Product in stock in the store in Showroom Bernolákovo
This page includes all products that are in stock in our store Showroom Bernolákovo.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
All from 1,160
BRITA Marella 2,4 l graphite + 3 pcs MX Pro PO 2024
28.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Filter Kettle - total volume: 2,4l, volume of filtered water 1,4l, electronic filter replacement indicator, dishwasher-safe, bpa free and flippable filling lid, number of...
Magnum Duck and Rawhide stick 500 g
Amazing Deal
9.89 €
Save 1.37 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Treats for strengthening chewing muscles and reward, beef and duck, for all dogs with normal activity, fat 2%
Philips OneBlade QP240/50 Replacement blades 4 pcs
45.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Blade Refills -
Bery Jones Pumpkin seed peeled 1kg
Great price
11.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - pumpkin, - 11.50 €/1 kg
TrueLife Care Q7
30.70 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Non-Contact Thermometer - contactless, uses infrared technology, provides fast results, high precision, backlit LCD display, auto-off feature, 32 result memory, ergonomic shape,...
LEGO® Technic 42210 2 Fast 2 Furious Car Nissan Skyline GT-R (R34)
127.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
LEGO Set for adults, suitable from the age of 18 years, theme: Cars and Means of transport, launched in 2025, 1410 pc(s)
LEGO® Speed Champions 77251 Racing Car McLaren F1® Team MCL38
23.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
LEGO Set for children, suitable from the age of 10 years, theme: Cars and Formula, launched in 2025, 269 pc(s)
Rowenta CV5831F0 Studio Dry Glow
28.99 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dryer ionic technology with diffuser, power: 2100W, ionisation and cold air, number of speeds: 2, number of temperature settings: 3, hanging loop, power cord length: 1,8m,...
HP 3YM60AE No. 305, Colour
13.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cartridge - ink cartridge for HP DeskJet 1200, 2300, 2720, 2730, 2755, 4100, 4134, 4155, HP ENVY 6000, 6020e, 6022e, 6030, 6032, 6052, 6055, 6420e, 6422e, 6430, 6432, 6452, 6455,...
JBL T110 black
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Headphones - with microphone, in-ear, closed construction, 3.5 mm Jack, call handling, frequency response 20-20000 Hz, 9 mm driver, 1.2m cable
L'ORÉAL PARIS Men Expert Hydra Energetic Anti-Fatigue Moisturiser 50 ml
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream for men daily and night, skin type: normal, effect: moisturising, 50 ml - 21.80 €/100 ml
PocketBook 634 Verse Pro Azure, blue
149 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
E-Book Reader - 6" backlit touchscreen E Ink display, resolution Full HD 1448 × 1072, internal storage 16 GB, WiFi and Bluetooth, no memory card support, connector USB-C, 1500mAh...
Rohnson R-91110 True Ion & Air Purifier
157.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Air Dehumidifier - suitable for rooms up to 45m2, dehumidifies up to 10l/day, 2l water container, noise level: 37 dB, power regulation, timer, anti-freeze, display, automatic...
Magnum silicate bedding 16 l
Great price
17.90 €
Save 1.21 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - silica gel, odour-absorbing, 7kg /16l - 2.56 €/1 kg
Bery Jones Mixed freeze-dried fruit - strawberry, raspberry and mango XXL 250 g
Great price
19.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 250 g - 78 €/1 kg
LEGO® Ideas 21348 Dungeons & Dragons: the Tale of the Red Dragon
357.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
LEGO Set for adults, suitable from the age of 18 years, theme: Dragons, Fantasy, Movies and TV shows, Castles, Animals and Games, launched in 2024, 3745 pc(s)
Bery Jones Figs freeze-dried 100 g
Great price
7.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 79.90 €/1 kg
GymBeam Magnesium chelate (bisglycinate), 180 capsules
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Magnesium - magnesium bisglycinate (625 mg) of which magnesium (75 mg) in 1 capsule, 180 capsules
Xbox Wireless Controller Robot White
62.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gamepad - for PC, xbox Series X|S, xbox One, mobile phone and tablet, compatible with Android, Windows 10, wireless connection, 3,5mm Jack (on controller), USB-C (on controller),...
LAMART LT9026 SET 2PCS CAPPUCINO 190 VASO
9.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Glass - for cold and hot drinks, double TERMO borosilicate glasses, maintains the desired temperature for a long time, material: glass, colour: clear, volume: 190ml, size: height...
Social game Twister
34.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Social Game - sports for 2–10 players, suitable from the age of 6 years, game lasts about 20 min
HAIER HWD100-BP16357US X SERIES 5
569.90 €
In stock > 5 pcs
Steam Washing Machine with Dryer - front loading, main functions: automatic weighing, delayed start and steam laundry treatment, special technologies: Antioverflow, 85 × 60 ×...
LEGO® Botanicals 40725 Cherry Blossoms
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
LEGO Set for children, suitable from the age of 8 years, theme: Flowers and Easter, launched in 2024, 430 pc(s)
Bery Jones Strawberry slices freeze-dried 80g
Great price
7.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 80 g - 93.63 €/1 kg