Obnoviť stránku

ASUS GT1030-SL-2G-BRK

Na sklade 5 ks
€80,90
€67,42 bez DPH

Chcete svoju novú zostavu obohatiť o cenovo priaznivú a pritom výkonnú grafickú kartu? Potom siahnite po modeli ASUS GT1030-SL-2G-BRK. Ten je totiž vybavený dostatočne veľkou pamäťou na to, aby vám poskytol pokiaľ možno čo najlepší herný zážitok vo vysokom rozlíšení. Na výkonnostný vrchol túto kartu dostane špičkové pasívne chladenie, ktoré má za úlohu efektívne znížiť teplotu karty, čím zvýši jej výkon a predĺži životnosť.

Kľúčové vlastnosti

  • Grafická karta GeForce GT 1030 s modernou architektúrou Pascal
  • Ideálna na prácu s multimédiami aj na hranie v nižších detailoch
  • Efektívny systém chladenia umožňujúci dlhšiu životnosť a vyšší výkon
  • Kvalitné komponenty Super Alloy Power II znižujú nadmernú spotrebu energie
  • Konektory na všetky zobrazovacie zariadenia, ktoré potrebujete
  • Odolný pasívny ventilátor umožňujúci absolútne tichý chod

Kvalitný HW pod kapotou

V prvom rade sa karta môže pochváliť vysokým výkonom a efektivitou, ktorý má na starosti jadro s továrenskou frekvenciou 1 228 MHz. Tú však ľahko zvýšite pomocou softvéru GPU Tweak, v ktorom upravíte frekvenciu, napätia procesora a mnoho iného pomocou intuitívneho rozhrania. Frekvencia jadra je podporená pamäťou s kapacitou 2 GB bežiacou na frekvencii 3004 MHz. Jadro je zložené z celkom 384 výpočtových jednotiek, preto s prehľadom prekonáva slabšiu konkurenciu nielen výkonom, ale aj nízkou spotrebou a takisto pasívnym chladením. Vďaka nemu sa môžete spoľahnúť na absolútne tichý chod a bezproblémovú prevádzku. 

Stvorená pre multimédiá

Grafická karta ASUS sa vyznačuje kvalitným návrhom optimalizovaným na nepretržitú prevádzku. Benefity tohto návrhu určite využijete pri práci s multimédiami. ASUS GT1030-SL-2G-BRK oceníte nielen vďaka dlhej životnosti, ale aj kvôli prémiovým komponentom Super Alloy Power, sľubujúcim nízku výhrevnosť aj spotrebu energie. Samozrejme poteší prítomnosť žiadaných výstupov v podobe DVI-D i HDMI. Vskutku kompaktné rozmery karty zabezpečia, že skvele zapadne aj do malých skríň.

Použitie Multimédiá
Modelové označenie NVIDIA GeForce GT 1030
Frekvencia jadra 1 228 MHz
Frekvencia pamäte 3 004 MHz (3 GHz)
Šírka 17,3 cm
Výška 4 cm
Hĺbka 6,9 cm
Pre pripojenie k PC PCI Express x16 3.0
Počet výstupov 2
Verzia DirectX DirectX 12
Typ chladiča Pasívny
Veľkosť chladiča Jednoslotový
Kód:  ECGT1030a
Záruka: 36 mesiacov
Produktové číslo:  90YV0AT0-M0NA00
Odkazy: Stránky výrobcu