YANKEE CANDLE
We can deliver YANKEE CANDLE products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 475
YANKEE CANDLE Signature Slopeside Spritz 368 g
30.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 8.40 €/100 g
YANKEE CANDLE gift set 3×37 g
13.90 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle Set - gift set, 3 candles in glass, gift packing - 4.63 €/pcs - from 4.63 €/1 pc(s)
YANKEE CANDLE Signature Glistening Leaves 567 g
Discounted -9 %
28.90 €
31.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 5.10 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Spiced Pumpkin 110g
11.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 10.82 €/100 g
YANKEE CANDLE Sig Woodland Weekend Memories 122 g
8.89 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 7.29 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 Wicks Sparkling Winterberry 368 g
30.90 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - festive / Christmas and fresh scent, - 8.40 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature glass 2 wicks Smoked Vanilla & Cashmere 567 g
28.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy scent, - 5.10 €/100 g
YANKEE CANDLE Red Apple Wreath 37 g
4.50 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy scent, - 12.16 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Summit Stargazing 122 g
11.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 9.75 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Midnight Jasmine 567 g
28.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 5.10 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Lavender Bliss 567 g
45.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 8.10 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Witches Brew 567g
New arrival
35.57 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 6.27 €/100 g
YANKEE CANDLE Capri Glow 368 g
26.90 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 7.31 €/100 g
YANKEE CANDLE gift set 2×213 g
Discounted -3 %
31.90 €
32.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle Set - gift set, 2 candles in glass, gift packing - 15.95 €/pcs - from 15.95 €/1 pc(s)
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Woodland Weekend Memories 368 g
22.90 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 6.22 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Santa On Skis 368 g
30.90 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 8.40 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature two wicks Sweet Vanilla Horchata 368 g
28.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 7.85 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Black Tea & Lemon 567 g
27.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 4.92 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Holiday Winterfest 368 g
30.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 8.40 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Praline & Birch 368 g
22.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy scent, - 6.22 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Serenity Stone 567 g
45.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 8.10 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Slow Bloom 567 g
29.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh and wood scent, - 5.27 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Bayside Cedar 567 g
28.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 5.10 €/100 g
YANKEE CANDLE Olive & Cypress 368 g
Discounted -4 %
22.90 €
23.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 6.22 €/100 g