Glass Candles
Glass Candles – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 777
WOODWICK Smoked Walnut & Maple 275g
21.29 €
7.74 €/100 g
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle - sweet scent, - 7.74 €/100 g
ARÔME Cinnamon Clove, 4 pcs
Amazing Deal
11.65 €
Save 42.25 €
2.91 €/pc(s)
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, cinnamon scent,, glass container, set of 4 pieces, material paraffin, brown colour, burning time 22 h - 2.91 €/1 pc(s)
ARÔME Lavender, 4 pcs
11.86 €
2.97 €/pc(s)
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, lavender scent,, glass container, set of 4 pieces, material paraffin, purple colour, burning time 22 h - 2.97 €/1 pc(s)
ARÔME Lavender Provence, 4 pcs
13.20 €
3.30 €/pc(s)
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, lavender scent,, glass container, set of 4 pieces, material paraffin, white colour, burning time 34 h - 3.30 €/1 pc(s)
ARÔME Fruit Collection
39.08 €
1.63 €/pc(s)
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle Set - fragrant, fruity scent, set of 24 pieces - 1.63 €/1 pc(s)
ARÔME Cherry Blossom, 4 pcs
11.22 €
2.81 €/pc(s)
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, fruity aroma,, glass container, set of 4 pieces, material paraffin, pink colour, burning time 22 h - 2.81 €/1 pc(s)
ARÔME Choco Cherry, 4 pcs
11.86 €
2.97 €/pc(s)
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, fruity and sweet aroma,, glass container, set of 4 pieces, material paraffin, red, burning time 22 h - 2.97 €/1 pc(s)
ARÔME Green Apple, 4 pcs
Amazing Deal
11.86 €
Save 39.04 €
2.97 €/pc(s)
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, fruity aroma,, glass container, set of 4 pieces, material paraffin, green, burning time 34 h - 2.97 €/1 pc(s)
Ashleigh & Burwood Signature Freesia & Orchid scented candle, 65 g
17.95 €
27.62 €/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle - floral scent, - 27.62 €/100 g
Song of India Organic Goodness soy candle set 6 × 200 g
62.58 €
10.43 €/pc(s)
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, Holiday/Christmas, floral, fruity, woody and spicy aroma, with a cotton wick, glass container, set of 6 pieces, vegan, natural and in gift packaging,...
ARÔME Strawberry, 4 pcs
13.20 €
3.30 €/pc(s)
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, fruity aroma,, glass container, set of 4 pieces, material paraffin, burning time 24 h - 3.30 €/1 pc(s)
ARÔME Matcha, 4 pcs
11.22 €
2.81 €/pc(s)
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, oriental fragrance,, glass container, set of 4 pieces, material paraffin, green, burning time 22 h - 2.81 €/1 pc(s)
ARÔME Melon, 4 pcs
11.86 €
2.97 €/pc(s)
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, fruity aroma,, glass container, set of 4 pieces, material paraffin, green, burning time 22 h - 2.97 €/1 pc(s)
ARÔME Vanilla, 4 pcs
11.86 €
2.97 €/pc(s)
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, vanilla scent,, glass container, set of 4 pieces, material paraffin, green, burning time 22 h - 2.97 €/1 pc(s)
ARÔME Forest berries, 4 pcs
13.20 €
3.30 €/pc(s)
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, fruity aroma,, glass container, set of 4 pieces, in a gift box, material paraffin, purple colour, burning time 34 h - 3.30 €/1 pc(s)
ARÔME Sweet Rose, 4 pcs
11.86 €
2.97 €/pc(s)
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, floral scent,, glass container, set of 4 pieces, material paraffin, pink colour, burning time 34 h - 2.97 €/1 pc(s)
ARÔME Strawberry Cream, 4 pcs
11.86 €
2.97 €/pc(s)
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, fruity aroma,, glass container, set of 4 pieces, material paraffin, white colour, burning time 22 h - 2.97 €/1 pc(s)
ARÔME Coconut Lime, 4 pcs
11.86 €
2.97 €/pc(s)
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, fresh and fruity scent,, glass container, set of 4 pieces, material paraffin, white colour, burning time 22 h - 2.97 €/1 pc(s)
ARÔME Rosemary, 4 pcs
11.86 €
2.97 €/pc(s)
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, spicy aroma,, glass container, set of 4 pieces, material paraffin, white colour, burning time 22 h - 2.97 €/1 pc(s)
ARÔME Cotton Candy, 4 pcs
11.65 €
2.91 €/pc(s)
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, sweet smell,, glass container, set of 4 pieces, in a gift box, material paraffin, white colour, burning time 34 h - 2.91 €/1 pc(s)
ASHLEIGH & BURWOOD The scented home - Christmas Spice, 2 pm
12.10 €
17.29 €/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle - festive / Christmas scent, - 17.29 €/100 g
Song of India Organic Goodness Mysore Chandan Sandalwood Candle, 200g
12.48 €
6.24 €/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle - oriental and wood scent, - 6.24 €/100 g
In the category Glass Candles on Alza.sk, we currently have a total of 777 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Svíčky ve skle
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Üveg gyertyák