Drugstore sale
- The offer is valid from September 28th, 2026, to October 4th, 2026, and applies to selected products listed on this page.
All from 168
JAR Platinum Lemon XXL 125pcs
32.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Tablets - combined, Jar Platinum, 125 pc(s) in package - 0.26 €/1 pc(s)
ARIEL Mountain Spring 70 pcs
24.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Capsules all-purpose, for colour and white, removes stains while washing, preserves fabric softness and for routine maintenance, 70 pc(s) in package - 0.36 €/1 pc(s)
JAR Platinum Lemon 375 pcs
80.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Tablets - combined, Jar Platinum, 375 pc(s) in package - 0.22 €/1 pc(s)
ARIEL Mountain Spring 140 pcs
45.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Capsules all-purpose, for colour and white, removes stains while washing, preserves fabric softness and for routine maintenance, 140 pc(s) in package - 0.33 €/1 pc(s)
ARIEL Extra Clean 60 pcs
from
15.22 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Capsules all-purpose, for colour and white, removes stains while washing and for routine maintenance, 60 pc(s) in package - from 0.39 €/1 pc(s)
LENOR Spring Awakening 2×1,239 l (118 washes)
Great price
from
8.07 €
Save 0.60 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fabric Softener - characteristics: makes ironing easier, preserves fabric softness, softens laundry and for routine maintenance, fresh fragrance, 118 Washes washes, volume of...
JAR Platinum Plus Lemon 102 pcs
28.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Tablets - combined, Jar Platinum Plus, 102 pc(s) in package - 0.28 €/1 pc(s)
JAR Platinum Lemon 240pcs
51.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Tablets - combined, All in 1 and Jar Platinum, 240 pc(s) in package - 0.22 €/1 pc(s)
ARIEL Sensitive 4,5 l (100 washes)
from
21.33 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Gel - suitable for colour and white clothing, removes stains while washing, for sensitive skin and allergy sufferers, for regular washing, 100 wash cycles, volume 4500 ml...
ARIEL Mountain Spring 4,5 l (100 washes)
from
21.23 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Gel - suitable for colour and white clothing, removes stains while washing, for regular washing, 100 wash cycles, volume 4500 ml - from 0.21 €/pcs - from 5.53 €/1 l
ARIEL Sensitive 2×4.5 l (200 washes)
44.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Gel - suitable for colour and white clothing, removes stains while washing, for sensitive skin and allergy sufferers, for regular washing, 200 wash cycles, volume 9000 ml...
JAR Platinum Plus Lemon 204 pcs
51.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Tablets - combined, All in 1 and Jar Platinum Plus, 204 pc(s) in package - 0.25 €/1 pc(s)
ARIEL Mountain Spring 2×4,5 l (200 washes)
43.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Gel - suitable for colour and white clothing, removes stains while washing, for regular washing, 200 wash cycles, volume 9000 ml - 0.22 €/pcs - from 4.88 €/1 l
ARIEL+ Fresh Air 5,5 kg (100 washes)
26.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Powder - all-purpose, for colour and white, removes stains while washing, preserves fabric softness and for routine maintenance, from the Czech Republic, number of...
ARIEL colour 5,5 kg (100 washes)
26.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Powder - all-purpose, for colour, removes stains while washing, maintain colour intensity and for routine maintenance, from the Czech Republic, number of washes: 100...
JAR Platinum Plus Lemon 88 pcs
29.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Tablets - combined, Jar Platinum Plus, 88 pc(s) in package - 0.34 €/1 pc(s)
LENOR Fresh Air Fresh Wind 1,204 l (86 washes)
from
8.07 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fabric Softener - characteristics: preserves fabric softness and for routine maintenance, fresh fragrance, 86 Washes washes, volume of 1204 ml - from 0.09 €/washing -...
JAR Platinum Plus Lemon 352 pcs
81.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Tablets - combined, Jar Platinum Plus, 352 pc(s) in package - 0.23 €/1 pc(s)
JAR Platinum Plus Lemon 176 pcs
46.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Tablets - combined, Jar Platinum Plus, 176 pc(s) in package - 0.27 €/1 pc(s)
JAR Platinum Plus 30 Minute Miracle 100 pcs
35.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Tablets - combined, Jar Platinum Plus, 100 pc(s) in package - 0.36 €/1 pc(s)
LENOR Sensitive 1,239 l (59 washes)
5.29 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fabric Softener - characteristics: for allergy sufferers, preserves fabric softness and for routine maintenance, fresh fragrance, 59 Washes washes, volume of 1239 ml -...
LENOR Unstoppables Fresh 495 g (41 washes)
from
8.91 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Laundry Scent Beads pour into your washing machine before washing and give your laundry an intense fragrance fresh fragrance. - from 0.22 €/washing - from 24.04 €/1 kg
ARIEL Alpine Fresh 4,4 kg (80 washes)
22.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Powder - all-purpose, for colour and white, removes stains while washing, protection against loss of shape and for routine maintenance, from the Czech Republic, number...
LENOR Gold Orchid & Vanilla 735 g (61 washes)
23.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Laundry Scent Beads pour into your washing machine before washing and give your laundry an intense fragrance floral and fresh fragrance. - 0.39 €/praní - from 32.52 €/1 kg