekoľkých spracovaní. Pri 46 mm máme na výber z Charcoal Black (čierne telo, čierny remienok) a Flax Brown (strieborné telo, hnedý remienok). 42 mm variant sa pre zmenu vyrába v Agate Black (čierne telo aj remienok) a Sakura Gold (zlaté telo aj remienok). Zatiaľ nemáme správy o tom, či v SR budú všetky verzie, je to ale vysoko pravdepodobné.

Honor Magic Watch 2 odhaľujú dizajn

Informácie o chystanej novinke Honor Magic Watch 2 sa v poslednej dobe začínajú hromadiť. Po skoršom zverejnení náčrtu smart watch, ktorý potvrdil okrúhly displej a veľkosť 46 mm, sme sa dočkali odhalenia dátumu predstavenia a nakoniec aj prvých reálnych fotografií produktu. Z nich je v podstate už na prvý pohľad zrejmé, že smart hodinky Honor Magic Watch 2 zachovávajú dizajn svojho predchodcu a nepúšťajú sa do žiadnych radikálnych zmien.

Len niekoľko hodín pred vydaním tohto textu navyše server TechRadar získal hneď tri fotografie, ktoré vzhľad a spracovanie hodiniek podrobne odhaľujú. Honor Watch Magic 2 sú na rozdiel od prvého modelu sfarbené do odtieňov čiernej. Zjednotený bol tiež nápis na prednej strane, kde bielu a červenú vystriedala bielosivá. Hodinky vďaka tomu pôsobia moderne, minimalisticky a predovšetkým štýlovo. TechRadar však zároveň uznáva, že k dispozícii nakoniec môžu byť aj ďalšie farebné varianty, o ktorých zatiaľ jednoducho nevieme. Tiež prvý model je napokon k dispozícii hneď v troch farebných verziách.

honor magic watch 2; smart hodinky; smartwatch; nositeľná elektronika; wearables
Už skôr zverejnený náčrt smart hodiniek Honor Magic Watch 2.

Nové ovládanie a výkonný procesor?

Niektoré špekulácie hovoria o novom type ovládania, v ktorom by svoju úlohu mali zohrať tiež bočné tlačidlá. Z hľadiska výkonu by potom inteligentné hodinky Honor Magic Watch mali byť vybavené moderným procesorom Kirin A1. Ten bol pritom odhalený až v septembri a pochváliť sa môže napríklad podporou Bluetooth 5.1 alebo Bluetooth LE 5.1. Žiadne z uvedených informácií však zatiaľ nie sú oficiálne potvrdené, a v tejto chvíli tak ide o číre špekulácie.

Spoločnosť Honor na trh síce uviedla už niekoľko fitness náramkov, avšak na poli smartwatch zostávajú spomínané Honor Magic Watch úplne osamotené. O to viac si zrejme výrobca dá záležať na druhom modeli, na ktorom záleží jeho povesť v tomto segmente.

honor magic watch 2; smart hodinky; smartwatch; nositeľná elektronika; wearables
Fotografia Honor Magic Watch 2 zverejnené serverom Techradar.com.

Hoci o smartwatch Honor MagicWatch 2 nevieme prakticky nič, ich vzhľad dokáže skutočne zaujať. Na ďalšie podrobnosti si však budeme musieť počkať do ďalších únikov, prípadne do 26. novembra, kedy majú byť MagicWatch 2 oficiálne odhalené. Zatiaľ si môžete prezrieť našu aktuálnu ponuku prostredníctvom zeleného tlačidla nižšie.

Zdroje: TechRadar, Gizmochina

i Mohlo by vás zaujímať

Smart watch Honor MagicWatch 2 sú výbornými hodinkami v každom ohľade. Vydarený dizajn, AMOLED displej s vysokým rozlíšením, dlhá výdrž, vodotesnosť či rad štandardných aj nadštandardných funkcií. To všetko je pritom k dispozícii za relatívne nízku cenu, a rozhodne tak ide o jeden z najatraktívnejších modelov na trhu. Škoda len, že sa smart hodinky viac nelíšia od veľmi podobného modelu Huawei Watch GT 2.

Na vašom súkromí nám záleží

My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.

Viac informácií
Rozumiem Podrobné nastavenia Odmietnuť všetko
P-DC1-WEB16