Cosmetics GARNIER
Cosmetics GARNIER – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 285
GARNIER Fructis Strength & Shine Fortifying Conditioner 200 ml
4.59 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration and regeneration, best for hair type: for all hair types and damaged - 2.30 €/100 ml
GARNIER Fructis Color Resist Strengthening Shampoo 400ml
5.79 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for coloured hair, repair effect, for extra shine, volume 400 ml, paraben-free and silicone-free - 1.45 €/100 ml
GARNIER Fructis Antidandruff Cleansing Shampoo 250 ml
5.79 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, anti-dandruff, volume 250 ml - 2.32 €/100 ml
GARNIER Fructis Goodbye Damage Shampoo. 250ml
4.59 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for damaged hair, hydrates, repair effect, volume 250 ml - 1.84 €/100 ml
GARNIER Mineral Protection Floral 48H Roll-On Antiperspirant 50 ml
4.79 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, roll-on,, protective, does not stain, 50 ml volume - 9.58 €/100 ml
GARNIER Mineral Invisible Fresh 48H Spray Antiperspirant 150 ml
4.79 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, spray,, protective, does not stain, long-lasting, against odor and for everyday use, 150 ml volume - 3.19 €/100 ml
GARNIER Mineral Hyaluronic Ultra Care roll-on antiperspirant 50 ml
4.79 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, roll-on,, moisturising, does not stain and long-lasting, 50 ml volume - 9.58 €/100 ml
GARNIER Hyaluron Glass Skin Jelly Sheet Mask, 27 g
3.29 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mask - gel, moisturising, brightening and evens skin tone
GARNIER Botanic Therapy Magnetic Charcoal Conditoner 200 ml
4.59 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration, best for hair type: damaged - 2.30 €/100 ml
GARNIER Botanic Therapy Oat Delicacy Conditioner 200 ml
4.89 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration, best for hair type: soft - 2.45 €/100 ml
GARNIER Fructis Coconut water 200 ml
4.59 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration and regeneration, best for hair type: for all hair types and damaged - 2.30 €/100 ml
GARNIER Hyaluron+ UV Fluid SPF 50+ Invisible 40 ml
Great price
9.69 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Sunscreen - immediate brightening and skin tone unifying effect
GARNIER Fructis Curls Method step 3 cream for all types of wavy and curly hair 260 ml
6.39 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Cream - vegan, for wavy and curly hair, protects from split ends, volume 260 ml - 2.46 €/100 ml
GARNIER Fructis Method for Curls Shampoo for Dry and Wavy Hair, 200ml
7.59 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - for wavy and curly hair, hydrates, deep cleansing, volume 200 ml, silicone-free and with hyaluronic acid - 3.80 €/100 ml
GARNIER Micellar Cleansing Water with Salicylic Acid for Oily Skin, 400ml
8.69 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Micellar Water -, for combination and oily skin, removes make-up and cleanses - 2.17 €/100 ml
GARNIER Fructis Curls Method Step 2 for all dry wavy and curly hair, 200 ml
7.59 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner best for hair type: wavy and curly - 3.80 €/100 ml
GARNIER Fructis 3-in-1 Refreshing Moisturizing Hair Mask with Kiwi, 400ml
Great price
6.89 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask unisex, conditioner and leave-in, for for all hair types, 400ml volume, effect: hydration - 1.72 €/100 ml
GARNIER Hyaluron+ for restoring the skin barrier with hyaluronic acid, 28 g
3.29 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Sheet Mask - textile, moisturising
GARNIER Fructis Sleek & Shine 400 ml
New arrival
5.39 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for unruly and frizzy hair, for extra shine, smoothing, volume 400 ml, paraben-free and phthalate-free - 1.35 €/100 ml
GARNIER Fructis Sleek & Shine 250 ml
New arrival
4.19 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for unruly and frizzy hair, for extra shine, smoothing, volume 250 ml, paraben-free and phthalate-free - 1.68 €/100 ml
GARNIER Fructis Sleek & Shine 200 ml
New arrival
4.19 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: smoothing, best for hair type: frizzy and unruly - 2.10 €/100 ml
GARNIER Pure Active Hydrocolloid invisible patches for imperfections with BHA, 22 pcs
7.59 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Acne Patches - - 0.35 €/pcs - from 0.35 €/1 pc(s)
GARNIER Pimple Patch Hydrocolloid invisible patches 22 pcs + GARNIER Pure Active 8H Ultra 22 pcs
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gift Set - hydrocolloid acne patches, ultra thin and transparent design, inconspicuous on the skin, suitable for day and night use, suitable for under make-up, creates a protective...
GARNIER Pimple Patch 22 ks + MAYBELLINE NEW YORK Instant Anti-Age Eraser Light 6,8 ml
14.69 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gift Set - Acne Patch, Corrector - coverage, tone light, dermatologically tested and long-lasting, liquid consistency, suitable for oily, normal, mixed, dry and mature skin, lasts...
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Kosmetika
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Szépségápolás