Drugstore sale
- The offer is valid from September 28th, 2026, to October 4th, 2026, and applies to selected products listed on this page.
All from 166
ARIEL Spring Awakening 60 pcs
24.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Capsules all-purpose, for white and black, removes stains while washing, preserves fabric softness and for routine maintenance, 60 pc(s) in package - 0.42 €/praní -...
JAR Platinum Plus 30 Minute Miracle 200 pcs
63.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Tablets - combined, Jar Platinum Plus, 200 pc(s) in package - 0.32 €/1 pc(s)
LENOR Unstoppables Scent Of Ariel 495 g (41 washes)
15.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Laundry Scent Beads pour into your washing machine before washing and give your laundry an intense fragrance floral and fresh fragrance. - 0.39 €/washing - from 32.12 €/1 kg
LENOR Sensitive 6 × 1,239 l (354 washes)
24.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fabric Softener - characteristics: for allergy sufferers, preserves fabric softness and for routine maintenance, fresh fragrance, 354 Washes washes, volume of 7434 ml -...
JAR Platinum Plus Lemon 150 pcs
42.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Tablets - combined, Jar Platinum Plus, 150 pc(s) in package - 0.29 €/1 pc(s)
LENOR Spring Awakening 495 g (41 washes)
15.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Laundry Scent Beads pour into your washing machine before washing and give your laundry an intense fragrance floral and fresh fragrance. - 0.39 €/washing - from 32.12 €/1 kg
LENOR Spring Awakening 2 × 495 g + Unstoppables Fresh 2 × 495 g (164 washes)
54.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Laundry Scent Beads pour into your washing machine before washing and give your laundry an intense fragrance fresh fragrance. - 27.73 €/1 kg
LENOR Spring Awakening 1,239 l (59 washes)
5.29 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fabric Softener - characteristics: preserves fabric softness and for routine maintenance, fresh fragrance, 59 Washes washes, volume of 1239 ml - 0.09 €/washing -...
LENOR Floral Bouquet 2×987 ml (94 washes)
from
8.07 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fabric Softener - characteristics: makes ironing easier, preserves fabric softness, softens laundry and for routine maintenance, floral fragrance, 94 Washes washes, volume of...
LENOR Gold Orchid & Vanilla 495 g (41 washes)
15.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Laundry Scent Beads pour into your washing machine before washing and give your laundry an intense fragrance floral and fresh fragrance. - 0.39 €/washing - from 32.12 €/1 kg
JAR Platinum Plus 30 Minute Miracle 82 pcs
32.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Tablets - combined, Jar Platinum Plus, 82 pc(s) in package - 0.40 €/1 pc(s)
LENOR Fresh Air Pink Blossom 1,064 l (76 washes)
8.39 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fabric Softener - characteristics: preserves fabric softness and for routine maintenance, floral fragrance, 76 Washes washes, volume of 1064 ml - 0.11 €/washing -...
ARIEL Colour 85 pcs
25.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Capsules all-purpose, for colour, removes stains while washing, maintain colour intensity and for routine maintenance, 85 pc(s) in package - 0.30 €/1 pc(s)
LENOR Spring Awakening 6 × 1,239 l (354 washes)
24.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fabric Softener - characteristics: preserves fabric softness and for routine maintenance, fresh fragrance, 354 Washes washes, volume of 7434 ml - 3.35 €/1 l
JAR Platinum Plus Lemon 65 pcs
from
19.32 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Tablets - combined, Jar Platinum Plus, 65 pc(s) in package - from 0.35 €/1 pc(s)
JAR Platinum Plus 30 Minute Miracle 54 pcs
from
17.30 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Tablets - combined, Jar Platinum Plus, 54 pc(s) in package - from 0.42 €/1 pc(s)
ARIEL + Ultra Oxi Effect 4,4 kg (80 washes)
24.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Powder - all-purpose, for white and black, removes stains while washing and for routine maintenance, from the Czech Republic, number of washes: 80 Washes, 4400 g -...
JAR Platinum Lemon 73 pcs
from
18.77 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Tablets - combined, Jar Platinum, 73 pc(s) in package - from 0.30 €/1 pc(s)
ARIEL Mountain Spring 44 pcs
16.90 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Capsules all-purpose, for colour and white, removes stains while washing, preserves fabric softness and for routine maintenance, 44 pc(s) in package - 0.38 €/1 pc(s)
LENOR Sensitive 1,491 l (71 washes)
6.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fabric Softener - characteristics: for allergy sufferers, preserves fabric softness, for routine maintenance and sensitive skin, fresh fragrance, 71 Washes washes, volume of...
ARIEL Alpine Fresh 3,465 kg (63 washes)
16.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Powder - all-purpose, for colour, white and black, removes stains while washing, protection against loss of shape and for routine maintenance, from the Czech Republic,...
LENOR Fresh Air Tropical Sunset 1,064 l (76 washes)
8.39 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fabric Softener - characteristics: preserves fabric softness and for routine maintenance, fruit fragrance, 76 Washes washes, volume of 1064 ml - 0.11 €/washing -...
JAR Platinum Plus Lemon 71 pcs
24.90 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Tablets - combined, Jar Platinum Plus, 71 pc(s) in package - 0.35 €/1 pc(s)
LENOR Unstoppables Fresh 735 g (61 washes)
23.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Laundry Scent Beads pour into your washing machine before washing and give your laundry an intense fragrance fresh fragrance. - 0.39 €/praní - from 32.52 €/1 kg