Obnoviť stránku

Sporáky, rúry a varné dosky

AutoRoast

Funkcia AutoRoast automaticky nastaví ideálnu teplotu mäsa, či už ide o kuracie, bravčové, hovädzie alebo rybu.

Pravý horúci vzduch

Flexi zóna

Flexi zóna umožňuje prepojenie dvoch varných zón do jednej veľkej plochy, čo oceníte hlavne pri varení vo veľkých hrncoch či pekáčoch.

3D horúci vzduch

Funkcia, ktoré aktivuje všetky vykurovacie telesá a ventilátor. Teplo je rovnomerne rozvedené do všetkých kútov rúry a umožňuje perfektné prepečenie zo všetkých strán.

Kruhové výhrevné teleso

Kruhové vykurovacie telesá sa používajú pre teplovzdušné rúry a zaisťujú rovnomerné prúdenie vzduchu.

Detský zámok

Detský zámok, čiže elektronické blokovanie tlačidiel, je bezpečnostná ochrana, ktorá po aktivácii zablokuje možnosť ovládania dosky. Nehrozí nechcené spustenie varných zón, preprogramovanie vami vybraného programu a ďalších nastavení malými deťmi.

Časovač

Časovač, alebo tiež Timer, je funkcia, ktorá umožňuje nastavenie doby, po ktorej uplynutí sa vybraná varná zóna automaticky vypne.

Teleskopické odsávače pár

Teleskopický odsávač pár je vďaka možnosti zasunutia ideálny do menších kuchýň. Štandardne sa vyrába v šírke 60 cm a 90 cm. Výsuvný odsávač má nižší výkon.

Spätná klapka odsávača pár

Spätná klapka sa používa pri režime odťahu. Vkladá sa na výstupné hrdlo digestora a pri odvode výparov priamo do komína zabraňuje prenikaniu studeného vzduchu zvonku do miestnosti.

Booster

Funkcia Booster zaručuje veľmi rýchly nábeh ohrevu vybranej varnej zóny na maximálnu teplotu. To vám príde zaručene vhod pri prudkom opekaní.

Hi-Light varné zóny

Funkcia Hi-Light dokáže zrýchliť nábeh prevádzkovej teploty varnej zóny. Vďaka tomu môžete začať variť už za tri sekundy. Hi-Light tiež predlžuje životnosť dosky a znižuje spotrebu energie.

Viacvrstvové sklo dvierok rúr

Viacvrstvové sklo dvierok slúži ako bezpečnostný prvok, ktorý zabraňuje popáleniu. Vďaka využitiu dvoj alebo trojvrstvového skla sa dvere rúry ohrejú maximálne na 70 °C, respektíve 55 °C.

Ukazovateľ zvyškového tepla

Sklokeramické dosky sú vybavené ukazovateľom zvyškového tepla, vďaka ktorému zistíte, či je doska ešte horúca.

Čistenie rúr pyrolýzou a katalýzou

Pyrolýza je spôsob čistenia, ktorého princíp spočíva v zahriatí na veľmi vysokú teplotu (až 500 °C) a spálenie mastnoty a nečistôt na prášok. Ten sa následne z rúry jednoducho vymetie.

Ventilátor rúry

Ventilátor umiestnený v zadnej stene rúry zabezpečuje cirkuláciu horúceho vzduchu, a tým rýchlejší ohrev. Vďaka turbíne zabudovanej okolo ventilátora je zabezpečený teplovzdušný ohrev. V teplovzdušnej rúre prepečiete potraviny v niekoľkých úrovniach naraz. Teplovzdušné rúry šetria elektrickú energiu.

Studené dvere rúry

Studené dvere slúžia ako bezpečnostný prvok rúr, ktorý zabraňuje popáleniu. Vďaka využitiu dvoj alebo trojvrstvového skla sa dvere rúry ohrejú maximálne na 70 °C, respektíve 55 °C.

Energetická trieda rúr

Energetická trieda označuje zaradenie do skupiny podľa energetickej náročnosti prevádzky spotrebiča. Pre jednoduchší výber slúži energetický štítok, ktorým je povinne označená každá rúra. V súčasnosti sa vyrábajú vstavané rúry v triedach A, A + a A + +.

Na vašom súkromí nám záleží

My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.

Viac informácií
Rozumiem Podrobné nastavenia
P-DC1-WEB11