Obnoviť stránku

Recenze operačních pamětí

ADATA XPG SPECTRIX D80 3200 MHz (RECENZIA A TESTY)

Poriadne herné PC sa dnes nezaobíde bez vysokofrekvenčného pamäťového kitu. XPG SPECTRIX D80 je najvyšší rad RAM od ADATA. V recenzii sme sa zamerali na herné testy ako PUBG, CS: GO a ďalšie. Aký vplyv majú tieto pamäte na FPS a na hladký priebeh hry?

G.SKILL Sniper X 3400 MHz – rýchle DDR4 pamäte pre AMD Ryzen (RECENZIA A TESTY)

AMD Ryzen sa nezaobíde bez rýchlych pamätí. Super voľbou je DDR4 pamäťový kit od známeho výrobcu G.SKILL v modeli Sniper X 3400 MHz CL16. Ako obstál v našej plejáde herných a pracovných benchmarkov? A prečo sú vlastne poriadne výkonné pamäte pre AMD platformy tak dôležité? Viac v našej recenzii!

G.Skill FlareX 3200 MHz, DDR4 pamäť pre AMD Ryzen (RECENZIA A TESTY)

Otestovali sme DDR4 pamäťový kit od renomovaného výrobcu G.SKILL, model FlareX 3 200 MHz CL14. Ako sa mu darilo v benchmarkoch? Ako dopadol v náročných PC hrách? A prečo sa AMD platformy bez výkonných DDR4 pamätí jednoducho nezaobídu? Dozviete sa v našej recenzii!

T-FORCE XTREEM 4000C18 (RECENZIA A TESTY)

Herné PC si zaslúži rýchle operačné pamäte. O to viac, ak to s hraním myslíte naozaj vážne, napríklad aj profesionálne. Aký vplyv má pamäťový kit T-FORCE XTREME operujúci na 4 000 MHz na FPS, vyťaženie grafickej karty a kvalitu snímkovej frekvencie? Viac v dnešnom teste.

Corsair Dominator Platinum 8 GB (2× 4 GB) 4 000 MHz (RECENZIA A TESTY)

4 000 MHz na DDR4 sa pomaly stáva štandardom, a keďže nám 5 000 MHz skoro klope na dvere, pozrieme sa na to, aký reálny prínos tak vysoké frekvencie majú a ako škálujú v hrách a pri bežnej práci. Dnes v podaní Corsair Dominator Platinum 4 000 MHz CL19.

HyperX Predator 3 600 MHz CL17 (RECENZIA A TESTY)

Túžite dostať z vášho herného PC úplné maximum? Pamäťový DDR4 kit HyperX Predator s XMP profilom na 3 600 MHz je tým správnym krokom. Zaujímajú vás rozdiely medzi 3600 MHz a 2400 MHz? V našej recenzii sme pamäť RAM testovali v benchmarkoch a PC hrách!

G.Skill TridentZ 3200 MHz CL16 RGB – majú pamäte RAM vplyv na výkon?

Kedysi dávno platilo, že frekvencia operačných pamätí nemá vplyv na výkon počítača. Je to však stále tak? V recenzii pamäťových modulov DDR4 TridentZ od slávneho výrobcu G.Skill si ukážeme, že pravda je možno už trochu inde. Pamäte RAM sme testovali na PC hrách a benchmarkoch.

P-DC1-WEB26