Glass Candles
Glass Candles – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 776
YANKEE CANDLE Signature Balsam & Cedar Fireside 37g
New arrival
5.42 €
14.65 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 14.65 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Sugared Cinnamon Apple 567g
New arrival
35.39 €
6.24 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 6.24 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Tangerine & Vanilla 567g
New arrival
35.57 €
6.27 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 6.27 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Cliffside Sunrise 567g
New arrival
35.57 €
6.27 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 6.27 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Caramel Kiss 567g
New arrival
35.57 €
6.27 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 6.27 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Balsam & Cedar Fireside 567g
New arrival
35.57 €
6.27 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 6.27 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Amethyst Moon 567g
New arrival
35.57 €
6.27 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 6.27 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Woodland Spice 37g
New arrival
5.42 €
14.65 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 14.65 €/100 g
WOODWICK Ellipse Linen 453 g
28.90 €
6.38 €/100 g
In stock 4 pcs
Candle - fresh scent, - 6.38 €/100 g
WOODWICK Ellipse Vanilla Bean 453,6 g
Discounted -3 %
27.90 €
28.90 €
6.16 €/100 g
In stock > 5 pcs
Candle - festive / Christmas and floral scent, - 6.16 €/100 g
WOODWICK Evergreen Cashmere 85 g
12.90 €
15.18 €/100 g
In stock 3 pcs
Candle - wood scent, - 15.18 €/100 g
WOODWICK Island Coconut Hearthwick Candle 453,6 g
28.39 €
6.27 €/100 g
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle - fresh and fruit scent, - 6.27 €/100 g
WOODWICK Chilli Pepper Gelato 453 g
28.56 €
6.30 €/100 g
In stock 4 pcs at the supplier's
Candle - spicy and sweet scent, - 6.30 €/100 g
Arôme Scented candle chakra universal strength 7 colours 320 g
7.48 €
2.34 €/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle - floral and fruit scent, - 2.34 €/100 g
WOODWICK Rosewood 275 g
21.29 €
7.74 €/100 g
In stock 3 pcs at the supplier's
Candle - floral and wood scent, - 7.74 €/100 g
ARÔME Snowflake, 4 pcs
11.86 €
2.97 €/pc(s)
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, festive/holiday scents,, glass container, set of 4 pieces, material paraffin, white colour, burning time 22 h - 2.97 €/1 pc(s)
WOODWICK Chilli Pepper Gelato 275 g
20.05 €
7.29 €/100 g
In stock 4 pcs at the supplier's
Candle - fresh, fruit and sweet scent, - 7.29 €/100 g
Song of India Organic Goodness Candle Mandarin & Bay Leaf, 200g
Amazing Deal
11.23 €
Save 5.33 €
5.62 €/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle - fruit scent, - 5.62 €/100 g
Arôme Scented candle chakra purity 320 g
6.64 €
2.08 €/100 g
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle - fresh scent, - 2.08 €/100 g
WOODWICK Smoked Walnut & Maple 275g
21.29 €
7.74 €/100 g
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle - sweet scent, - 7.74 €/100 g
ARÔME Cinnamon Clove, 4 pcs
Amazing Deal
11.65 €
Save 42.25 €
2.91 €/pc(s)
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, cinnamon scent,, glass container, set of 4 pieces, material paraffin, brown colour, burning time 22 h - 2.91 €/1 pc(s)
In the category Glass Candles on Alza.sk, we currently have a total of 776 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Svíčky ve skle
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Üveg gyertyák