Zdravie Extrifit
Zdravie Extrifit vieme doručiť už v deň objednávky! Stačí, aby bol vybraný tovar na sklade. Vytvorte si objednávku z pohodlia domova a nechajte si ju doručiť na vašu adresu, do AlzaBoxu alebo do jednej z našich pobočiek. Prečo ešte nakupovať na Alza.sk?
Pokračovať
Všetko z 72
Extrifit Agrezz 20× 20,8 g orange
Super cena
30,90 €
Ušetríte 1,60 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Predtréningovka – low carb, low sugar a vegan, neobsahuje konzervanty, laktózu, lepok, pridaný cukor a palmový olej, vo forme prášku, príchuť pomaranč, 20 kusov v balení, celková...
Extrifit Tribulus 90 % Terrestris 100 kapsúl
15,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Anabolizér – Tribulus terrestris, tablety, 100 cps, bez príchuti, hmotnosť 100 g - 0,16 €/ks
Extrifit Agrezz 20× 20,8 g mango – pineapple
30,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Predtréningovka – low carb, low sugar a vegan, neobsahuje konzervanty, laktózu, lepok, pridaný cukor a palmový olej, vo forme prášku, príchuť mango, 20 kusov v balení, celková...
Extrifit Agrezz 20× 20,8 g wild strawberry & mint
30,90 €
Na sklade 4 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Predtréningovka – low carb, low sugar a vegan, neobsahuje konzervanty, laktózu, lepok, pridaný cukor a palmový olej, vo forme prášku, príchuť jahoda a mäta, 20 kusov v balení,...
Extrifit Hellnox 620 g, orange
Super cena
26,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Predtréningovka – vo forme prášku, príchuť pomaranč, celková hmotnosť 620 g, skladujte v teplote od 0 do 25 °C - 43,39 €/1 kg
Extrifit Arginine AKG 1000 mg, 100 kapsúl
Super cena
11,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Aminokyseliny – L-arginín alfa-ketoglutarát, 1000 mg v 1 kapsule, rýchla vstrebateľnosť, bez príchuti, 100 kapsúl - 0,12 €/ks
Extrifit Crea Monohydrate 400 g
19,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kreatín monohydrát – mikronizovaný, bez príchuti, v prášku, celková hmotnosť 400 g - 49,75 €/1 kg
Extrifit Elastor 150 kapsúl
Super cena
32,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kĺbová výživa – kombinácia kyseliny hyalurónovej (200 mg), kolagénu typu II (200 mg), chondroitín sulfátu (1500 mg), glukozamín sulfátu (1500 mg), MSM (1500 mg), vitamínu C (200...
Extrifit V 52 Vita Complex Forte, 60 tabliet
Super cena
20,90 €
Ušetríte 0,68 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Multivitamín – multivitamínová a multiminerálová formula obsahujúca 52 aktívnych látok vytvorená špeciálne pre osoby s vysokou fyzickou a psychickou záťažou a pre výkonnostných a...
Extrifit Agrezz 20× 20,8 g raspberry
30,90 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Predtréningovka – low carb, low sugar a vegan, neobsahuje konzervanty, laktózu, lepok, pridaný cukor a palmový olej, vo forme prášku, príchuť malina, 20 kusov v balení, celková...
Extrifit BCAA 1800 mg 2 : 1 : 1 150 tbl
Super cena
19,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Aminokyseliny – BCAA, vo forme tabliet, bez príchuti - 0,13 €/ks
Extrifit Creatine Germany 300 g
23,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kreatín monohydrát – creapure, bez príchuti, v prášku, celková hmotnosť 300 g, skladovacia teplota do 25 °C - 79,67 €/1 kg
Extrifit 100 % Pure Citrulline 300 g orange
19,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Aminokyseliny – citrulín, použitie pred tréningom, pomaranč - 66,33 €/1 kg
Extrifit Break! Protein Food, 900 g, kokos
Zľavnené -4 %
22,90 €
23,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Proteínová kaša , obsah kalórií 90,94 kcal na 100 g, obsah bielkovín 25 g na 100 g - 25,44 €/1 kg
Extrifit 100 % Pure Citrulline 300 g natural
19,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Aminokyseliny – citrulín, použitie pred tréningom, bez príchuti - 66,33 €/1 kg
Extrifit Actinox 620 g oranžová
31,90 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Predtréningovka – vo forme prášku, príchuť pomaranč, celková hmotnosť 620 g - 51,45 €/1 kg
Extrifit HMB Power 180 cps
16,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Anabolizér – HMB, na užitie po tréningu, bez príchuti
Extrifit Hardcore Gain 21 3 000 g chocolate
41,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Gainer – príchuť: čokoláda, obsah bielkovín 21 %, energetická hodnota 83,41 kcal/100 g, hmotnosť balenia 3000 g - 13,97 €/1 kg
Extrifit Fatall Fat Burner, 130 kapsúl
30,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Spaľovač tukov – komplexný, v kapsulách, bez príchuti, 130 tabliet/kapsúl - 0,24 €/ks
Extrifit BCAA 2:1:1 Pure 240 cps
16,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Aminokyseliny – obsahujú vetvené aminokyseliny L-leucín, L-valín a L-izoleucín - 0,07 €/ks
Extrifit Flexain 1 000 ml orange
18,90 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kĺbová výživa - kolagénne peptidy (5000 mg), MSM (2000 mg), glukosamín sulfát (1500 mg), chondroitín sulfát (800 mg), kyselina hyalurónová (20 mg), prolín (500 mg), glycín (500 mg)...
Extrifit Break! Protein Food, 900 g, čokoláda
Zľavnené -4 %
22,90 €
23,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Proteínová kaša , obsah kalórií 348,94 kcal na 100 g, obsah bielkovín 25 g na 100 g - 25,44 €/1 kg
Extrifit Actinox 620 g cherry
30,90 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Predtréningovka – vo forme prášku, príchuť višňa, celková hmotnosť 620 g - 49,84 €/1 kg
Extrifit Arginine 1000 mg, 90 kapsúl
Super cena
11,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Aminokyseliny – L-arginín, 1 000 mg v 1 kapsule, neobsahuje spojivá, 90 kapsúl - 0,13 €/ks
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Lékárna a zdraví
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Egészségmegőrzés