Obnoviť stránku

Corsair HX750i

-18%
187,90 €
154,24 €
128,53 € bez DPH

Corsair HX750i


Corsair HX750 sa chváli vysokou účinnosťou až 92 %. Zdroj je určený pre používateľov vyžadujúcich vysoký výkon a perfektnú kvalitu vyhotovenia, ale pritom za menšie množstvo peňazí. Využijete ho na napájanie náročných počítačových zostáv s viacjadrovými procesormi a výkonnými grafickými kartami.


Zdroj je plne pod vašou kontrolou

Corsair HX750 môžete s dodávaným káblom pripojiť priamo do portu USB na vašej základnej doske. Potom už stačí len stiahnuť a nainštalovať softvér Corsair Link Dashboard a okamžite získate jedinečné schopnosti monitorovania a ovládania. Sledovať možno výkonový vstup a výstup, účinnosť, rýchlosť ventilátora a internú teplotu - všetko priamo z aplikácie pre operačný systém Microsoft Windows. Ak ste však pokročilejší používateľ, môžete sa pustiť aj do nastavenia a úprav rýchlostných profilov ventilátora alebo ďalších volieb.

Vyhotovenie je úplne bez kompromisov


Corsair HX750 disponuje certifikáciou 80 Plus Platinum. To znamená, že spotrebuje menej elektrickej energie a vyžaruje oveľa menej odpadového tepla. Vďaka tomu nielenže môžete v dlhodobom horizonte ušetriť svoju peňaženku, ale zároveň spoľahlivými dodávkami energie predĺžiť životnosť napájaných komponentov. Extrémne vysoká účinnosť prináša ešte jednu významnú výhodu - tichú prevádzku. Ventilátor s tepelnou reguláciou otáčok sa pri nízkom zaťažení netočí dokonca vôbec, čo je skvelá správa pre všetkých milovníkov ticha.


Prípojné miesta pre kabláž

Modulárna kabeláž dotiahnutá k maximálnej spokojnosti

Kompletná modularita zdroja znamená, že nemusíte mať v skrini žiadny kábel, ktorý aktuálne nevyužívate. Odnímateľné káble navyše zaujmú na prvý pohľad svojímtenkým profilom maximálne uľahčujúcim ich skrytie za základnú dosku. Výsledkom je oveľa lepšia vnútorná organizácia skrine a neporovnateľne efektívnejšie chladenie.

4,5
hodnotilo 11 zákazníkov
50+
zákazníkov už zakúpilo
80 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Typ zásuvky

Lokalizačná hláška UK

Výkon a formát

Výkon 750 W
Formát ATX
Verzia ATX 2.4
Modulárnosť plne

Výbava

Výbava a funkcie Odpojiteľné káble, Aktivny PFC, Tepelná regulácia otáčok, Sieťový vypínač, Zero RPM režim

Účinnosť

Certifikácia 80 PLUS Platinum

Konektory

Konektory ATX 20+4 pin, CPU 8pin / 4+4pin, Floppy 4pin, Molex 4pin, PCI-E 8pin / 6+2pin, SATA 15pin
PCI Express 8pin/6+2pin 4ks
Počet Serial ATA 15-pin 12×
Počet Molex HDD 4-pin
Počet Molex FDD 4-pin

Chladenie

Rozmery

Šírka 150 mm (15 cm)
Výška 86 mm (8,6 cm)
Hĺbka 180 mm (18 cm)
Kód:  UY006t1
Záruka: 120 mesiacov
Produktové číslo:  CP-9020072-EU
Odkazy: Stránky výrobcu
P-DC1-WEB21