Glass Candles
Glass Candles – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 778
Ashleigh & Burwood Scented Candle Signature Oriental Spice, 140 g
28.81 €
20.58 €/100 g
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle - oriental and spicy scent, - 20.58 €/100 g
Ashleigh & Burwood Scented Candle Signature White Cedar & Bergamot, 140 g
28.81 €
20.58 €/100 g
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle - wood and spicy scent, - 20.58 €/100 g
ASHLEIGH & BURWOOD THE SCENTED HOME - ENCHANTED FOREST, 42 hours
24.63 €
11.20 €/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle - wood and lavender scent, - 11.20 €/100 g
Song of India Organic Goodness Candle Patchouli and Vanilla
12.48 €
6.24 €/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle - oriental and vanilla scent, - 6.24 €/100 g
Song of India Organic Goodness Candle Dehn Al Oudh Agarwood, 200g
12.48 €
6.24 €/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle - wood scent, - 6.24 €/100 g
ASHLEIGH & BURWOOD The Scented Home - White Christmas 230 g
20.46 €
8.90 €/100 g
In stock 3 pcs at the supplier's
Candle - festive / Christmas scent, - 8.90 €/100 g
ASHLEIGH & BURWOOD The Scented Home - Sicilian Lemon 70 g
12.10 €
17.29 €/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle - fruit scent, - 17.29 €/100 g
ASHLEIGH & BURWOOD BOTANICAL RETREAT - Volcanic Clay & Amber 200 g
62.62 €
31.31 €/100 g
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle - spicy scent, - 31.31 €/100 g
ASHLEIGH & BURWOOD The Heritage Collection - Rose & Golden Leather
39.66 €
18.03 €/100 g
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle - floral, wood and spicy scent, - 18.03 €/100 g
ASHLEIGH & BURWOOD The Heritage Collection - Blackcurrant & Cedarwood
39.66 €
18.03 €/100 g
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle - fresh, fruit and wood scent, - 18.03 €/100 g
ASHLEIGH & BURWOOD RAINBOW SAFARI - Yuzu & Coconut Water 200 g
62.62 €
31.31 €/100 g
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle - fruit scent, - 31.31 €/100 g
ASHLEIGH & BURWOOD IN BLOOM - Tayberry & Rose 200 g
62.62 €
31.31 €/100 g
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle - floral scent, - 31.31 €/100 g
Song of India Organic Goodness scented candle Nagpuri Narangi Orange
12.48 €
6.24 €/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle - fresh and fruit scent, - 6.24 €/100 g
Song of India Organic Goodness scented candle Madurai Jasmine
12.48 €
6.24 €/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle - floral and sweet scent, - 6.24 €/100 g
ARÔME Green Apple, 12 pcs
39.58 €
3.30 €/pc(s)
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, fruity aroma,, glass container, set of 12 pieces, in a gift box, material paraffin, green, burning time 34 h - 3.30 €/1 pc(s)
ARÔME Sweet Rose, 12 pcs
31.65 €
2.64 €/pc(s)
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, floral scent,, glass container, set of 12 pieces, material paraffin, pink colour, burning time 34 h - 2.64 €/1 pc(s)
Song of India Organic Goodness Candle Desi Gulab Rose, 200g
12.48 €
6.24 €/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle - floral scent, - 6.24 €/100 g
ARÔME Forest berries, 12 pcs
39.58 €
3.30 €/pc(s)
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, fruity aroma,, glass container, set of 12 pieces, material paraffin, purple colour, burning time 24 h - 3.30 €/1 pc(s)
ARÔME Strawberry, 12 pcs
39.58 €
3.30 €/pc(s)
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, fruity aroma,, glass container, set of 12 pieces, material paraffin, red, burning time 34 h - 3.30 €/1 pc(s)
ARÔME Lavender Provence, 12 pcs
39.58 €
3.30 €/pc(s)
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, lavender scent,, glass container, set of 12 pieces, material paraffin, white colour, burning time 34 h - 3.30 €/1 pc(s)
ARÔME Chocolate & Banana, 12 pcs
39.58 €
3.30 €/pc(s)
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, sweet smell,, glass container, set of 12 pieces, material paraffin, yellow, burning time 34 h - 3.30 €/1 pc(s)
ARÔME Lavender, 12 pcs
31.65 €
2.64 €/pc(s)
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, lavender scent,, glass container, set of 12 pieces, material paraffin, purple colour, burning time 22 h - 2.64 €/1 pc(s)
In the category Glass Candles on Alza.sk, we currently have a total of 778 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Svíčky ve skle
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Üveg gyertyák