AlzaPlus+ deals - Wood Wick Candles
Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩
- The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
- Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 16
LUMANTE Mango Neroli 511 g
12.90 €
2.52 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 2.52 €/100 g
LUMANTE Juicy Lychee 511 g
12.90 €
2.52 €/100 g
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 2.52 €/100 g
LUMANTE Frech Vanilla Elegance 566 g
12.90 €
2.28 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral and vanilla scent, - 2.28 €/100 g
LUMANTE Boat French Vanilla Elegance 423 g
19.90 €
4.70 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - vanilla scent, - 4.70 €/100 g
LUMANTE Ship Mango Neroli 423 g
19.90 €
4.70 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 4.70 €/100 g
LUMANTE Boat Apple Cinnamon 423 g
19.90 €
4.70 €/100 g
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - oriental scent, - 4.70 €/100 g
LUMANTE Boat Black Cherry 423 g
16.90 €
4 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 4 €/100 g
LUMANTE Ship Linen 423 g
19.90 €
4.70 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - sweet scent, - 4.70 €/100 g
LUMANTE Boat Pumpkin 423 g
19.90 €
4.70 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - festive / Christmas scent, - 4.70 €/100 g
LUMANTE Boat Lavender Essential Oil 423 g
19.90 €
4.70 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - lavender scent, - 4.70 €/100 g
LUMANTE Vanilla Mocha 397 g
14.59 €
3.68 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - vanilla scent, - 3.68 €/100 g
LUMANTE Apple Cinnamon 397 g
14.59 €
3.68 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - oriental scent, - 3.68 €/100 g
LUMANTE Boat Caffe Sweets 423 g
19.90 €
4.70 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy scent, - 4.70 €/100 g
LUMANTE Peach 397 g
14.59 €
3.68 €/100 g
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 3.68 €/100 g
LUMANTE Ship Sugar Cookie 423 g
19.90 €
4.70 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - sweet scent, - 4.70 €/100 g
LUMANTE Linen 397 g
14.59 €
3.68 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 3.68 €/100 g