Obnoviť stránku
Aktuálna rýchlosť doručenia:
Alza predajne
Alzaboxy
Doručenie na adresu
Partnerské odberné miesta

0-1 deň
0-1 deň
0-2 dni
1-2 dni

Amazfit GTS 3 (RECENZIA) – hranatý fešák po tretíkrát

Aktualizované • Autor: Daniel Hlas

Rovnako ako v predchádzajúcich dvoch rokoch, aj tento rok sme sa dočkali predstavenia novej generácie elegantných smart hodiniek Amazfit GTS, tentoraz s číslovkou 3. Vylepšenie prichádza hneď v niekoľkých oblastiach, či už ide o famózny displej, rozšírenú ponuku funkcií, alebo predĺženú výdrž batérie. Prekvapivo nízka je aj cena, čím vyvstáva otázka, či pôjde o nový bestseller v cenovej kategórii okolo 150 €. Odpoveď na to priblíži nasledujúca recenzia.

Amazfit GTS 3 – recenzia

Amazfit GTS 3 – OBSAH

 1. Ultratenká konštrukcia so vzorovým remienkom
 2. Špičkový displej a 100 ciferníkov k tomu
 3. Poctivá ponuka funkcií
 4. Športové funkcie, ktoré vás dostanú do formy
 5. Srdce, spánok aj všetko ostatné
 6. Amazfit GTS 3 – varianty, dostupnosť a cena

Ultratenká konštrukcia so vzorovým remienkom

Inteligentné hodinky Amazfit GTS 3 si vďaka elegantnému dizajnu ľahko zamilujete už na prvý pohľad. V porovnaní s podobne vybavenými Amazfit GTR 3 navyše nie sú zbytočne veľké a s rozmermi 42,4 × 36 mm skvele sadnú aj na drobnejšie zápästie. Obdivuhodné je tiež bezkonkurenčne tenké telo, ktoré bez senzora zaberá iba 8,8 mm. S tým napokon súvisí aj ultranízka váha, ktorá bez remienka činí iba 24,4 gramov, čo z Amazfit GTS 3 robí jedny z najľahších smart hodiniek vôbec.

Okrem umelohmotnej spodnej strany konštrukciu tvorí špeciálna hliníková zliatina, ktorá je nielen ľahká a odolná, ale vytvára aj prémiový dojem luxusu. Na pravej strane navyše nájdeme otočnú korunku s haptickou odozvou, ktorá prostredníctvom jemných vibrácií ponúka vítanú odozvu pri listovaní obsahom. Veľkým prekvapením je aj príjemne mäkký silikónový remienok, ktorý kvalitou spracovania dokonca patrí medzi tie najlepšie na trhu. Chýbať nemôže ani výmenný systém Quick Release, s ktorým remienky vymeníme ľahko a rýchlo, kedykoľvek a kdekoľvek.

… … … …
Hore základný ciferník, dole ďalší základný ciferník a prehliadka konštrukcie hodiniek Amazfit GTS 3.

Špičkový displej a 100 ciferníkov k tomu

Výraznou pýchou hodiniek Amazfit GTS 3 je prvotriedny AMOLED displej, ktorý na zväčšenej 1,75" obrazovke zobrazí viac obsahu ako kedykoľvek predtým. V porovnaní s predošlou generáciou sme sa dočkali aj stenčenia rámčekov o 14 %, hoci pri aplikáciách s farebným pozadím predsa len zostávajú pomerne znateľné. Počítať môžeme aj s vysokým rozlíšením, famózne jemným obrazom (341 PPI) a vysokou svietivosťou až 1 000 nitov, vďaka čomu nám problémy nespôsobí ani ostré slniečko. Recenzovanie Amazfit GTS 3 nasledovalo po recenzii okrúhlych Amazfit GTR 3, vďaka čomu bolo o to viditeľnejšie, o koľko je hranatý displej prehľadnejšou a intuitívnejšou voľbou.

Ako by toho už nebolo dosť, Amazfit GTS 3 ponúka aj viac ako 100 ciferníkov, z čoho 15 disponuje aj pohyblivými animáciami pre ešte dynamickejší dojem. Hoci mnoho ciferníkov je skutočne podarených, v porovnaní s Apple Watch musíme uznať, že ich dizajn je skôr priemerný. Dvanásť ciferníkov potom môžeme ľubovoľne upravovať a zatiaľ čo pri niektorých si vyberieme iba typ zobrazovaných dát, pri iných zmeníme vzhľad ručičiek aj číselníka. K dispozícii je aj funkcia always-on, ktorá sa vo viacerých prípadoch dokonca odvíja od práve používaného ciferníka.

…
Ukážka niektorých dostupných ciferníkov na Amazfit GTS 3.

Poctivá ponuka funkcií

Ďalšou oblasťou, kde Amazfit GTS 3 jasne bodujú, sú všedné funkcie na celý deň. Vo vybavení nájdeme stopky, odpočítavanie, baterku, pomodoro časovač, svetové hodiny, ovládanie fotoaparátu, vyhľadanie telefónu, zámok po opätovnom nasadení či zoznam úloh, do ktorého však položky musíme pridať prostredníctvom smartfónu. Prehrávané médiá na smartfóne zase môžeme zastaviť, preskočiť alebo zmeniť ich hlasitosť. K dispozícii je tiež budík s možnosťou inteligentného budenia v čo možno najľahšom spánku, zatiaľ čo prehľad aktuálneho a predpovedaného počasia zahŕňa aj prehľadnú teplotnú krivku na nasledujúce hodiny.

Amazfit GTS 3 na rozdiel od Amazfit GTR 3 Pro nemajú reproduktor, a telefonické hovory sa tak stávajú nedosiahnuteľnou položkou. Ideálny nie je ani offline hlasový asistent, ktorý nevie po slovensky a na príkazy reaguje iba textom, hoci inak zostáva užitočným pomocníkom. Pôvodne avizovaná Alexa potom v SR nie je dostupná vôbec. Nový systém Zepp OS prináša modernejší dizajn, ktorý je však vykúpený chýbajúcou slovenčinou či češtinou, zatiaľ čo mobilná aplikácia po slovensky je. So smartfónmi nás zasa spojí Bluetooth vo zvlášť modernej verzii 5.1, a potrebný tak je iba telefón so systémom Android 7.0, iOS 12.0 alebo novšou verziou.

…
Ukážka mobilnej aplikácie Zepp.

Vďaka notifikáciám zároveň zostaneme vždy v obraze. Prichádzajúce hovory môžeme odmietnuť alebo stlmiť, zatiaľ čo textové správy si bohužiaľ možno iba prečítať. Chýba totiž ako písanie odpovedí, tak aj prostý výber niektorej z vopred pripravených fráz. Podporovaná však je kompletná slovenská diakritika, ako aj drvivá väčšina smajlíkov, hoci niekoľko málo sa ich (zatiaľ) zobrazuje ako prázdny štvorček. Prítomný je aj obchod aplikácií, ktorý však v súčasnom období bohužiaľ ponúka iba 11 položiek. Čo naopak chýba úplne, sú bezkontaktné platby, ktoré naopak ponúka čoraz viac konkurenčných zariadení.

Amazfit GTS 3 podľa výrobcu zvládnu 12-dňovú prevádzku pri štandardnom zaťažení, čo je v porovnaní so 7 dňami pri predchádzajúcej generácii výrazné zlepšenie. Nám pri nepretržitom meraní tepu + stresu a polovici času s always-on vydržali presne 8 dní, čo možno celkovo hodnotiť ako výborný výsledok. Poteší aj magnetická nabíjačka, ktorá proces nabíjania citeľne uľahčuje.

… … … …
Hore základný ciferník, dole počasie, teplotná krivka v aplikácii počasia a menu.

Športové funkcie, ktoré vás dostanú do formy

Krajší vzhľad, pevnejšie zdravie aj celkovo lepšia nálada. To všetko prináša pravidelná dávka zdravého pohybu, na ktorú sú Amazfit GTS 3 pripravené lepšie, než sme čakali. Výnimočné je už množstvo podporovaných športov, ktorých je po novom rovno 150. Osem športov je zároveň automaticky rozpoznaných a o štatistiky najrozšírenejšie aktivity tak už nikdy neprídeme. Amazfit GTS 3 sú vodotesné do piatich atmosfér, a problém tak nemajú ani s potopením do menšej hĺbky.

Na každej výprave nám príde vhod aj kompas, čas východu a západu slnka či barometer, ktorý určí tlak aj nadmorskú výšku. V porovnaní s predošlou generáciou pribudli aj ďalšie satelitné systémy, a využiť tak môžeme GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo alebo QZSS. V nastavení je možné vybrať si využitie konkrétnych systémov, prípadne to ponechať na automate, ktorému iba určíme, či má preferovať presnosť alebo úsporu batérie. Pre priaznivcov behu je navyše pripravená čerešnička na torte v podobe nástroja Virtual Pacer, ktorý ponúka virtuálneho oponenta vytvoreného na základe skorších výkonov.

Kde Amazfit GTS 3 skutočne vynikajú, je ponuka pokročilých športových ukazovateľov. Tie nám umožnia dosiahnuť maximálny efekt každého tréningu, takže navnivoč nevyjde ani jediná kvapka potu. Na plánovanie využijeme napríklad Tréningovú záťaž, ktorá nám povie, či sme v uplynulom týždni cvičili dostatočne. Podobne funguje aj Čas zotavenia, ktorý udáva počet hodín potrebných na regeneráciu pred ďalším tréningom. Tréningový efekt naproti tomu vyhodnotí, nakoľko konkrétne cvičenie zlepšilo našu aeróbnu vytrvalosť, zatiaľ čo VO2 Max prostredníctvom niektorých aktivít určí stav našej celkovej kondičky.

… … … …
Hore základný ciferník, dole celodenné meranie tepu, plnenie denných cieľov a ďalší základný ciferník.

Samozrejmosťou je aj meranie každodenného pohybu, ktoré nás motivuje k dosiahnutiu vytýčených cieľov. Základný prehľad ponúka farebný kruh s novým dizajnom, ktorý zohľadňuje kroky, státie aj minúty intenzívnej aktivity. Okrem toho získame prehľad o spálených kalóriách, prejdenej vzdialenosti, vystúpených poschodiach, čase chôdze, čase sedenia či spotrebe bazálneho metabolizmu. Unikátny ukazovateľ PAI zase zhodnotí mieru aktivity za posledných 7 dní, takže hneď vieme, či máme dostatok zdravého pohybu.

Srdce, spánok aj všetko ostatné

Zaujíma vás vaše zdravie? Potom určite oceníte informácie o vlastných telesných funkciách, či už ide o srdcovú frekvenciu, stres, dych, alebo okysličenie krvi. Tep, stres a okysličenie krvi je možné navyše merať celodenne, vďaka čomu nás Amazfit GTS 3 môžu upozorniť aj na akékoľvek abnormálne hodnoty. Druhou možnosťou je snímanie údajov na vyžiadanie, čím pre zmenu ušetríme značnú časť batérie. Amazfit GTS 3 majú pre tento prípad pripravené súvislé meranie tepu, stresu, dychu a okysličenia krvi, hoci namiesto bežných 30 sekúnd musíme počkať 45. Avšak aby sme neboli iba tichými pozorovateľmi, mieru stresu môžeme rovno zredukovať prostredníctvom dychových cvičení, ktoré nás počas 1 – 5 minút sprevádzajú správnym dýchaním.

Pre ženy je pripravené aj monitorovanie menštruačného cyklu, ktoré ponúka absolútny prehľad o načasovaní jednotlivých periód. Údaje získame aj o spánku, pri ktorom je mapovaný tep, frekvencia dýchania, okysličenie krvi, prípadne rozloženie fáz a celková pravidelnosť. Skóre potom hodnotí kvalitu konkrétneho spánku, pričom k dispozícii je aj porovnanie času zaspania a miery hlbokého spánku s ďalšími používateľmi. Sledované sú taktiež „šlofíky“, pri ktorých však získame o niečo menej údajov.

…

Amazfit GTS GTS 2 GTS 3
Rozmer displeja 1,65" 1,75"
Rozlíšenie displeja 348 × 442 px 390 × 450 px
Rozmery zariadenia 43,25 × 36,25 mm 42,8 × 35,6 mm 42,4 × 36 mm
Hrúbka zariadenia 9,4 mm
9,7 mm 8,8 mm (bez senzoru)
Počet športových režimov 12
90 150+
Družicové navigačné systémy GPS, GLONASS GPS, GLONASS GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS
Štandardná výdrž batérie 14 dní
7 dní
12 dní

Zobraziť podrobnejšie porovnanie

Amazfit GTS GTS 2 GTS 3
Meranie okysličenia krvi ×
Mikrofón a reproduktor umožňujúci telefonovanie × mikrofón áno, reproduktor nie
WiFi × ×
Bluetooth 5.0 5.0 5.1
Podporované operačné systémy Android 5.0, iOS 10.0 a novší Android 5.0, iOS 10.0 a novší Android 7.0, iOS 12.0 a novší
Kapacita batérie
220 mAh
246 mAh
250 mAh

Amazfit GTS 3 – varianty, dostupnosť a cena

Smart hodinky Amazfit GTS 3 prichádzajú v atraktívnych variantoch Graphite Black, Terra Rosa a Ivory White. Cena je stanovená iba na 151,90 €, a je preto zrejmé, že aj tretia generácia má v úmysle lákať svojim mimoriadne výhodným pomerom cena/výkon. To je v kombinácii s nespočetným množstvom ďalších výhod jasným dôvodom, prečo sme Amazfit GTS 3 zaradili medzi Najlepšie smart hodinky roku 2021 .

smart hodinky; smartwatch; wearables;

Amazfit GTS 3

Smart hodinky

Amazfit GTS 3 sú dôstojným pokračovaním obľúbenej série, ktorá spája prvotriedny dizajn, famózny displej a prekvapivo všestranné vybavenie. To všetko získame za mimoriadne dostupnú cenu, ktorá z tohto zariadenia robí jednu z najlákavejších ponúk v kategórii cca 150 €.

Klady

 • Precízne spracovanie konštrukcie aj displeja
 • Mimoriadne príjemný remienok
 • Nadštandardná ponuka funkcií
 • Pokročilé športové ukazovatele
 • Výborná výdrž batérie
 • Špičkový pomer cena/výkon

Zápory

 • Prostredie hodiniek nie je po slovensky
 • Na notifikácie nemožno odpovedať
 • Nie je možné vybaviť hovor
 • Obmedzený obchod aplikácií
 • Absencia bezkontaktných platieb

Zobraziť skôr napísané preview

Amazfit GTS 3 – OBSAH

 1. Atraktívny dizajn s ešte lepším displejom
 2. Štedrá nádielka funkcií a 12-dňová výdrž batérie
 3. Prekvapivá športová výbava
 4. Smerom k lepšiemu zdraviu
 5. Amazfit GTS 3 – varianty, dostupnosť a cena

Atraktívny dizajn s ešte lepším displejom

Smart hodinky Amazfit GTS 3 prinášajú prepracovaný dizajn, ktorý sa od druhej generácie na prvý pohľad príliš nelíši. Okrem umelohmotnej spodnej časti je celá konštrukcia vyrobená z hliníkovej zliatiny určenej pre letecký priemysel, ktorá je ľahká, odolná a dodáva celému zariadeniu prémiový dojem. Naopak, pravú stranu zdobí otočná korunka, ktorá tentoraz zvláda dokonca aj haptickú odozvu. Celkové rozmery sa príliš nezmenili, ale musíme vyzdvihnúť mimoriadne tenké telo, ktoré bez snímača zaberá len 8,8 mm. Okrem toho možno pohodlný silikónový remienok kedykoľvek ľahko vymeniť, takže si celkový vzhľad ľahko prispôsobíte vlastným predstavám.

smartwatch; nositeľná elektronika; smart hodinky; wearables;
Inteligentné hodinky Amazfit GTS 3 dorazia v troch farebných variantoch.

Tretia generácia je tiež vybavená nádherným displejom AMOLED, ktorý je známy svojimi živými farbami, vernou čiernou a dokonalými pozorovacími uhlami. Amazfit GTS 3 láka zväčšenou 1,75-palcovou obrazovkou, na ktorej toho uvidíme viac než kedykoľvek predtým. Tomu zodpovedá aj zvýšené rozlíšenie, ktoré dosahuje vynikajúcu jemnosť 341 PPI. O celých 14 % bol vylepšený taktiež pomer obrazovky voči telu, ktorý teraz dosahuje skvelých 72 %, a dáva tak zbohom zbytočne hrubým okrajom. Vďaka špičkovému jasu až 1000 nitov a automatickému prispôsobeniu okolitému prostrediu je samozrejmosťou aj dokonale vyvážený obraz. Čerešničkou na torte je potom vrstva proti odtlačkom prstov, ktorá zabraňuje zbytočným šmuhám.

Nezaostáva ani ponuka ciferníkov s viac ako 100 originálnymi vzhľadmi. Pätnásť z nich pritom disponuje pohyblivými animáciami, ktoré hodinkám Amazfit GTS 3 dodajú vítanú dynamiku. Dvanásť ciferníkov možno navyše podrobne upravovať, takže si ich môžete do značnej miery prispôsobiť na svoj obraz. Samozrejme, k dispozícii je aj funkcia Always-On, ktorá sľubuje špeciálny vzhľad pre takmer každý konkrétny ciferník.

smartwatch; nositeĽná elektronika; dotykové hodinky; wearables;
Inteligentné hodinky Amazfit GTS 3 sú nádherným módnym doplnkom, s ktorým budete vždy vyzerať skvele.

Štedrá nádielka funkcií a 12-dňová výdrž batérie

Ani nízka cena nezabránila výrobcovi, aby hodinkám Amazfit GTS 3 poskytol viac než solídnu škálu funkcií. V telefóne sa preto môžeme tešiť napríklad na budík, stopky, časovač pomodoro, svetový čas, hlasové poznámky, kalendár, baterku, počasie, ochranu heslom alebo ovládanie uzávierky fotoaparátu. Prítomné sú aj upozornenia na všetky správy, aplikácie a prichádzajúce hovory, hoci smart hodinky Amazfit GTS 3 nemajú reproduktor, a preto neumožňujú priame vybavovanie hovorov.

Využiť môžeme taktiež hlasovú asistentku Alexa, ktorá zvládne napríklad nastaviť budík, preložiť text alebo nájsť odpoveď na naše zvedavé otázky. Hlasový asistent má byť prítomný aj v offline režime, hoci tu musíme počítať s obmedzeným rozsahom funkcií. Bluetooth sa objaví v novej verzii 5.1, ktorá je na trhu inteligentných hodiniek stále vzácnosťou, a to aj v tých najdrahších modeloch. Zmenila sa aj kompatibilita, ktorá teraz vyžaduje systém Android 7.0, iOS 12.0 alebo novšie verzie.

Mobilnú aplikáciu Zepp teraz bude sprevádzať úplne nový operačný systém Zepp OS. Ten prináša krajší dizajn, plynulejší chod, ako aj celkovo lepší zážitok z používania. Veľkým pozitívom je taktiež zvýšená výdrž batérie, vďaka ktorej Amazfit GTS 3 zvládne až 12 dní štandardnej prevádzky. V úspornom režime sa môžeme tešiť na 24 dní, prípadne 20 hodín s nepretržite spustenou GPS. Samozrejmosťou je aj magnetická nabíjačka, ktorá zariadenie nabije za menej ako 2 hodiny.

smartwatch; nositeľná elektronika; smart hodinky; wearables;
Inteligentné hodinky Amazfit GTS 3 nás sprevádzajú pri každom športe.

Prekvapivá športová výbava

Inteligentné hodinky Amazfit GTS 3 výrobca klasifikuje ako zariadenie zamerané predovšetkým na vzhľad. Ešte prekvapivejšia je nadpriemerná športová výbava, ktorá uspokojí aj náročnejších zákazníkov. Samozrejmosťou je kompletný prehľad o vašej dennej aktivite, či už ide o počet krokov, prejdenú vzdialenosť alebo počet spálených kalórií. Ukazovateľ PAI, ktorý využíva informácie o všetkých našich pohyboch s prihliadnutím na vek a pohlavie, nám ukazuje, či máme dostatok pohybu na udržanie pevného zdravia.

Zatiaľ čo druhá generácia fitness hodiniek podporovala 90 športových režimov, Amazfit GTS 3 ich rozpozná rovno 150, čím sa radí medzi absolútnu špičku na trhu. Osem športov sa pritom identifikuje automaticky, zatiaľ čo v rámci plávania sa rozlišujú štyri plavecké štýly. Samozrejmosťou je vodotesnosť do piatich atmosfér, takže nemá problém s ponorením do menších hĺbok. Pri vonkajších aktivitách pre zmenu využijeme kompas alebo barometrický výškomer, ktorý udáva nadmorskú výšku a tlak. Príjemným prekvapením je aj rozšírenie ponuky satelitných systémov určovania polohy, ktorých je v súčasnosti päť - GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo a QZSS.

To však nie je všetko. fitness hodinky Amazfit GTS 3 ponúkajú aj pokročilé športové ukazovatele vrátane tréningovej záťaže, tréningového efektu, času zotavenia alebo VO2 Max, ktoré indikujú aktuálny stav kondície. V prípade behu bude k dispozícii aj Virtual Pacer, ktorý nás bude motivovať k efektívnemu tréningu pre dosiahnutie čo najlepšieho dlhodobého efektu.

Amazfit GTS 3; Amazfit; Xiaomi; smartwatch; nositeľná elektronika; smart hodinky; wearables;
Amazfit GTS GTS 2 GTS 3
Rozmer displeja 1,65" 1,75"
Rozlíšenie displeja 348 × 442 px 390 × 450 px
Rozmery zariadenia 43,25 × 36,25 mm 42,8 × 35,6 mm 42,4 × 36 mm
Hrúbka zariadenia 9,4 mm
9,7 mm 8,8 mm (bez senzora)
Počet športových režimov 12
90 150+
Satelitné navigačné systémy GPS, GLONASS GPS, GLONASS GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS
Štandardná výdrž batérie 14 dní
7 dní
12 dní

Zobraziť podrobnejšie porovnanie

Amazfit GTS GTS 2 GTS 3
Meranie okysličenia krvi ×
Mikrofón a reproduktor umožňujúci telefonovanie × Mikrofón áno, reproduktor nie
WiFi × ×
Bluetooth 5.0 5.0 5.1
Podporované operačné systémy Android 5.0, iOS 10.0 a novšie Android 5.0, iOS 10.0 a novšie Android 7.0, iOS 12.0 a novšie
Kapacita batérie
220 mAh
246 mAh
250 mAh

Smerom k lepšiemu zdraviu

Dotykové hodinky Amazfit GTS 3 toho o našom tele zistia viac, ako by sme na prvý pohľad čakali. Značný podiel na tom má nový biometrický snímač BioTracker 3.0, ktorý využíva služby rovno šiestich fotodiód. Poskytuje celý rad údajov vrátane napríklad celodenného merania srdcovej frekvencie vrátane upozornenia na abnormálne hodnoty. Počas celého dňa sa taktiež monitoruje stres, ktorý pritom môžete kedykoľvek znížiť pomocou pripravených dychových cvičení.

Nepretržite monitorovať môžeme taktiež okysličenie krvi (SpO2), ktoré nás zároveň upozorní na rizikovo nízku hladinu. Podrobne analyzovaný je rovnako aj spánok, či už ide o jeho fázy, srdcovú frekvenciu alebo kvalitu dýchania. Nezabúda sa ani na zdriemnutie a návrhy na zlepšenie celkového odpočinku vám dozaista prídu tiež vhod. Ženy určite ocenia tiež sledovanie menštruačného cyklu umožňujúce predvídanie menštruačných a plodných období.

smartwatch; nositeľná elektronika; smart hodinky; wearables;
Inteligentné hodinky Amazfit GTS 3 sa dodávajú v troch farebných variantoch.

Amazfit GTS 3 – varianty, dostupnosť a cena

Inteligentné hodinky Amazfit GTS 3 sa budú dodávať v univerzálnej veľkosti a troch farebných variantoch, a to Graphite Black, Ivory White a Terra Rosa. Očakávame, že produkt bude dodaný 15. októbra, predobjednávať však môžete už teraz, stačí využiť zelené tlačidlo nižšie. Kúpna cena je stanovená na 151,90 eur – a je preto zrejmé, že aj tretia generácia mnohých zákazníkov naláka takmer neodolateľným pomerom cena/výkon.

i Mohlo by vás zaujímať

Na vašom súkromí nám záleží

My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.

Viac informácií
Rozumiem Podrobné nastavenia Odmietnuť všetko
P-DC1-WEB26