YANKEE CANDLE
We can deliver YANKEE CANDLE products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 502
YANKEE CANDLE Signature two wicks Desert Blooms 567 g
24.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 4.39 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Parisian Holiday Brunch 368 g
24.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 6.77 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature two wicks Stargazing 368 g
23.90 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 6.49 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks A Calm & Quiet Place 567 g
Discounted -19 %
23.27 €
28.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 4.10 €/100 g
YANKEE CANDLE Enchanted Orchard 37 g
Discounted -16 %
4.19 €
4.99 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 11.32 €/100 g
YANKEE CANDLE Tumbler Capri Glow 567 g
27.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 4.92 €/100 g
YANKEE CANDLE Camellia Blossom, 411g
17.32 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 4.21 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Vanilla Flurries 368 g
30.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 8.40 €/100 g
YANKEE CANDLE Camellia Blossom 49 g
2.04 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 4.16 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Enchanted Orchard 122 g
11.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 9.75 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature glass 2 wicks Praline & Birch 567 g
26.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy scent, - 4.74 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature glass 2 wicks Cucumber Mint Cooler 567 g
25.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - Fragrant, fruity scent, with 2 wicks, glass container, round shape, material paraffin, green, burning time 90 h - 4.57 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Bayside Cedar 368 g
22.90 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 6.22 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature glass 2 wicks Coconut Beach 567 g
28.90 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 5.10 €/100 g
YANKEE CANDLE Glistening Leaves 37 g
Discounted -16 %
4.19 €
4.99 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 11.32 €/100 g
YANKEE CANDLE Sparkling Cinnamon 37 g
Discounted -6 %
4.19 €
4.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy scent, - 11.32 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Lilac Blossoms 368 g
21.90 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 5.95 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Black Tea & Lemon 368 g
24.90 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - Fragrant, fruity scent, glass container, round shape, material paraffin, grey colour, burning time 50 h - 6.77 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Lakefront Lodge 368 g
24.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 6.77 €/100 g
YANKEE CANDLE Azure Sky 368 g
Discounted -4 %
22.90 €
23.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 6.22 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Slopeside Spritz 368 g
Discounted -19 %
24.90 €
30.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 6.77 €/100 g
YANKEE CANDLE Lavender Bliss 37 g
4.19 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral and lavender scent, - 11.32 €/100 g
YANKEE CANDLE Christmas Tree Set 824.2 g
New arrival
145.99 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Advent Calendar - contains 4 small candles, 8 votive candles in glass holders, 9 tea lights, 1 glass candle holder, 1 pair of scissors and 1 candle snuffer
YANKEE CANDLE Signature glass 2 wicks Smoked Vanilla & Cashmere 567 g
28.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy scent, - 5.10 €/100 g