FINISH
We can deliver FINISH products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 63
FINISH Dishwasher Cleaner Lemon 250 ml DUO
Amazing Deal
5.49 €
Save 0.76 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Cleaner - double pack (2x 250 ml), removes grease and limescale, extends the life of the dishwasher - 2.75 €/pcs - from 10.98 €/1 l
FINISH Rinse & Shine Lemon Rinse Aid 800ml
Amazing Deal
5.59 €
Save 1.60 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Rinse Aid - for shine and protection of dishes, with lemon scent - 6.99 €/1 l
FINISH Dishwasher Cleaner 250 ml DUO
Amazing Deal
5.49 €
Save 0.76 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Cleaner - double pack (2x 250 ml), removes grease and limescale, extends the life of the dishwasher - 10.98 €/1 l
FINISH Quantum All in 1 Lemon Sparkle 120 pcs
18.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Tablets - combined, Finish Quantum, 120 pc(s) in package - 0.16 €/1 pc(s)
FINISH Quantum All in 1 Lemon Sparkle 150 pcs
27.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Tablets - gel, Finish Quantum, 150 pc(s) in package - 0.19 €/1 pc(s)
FINISH Salt 4 kg
Amazing Deal
5.19 €
Save 0.60 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Salt regenerative, prevents limescale build-up, softens water - 1.30 €/1 kg
FINISH Shine&Dry Regular 800 ml
5.09 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Rinse Aid - for shine and protection of dishes - 6.36 €/1 l
FINISH PowerPowder powder lemon 1,2 kg
Amazing Deal
6.09 €
Save 8.40 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Detergent for everyday dishwashing cleanliness - 5.08 €/1 kg
FINISH Freshener Lemon & Lime Easy Clip
Great price
3.79 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Freshener You can buy min. 2 pc - 0.06 €/1 Cycle
FINISH 0% Dishwasher Gel 900 ml
Great price
9.19 €
Save 0.76 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Gel - for perfect cleanliness and shine, 0,9 l - 10.21 €/1 l
FINISH Ultimate All in 1 Lemon Sparkle 120 pcs
Amazing Deal
25.90 €
Save 4.69 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Tablets - gel, Finish Ultimate Plus, 120 pc(s) in package - 0.22 €/1 pc(s)
Finish Ultimate Plus All in 1 Lemon, 90 pcs
22.89 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Tablets - gel, Finish Ultimate Plus, 90 pc(s) in package - 0.25 €/1 pc(s)
FINISH Quantum All in 1 Starter Pack
20.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toiletry Set dishwasher contains: FINISH Quantum All in One Lemon Sparkle 60pcs, FINISH Shine & Dry Rinse Aid Lemon 400ml, FINISH Dishwasher Cleaner Lemon 250ml, FINISH Freshener...
FINISH The best for your dishwasher
18.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toiletry Set contains: 2x FINISH Salt 1,5 kg, FINISH Shine&Dry Lemon Polish 800 ml, 2x FINISH Odor Stop Easy Clip, FINISH Dishwasher Cleaner 250 ml, FINISH Dishwasher cleaning...
FINISH Quantum Ultimate 80 pcs
19.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Tablets - combined, All in 1, 80 pc(s) in package - 0.25 €/1 pc(s)
FINISH Dishwasher cleaning capsules 3 pcs
3.79 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Cleaner effectively removes grease and limescale, cleans the filter, rotary arms and waste - 1.26 €/pcs
FINISH Dishwasher Cleaner Lemon 250 ml
Great price
3.39 €
Save 0.20 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Cleaner - removes grease and limescale, prolongs the life of the dishwasher, with citrus aroma - 13.56 €/1 l
FINISH Salt 1,5 kg
Amazing Deal
2.09 €
Save 0.56 €
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Salt regenerative, prevents limescale build-up, softens water - 1.39 €/1 kg
FINISH Quantum All in 1 Lemon Sparkle 100 pcs
24.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Tablets - gel, Finish Quantum, 100 pc(s) in package - 0.25 €/1 pc(s)
FINISH Ultimate All in 1 Plus Lemon 35 pcs
Great price
12.89 €
Save 0.70 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Tablets - combined, All in 1 and Finish Ultimate Plus, 35 pc(s) in package - 0.37 €/1 pc(s)
FINISH Ultimate All in 1 Lemon Sparkle 50 pcs
Amazing Deal
12.90 €
Save 5.09 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Tablets - gel, All in 1, 50 pc(s) in package - 0.26 €/1 pc(s)
FINISH Ultimate Plus All in 1, 54 pcs
Amazing Deal
16.90 €
Save 2.59 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Tablets - gel, Finish Ultimate Plus, 54 pc(s) in package - 0.31 €/1 pc(s)
FINISH Ultimate All in 1 Plus Lemon 120 pcs
31.19 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Tablets - combined, All in 1 and Finish Ultimate Plus, 120 pc(s) in package - 0.26 €/1 pc(s)
FINISH Ultimate Hygiene+ Lemon 2× 1 l
17.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Gel - for perfect cleanliness and shine, 2 l - 8.95 €/mytí - from 8.95 €/1 l