Obnoviť stránku

Naše predajne zostávajú otvorené a obslúžime všetkých zákazníkov. Viac informácií o aktuálnych opatreniach nájdete tu.

Concept RK4140 - Rýchlovarná kanvica sklenená 1,7 l

Akciová cena
14,60 €
12,17 € bez DPH

Concept RK4140 - Rýchlovarná kanvica sklenená 1,7 l

Hľadáte kvalitnú a pritom dizajnovo prepracovanú rýchlovarnú kanvicu? Potom je pre vás rýchlovarná kanvica Concept RK4140 ako stvorená. Kanvica je vyrobená z kvalitného tvrdeného a zdravotne neškodného bórosilikátového skla, ktoré je odolné voči vysokým teplotám. Údržba kanvice je naozaj jednoduchá a rýchla. Na tele rýchlovarnej kanvice sa nachádza ukazovateľ vodnej hladiny a svetelná kontrolka činnosti. Vyberateľný filter zachytí prípadné usadeniny a dvojitý bezpečnostný systém sa postará o vašu bezpečnosť.


Bórosilikátové sklo

1,7 L

Ľahká údržba


Kľúčové vlastnosti rýchlovarnej kanvice RK4140

  • Rýchlovarná kanvica RK4140 vyrobená z kvalitného tvrdeného a zdravotne neškodného bórosilikátového skla
  • V priebehu chvíľky pripravíte dostatok vody
  • Množstvo vody máte pod kontrolou vďaka vodoznaku
  • Údržba kanvice je naozaj ľahká a rýchla
  • Zabudované tlačidlo vám umožní ľahko otvoriť veko
  • Široké hrdlo pre ľahké nalievanie vody
  • Vyberateľný filter dokáže zachytiť usadeniny
  • Plne otočný podstavec s priestorom na uskladnenie kábla
  • Dvojnásobný bezpečnostný systém

Ideálny pomocník pre kuchyne

Výkonná rýchlovarná kanvica Concept RK4140 sa stane neoddeliteľnou súčasťou vašej kuchyne. Uchváti vás svojím elegantným vzhľadom s modrým podsvietením. Objemná kanvica pripraví vodu až pre 7 šálok. Concept RK4140 Je teda vhodná do každej domácnosti. V priebehu chvíľky budete mať pripravenú vodu na čaj či kávu.

Kanvica Concept je vyrobená z bórosilikátového skla

Rýchlovarná kanvica RK4140 je vyrobená z kvalitného, tvrdeného a zdravotne neškodného bórosilikátového skla. Toto sklo je odolné voči vysokým teplotám a zároveň netvorí žiadne škvrny. Údržba kanvice Concept je tak naozaj jednoduchá a rýchla.

Ľahká a rýchla údržba kanvice Concept

Rýchlovarná kanvica Concept RK4140 je vybavená tlačidlom, ktoré vám umožní ľahko otvoriť veko. Široké hrdlo je prispôsobené tak, aby sa vám kanvica prakticky plnila vodou. Hladké dno s vyberateľným filtrom vám uľahčí následnú údržbu kanvice Concept. Vyberateľný filter dokáže zachytiť usadeniny, ktoré sa môžu v kanvici usadiť. Podľa potreby ho potom môžete ľahko vyčistiť. Ďalším benefitom rýchlovarnej kanvice je plne otočný podstavec s priestorom na uskladnenie kábla, na ktorý môžete kanvicu postaviť z akéhokoľvek uhla.

Bezpečnosť na prvom mieste

O vašu bezpečnosť sa stará dvojnásobný bezpečnostný systém rýchlovarnej kanvice Concept RK4140. Kanvica sa automaticky vypne, keď voda dosiahne bod varu alebo v prípade, že ju omylom zapnete prázdnu, čím nedochádza k jej poškodeniu. Kanvica ponúka aj ďalšie zabezpečenie v podobe protišmykových nožičiek, ktoré zabránia akémukoľvek nežiaducemu pohybu. Hlavný spínač slúži tiež ako kontrolka činnosti, ktorá sa rozsvieti vždy, keď je kanvica Concept zapnutá.


Parametre a špecifikácia

Materiál

Materiál sklo

Vlastnosti

Objem 1,7 l
Vlastnosti a funkcie Automatické otváranie veka, Automatické vypnutie, Filter, Kontrolka prevádzky, Otočná základňa, Skrytá špirála, Ukazovateľ vodnej hladiny, Úložný priestor pre kábel
Príkon 2 200 W
Typ filtra Vyberateľný

Farba

Farba Čierna
Kód:  CONRK733
Záruka: 24 mesiacov (IČO 12)
Produktové číslo:  RK4140
Odkazy: Stránky výrobcu
P-DC1-WEB29